Kpt. Nálepky 2236, Benešov

Umístění: Ordinace zuby

Paní doktorka je skutečně skvělá, po delší době na cestách mi dala zuby dohromady a od té doby o nich nevím. Musím velmi kladně hodnotit, jak uvažuje i ekonomicky, nedělá zbytečně drahé zákroky a netahá z pacientů peníze, což bohužel nelze říci o všech zubařích.

Celý život jsem se bál chodit k zubaři. Pani doktorka můj strach vyléčila. Takový citlivý a osobitý přístup jsem u žádného doktora nezažil. Vyslechla, mluvila se mnou, informovala mě, nic nebolelo, ptala se a podobně. Paní doktorku mohu vřele doporučit. Já se stávám pravidelným pacientem.

Výborná paní doktorka,byl jsem s ní velice spokojen.Za 4 roky u p.dr.Seemana získala skvělou praxi.Škoda ,že už odešla.

Velmi neprofesionální přístup k pacientům. S něčím takovým jsem se opravdu ještě nesetkala...

Bylo to poprvé v životě, kdy jsem neměl strach ze zubaře. Moje děti se těší na další návštěvu u Paní doktorky. Všechno lzle dělat jinak a tak jak to dělá paní doktorka Velíšková je podle mě perfektní. Díky

Velmi milá, šikovná, pečlivá a komunikativní zubařka.

Ze zubu, který byl úplně na odpis, pro zanedbání návštěvy zubaře, udělala zub, vypadající úplně zdravě. Čistila mi kanálky na dvou zubech, boleli asi jeden týden po zákroku, ale dnes už je vše v pořádku. Jediné co neschvaluji, jsou vysoké ceny, které jí ale určuje jiný stomatolog, Jakub Seeman, pod kterým pracuje. Přístup k pacientům je bezproblémový. Komunikuje s vámi nejen paní doktorka, nýbrž i sestřička.