Adresa

Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
10 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Velmi arogantní a povýšená, což bych přešla, dokud nezačala velmi ostrým hlasem komentovat mé tetování slovy: “Co to máte za čmáranici na těch zádech?!!” Odpověděla jsem jí, že mě se to líbí a že já si také nedovoluji komentovat její děsný účes, tak ať se laskavě vrátí ke své práci a nesoudí mne. Evidentně to nečekala. Asi je zvyklá, že každého utře a donutil cítit se zle. Možná kdybych byla mladší, zabolelo by mne to, a proto je mi líto těch, co na ni nejsou psychicky připraveni a musí se s ní setkat. Přemýšlela jsem, že za celý její výstup na ni podám žalobu...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ plicní vyšetření

Velmi nedoporučuji tuto naprosto arogantní, nepříjemnou, povýšenou osobu.
Byl jsem s matkou na jejím vyšetření, na které ji poslala jiná lékařka. Kdybych věděl, že není nutné jít na plicní v rámci kliniky, raději bych matku vzal k mé plicní lékařce, ke které docházím já, a která je naprosto jedinečná a vlídná a hlavně ČLOVĚK na rozdíl od paní Zatloukalové.
Naprosto jí nezajímá, ba naopak obtěžuje Váš vlastní názor, když jsme jí chtěli vysvětlit určitou naší situaci (více termínů u jiných lékařů) a matka pro mne chtěla dojít do čekárny, paní Zatloukalová na ní zakřičela SEĎTE.. Matka pro mne přesto přišla. Zdvořile jsem chtěl paní Zatloukalové vysvětlit situaci, okamžitě mi skočila do řeči, převzala slovo. Když domluvila, vrátil jsem se zpět ke svému právu vysvětlit naší situaci, načež paní Zatloukalová koulela naštvaně očima, byla zcela vytočená, jak jsme si mohli dovolit jí nenechat držet otěže.
Zcela odmítám tento přístup jakéhokoliv lékaře. Když matka měla provést spirometrii, se kterou se nikdy nesetkala a nepochopila, že nádech má být již do trubičky, začala paní Zatloukalová obracet oči v sloup opovržením a ostentativně ukazovat na trubičku a zakřičela DO TOHO!!!!!! To je naprosto nepřípustné!!
Ani sestra zde není nejpříjemnější, první den, kdy jsme byli na vyšetření spěchala sama k lékaři a všem pacientům, kteří ještě potřebovali odbavit, dala svůj spěch patřičně najevo.
Druhý den byla sestra příjemnější, paní Zatloukalová však nikoliv.
Paní Zatloukalová by si měla (není li pozdě) uvědomit, že je placena z daní a pojištění svých pacientů. Ona tu má být pro nás, my pro ni, bez nás by však nebyla nic. Otřesný zážitek, totálně nám zkazila náladu a matce celé odpoledne.
Naštěstí se najdou i velmi vlídní lékaři, které jsou připraveni, pomoci, poradit, vyslechnout, slovem pohladit.
Paní Zatloukalová k nim však rozhodně nepatří. Nechci ani pomyslet kolika lidem denně zkazí náladu a kolika bezmocným, kteří se neumí bránit způsobí trauma..
Záměrně nepoužívám titul "paní doktorka", neboť takto tituluji pouze lékaře, kteří jsou na správném místě, ctí účel svého "řemesla" tedy ochotni pomoci, jsou vlídní a pacient je pro ně rovnocenným partnerem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce docházím pět až šest let a jsem ji velice vděčný, že od té doby mne přestaly sužovat záněty průdušek, které jsem dřív míval šestkrát i osmkrát ročně. První návštěva byla dlouhá, i s rentgeny asi na dvě hodiny, ale dostal jsem sprej, který zabral. Při další návštěvě mi ho paní doktorka vyměnila za jiný a od té doby jsem naprosto v pohodě. Víc jak jednou za rok mne zánět průdušek neskolí. Návštěvy jsou vždy v pohodě, paní doktorka je velmi milá a sympatická. Nevím kdo v ní může vidět arogantního člověka nebo lékaře s nezájmem o pacienta, když její první otázka při každé návštěvě je jak se cítím a jak se mi dýchá. Poslední návštěvu jsem absolvoval dnes a byla jako vždy v pohodě. A navíc jsem zapomněl, že je pátek a paní doktorka má kratší ordinační dobu. I tak to nebyl problém a paní doktorka byla milá jako vždy. A jen tak mimochodem mi na konci návštěvy doporučila, kde můj připravek má menší doplatek skoro o stokorunu než v jiných po obchodních centrech.


V
Ověřeny pacient

hruza,stacilo mi par navstev a s pani doktorkou jsem se rozloucila,arogantni,nezajima ji pacient a to jak se citi/reaguje na lecbu,jenom si jede to svoje,recepty jak na bezicim pase na vse mozne a vysledek zadnej,fakt leky umi psat kazdej ale naslouchat pacientovi malokdo.. zvlastni mi prislo i to,ze jsem nikdy v cekarne nepotkala nikoho jineho,vzdy bezobjednani a hned do ordinace,no holt se asi pani MUDr.netesi velke oblibe pacientu...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Příjemná, milá, vstřícná, podrobně probere a vysvětlí výsledky vyšetření.


V

Moc milá a příjemná a pečlivá lékařka.Určitě odbornice na svém místě.


Ověřeny pacient

Prioritou tohoto lékaře je dle mého nározu točení pacientů, než jejich léčba.
Již jsem byl v její ordinaci nejméně 7x, nicméně pí. Zatloukalová stále nedokázala určit diagnostiku, pokaždé zkouší jiný lék, již rok se zde léčím neúspěšně.
Přestal jsem mít chuť tam chodit...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi příjemná a svědomitá lékařka, která s pacientem probere veškeré otázky ohledně jeho problému a vše vysvětlí. Další plus: Nikdy jsem nebyl v čekárně déle než 20min.


Ú

doporučuji ikdyž je trochu arogatní k pacientům,dobrý odborník


R

viborna,exelenti pece,a viborni jednani s lidma(cizince taky)
Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti