Ordinace PL pro dospělé
Česká ulice 53, Beroun

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Arogance neprijemna omlouva ji jeji vek nevysetrila jak měla., nevhodne poznamky špatny pocit z návštěvy u ni ona ma pomoci, když člověk navštíví lékaře, tak ně jen tak pro legraci nikdy vice

Po dlouholeté zkušenosti jsem se svou lékařkou velmi spokojený. Pokud někomu vadí delší čekací lhůta, měl by si uvědomit, že každý pacient, který má být řádně vyšetřen a to paní doktorka bezesporu provádí, vyžaduje různou dobu pro daný úkon. Mne paní doktorka přesvědčila, že "když jde do tuhého,tak umí". Já si v té ordinaci tedy klidně chvíli počkám, protož vím, že mě neodbude.

Kdysi jsem od ní odešla a jsem ráda. Neprofesionální přístup, neochota, arogance a úmorné čekání i po objednání. S podezřením na žloutenku jsem v přeplněné čekárně čekala 4 hodiny na sanitku. Ještě že se paní doktorka v diagnoze zmýlila, jinak by půl Berouna mělo žloutenku. Revizní lékař také tenkrát s paní doktorkou projevil nespokojenost, stěžovalo si u něj víc lidí. Jinak sestra v pohodě.

Tuto pani doktorku velice nedoporučuji. Když opominu dlouhé čekání v čekárně, ikdyž jste objednaní nebo s akutním případem (čekala jsem 4 hodiny s horečkou 40 a ještě mě seřvala proč jsem nepřišla dřív :D) Začínám snad pochybovat, že vystudovalamedicínu...Nepoznala těžký zánět ledvin a furt se mě pouze vyptávala, jestli nejsem těhotná a poslala mě domu (sama jsem si zašla na urologii, kde málem padli údivem) a podobných případů jsem zažila už více a to nemluvím o tom, když diagnozu konzultuje se sestrou a nakonec se zeptá i mě osobně, jestli náhodou nevim co by mi mohlo být nebo jestli nevim jaký lék se na to píše, když je moje maminka taky zdravotní sestřička...no kde to jsme Vrcholem mého rozhodnutí tam již nevkročit bylo, když při očkování byla sestra upozorněna, že omdlívám a zakázala mi si sednout a po následném omdlení mě probudil řev sestry, jak si to představuju, že tady s sebou seknu a o tom, že mi ani neotřela kůži dezinfekcí ani snad nemluvim.

O tom čekání to není tak docela pravda,ale lidi se neobjednávají a vyžydují jenom....Veškerá vyšetření na místě-odběry,ekg.Široká pracovní doba,diagnosy sedí a ta sestřička je normální,ale nemůže odpovídat deseti lidem najednou.

Kdyby se objednávali všichni tak by to fungovalo,ake když neobj.přijde 1O,tak je to hodina navíc,a ještě ty zdravé nakazí!!Jinak se zde vyšetřuje a ne že se podávají recepty za dveře

Bohužel,dlouhé čekací doby i přes to že jste objednáni. Hodně známých chodí zadním vchodem. Zažila jsem čekání na předpis přes 2 hodiny. Sestřička nepatří mezi nejmilejší. Vrchol je když se zeptá v ordinaci plné lidi co Vám je. Moje nejhorší zkušenost je ta že jsem měla 40 horečky a byla jsem "mimo". Dostala jsem vynadáno že jsem se neobjednala.

Zatím mám malé zkušenosti, jsem tam nově zaregistrovaná - a nebyl problém - s akutním problémem jsem mohla přijít hned. Sestřička není nepříjemná jen svérázná ženská - ale myslim že si tam užije své - za mě tam byla čekárna plná starých lidí - a bohužel ti si mnohokrát doktory pletou se zpovědnicí všech svých neduh!! :o(
jinak jsem šla na řadu tak jak jsem přišla.

Nejhorší je čekání. Kolikrát strávím 3 hodiny v čekárně, přestože jsem objednaná. Proč teda objednává, když to není schopná dodržet...

Paní doktorka je moc milá a hodná, bohužel čekání v této ordinaci je téměř pověstné, já byla objednána na kontrolu po nemoci na 9 hodinu a ve 12 jsem opustila čekárnu "neodbavená", neboť prostě čekat takovou dobu je pro prcujícího člověka nemožné. Myslím si, že to má na svědomí špatná organizace práce- sestříčce nesmí nic ujít a tak místo, aby práce šla od ruky, tak jsou hrozné prostoje. Co se týká diagnózy atd. nikdy jsem s ní žádné problémy neměla a důvěřuji jí. Pokud máte dost času, pevné nervy a dost knížek a časopisů, mohu doporučit.