Praktický zubní lékař
Poštovní 8, Tanvald

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Několikrát opravovány zub vždycky jsem musela poté na pohotovost a zub musel ven 2 měsíce otevřeny zub když jsem byla objednána konečně na zavření zubu paní zubarka šla na nějaké školení odpověď sestřičky byla jestli vás to bolí běžte na pohotovost a pohotovosti musel bohužel zub ven po neodbornem “zachraňovani” podle rengenu u jiného zubaře mi bylo zdeleno ze mám od paní zubarky zničených dalších 5 zubu špatně daná blomba pod blombou to nebylo ani vyčištěno a další zuby ostipane od vrtačky zanicena dáseň atd !! Chodila jsem k paní doktorce od Malička ale posledních par let katastrofa je sice Mila a hodna ale to mi opravu zubu nezaplatí takže oprava zničených zubu bude stát 26 tisíc ! Paní “doktorka” už by to dělat neměla

Chodím 2x za rok na prohlídky, poslední dobou jsem žádala o rentgen zubů, jelikož jsem zjistila, že jen tak může zubař vidět i mezi-zubní kazy, záněty, atd. Neuspěla jsem-že není důvod-takže paní doktorka má v očích rentgen? Poslední kapkou bylo to, když mi vyvrtávala 2 bílé plomby a to BEZ jakékoliv anestezie!!! Trpěla jsem jako pes, musela to vidět, kroutila jsem se na léhátku, ale s ní to ani nepohlo. Když jsem to vyprávěla známým, tak se divili, proč mi nepíchla injekci.... Když jsem přešla k jiné paní doktorce, tak jsem byla jako ve snu. Na první schůzce velký rentgen, pak ještě detail zubu, který se jí nezdál.....prostě konečně péče, jak má být. Paní doktorka Šťastná je velice milá, stejně tak i sestřička, ale jelikož zuby jsou vizitka člověka, tak to mi k péči nestačí, takže kdo si chcete zachránit zuby, najdětě si jiného zubaře.

Ano, bohužel musím potvrdit špatné hodnocení. Jako všichni jsem i já chodila k paní Šťastné od základky. Paní doktorka je sice velmi milá, paní sestřička též, ale to mi zuby nevyléčí.

Jednou jsem si 14 dní po prohlídce u paní doktorky zašla nějak jinam, udělali mi rentgen a zjistili, že jsem měla několik mezizubních kazů a začínající paradentózu (14 dní potom, co mi paní doktorka řekla, že je vše v pořádku). Koukali na mě, jako když jsem vylezla někde z jeskyně...

Bohužel u nás je nedostatek dobrých lékařů... zvláště potom zubařů.

Bohužel musim souhlasit s negativním ohlasem. Paní doktorce jako by byl pacientův chrup fuk. Přestože je celkem ještě mladá chová se stejně jako většina starších zubařů před důchodem, kterým se nevyplatí investovat do moderních prostředků jako např. rtg zubů.
Pro příklad moje osobní zkušenost: chodím k ní od základní školy a chodila i po střední. Vždy byla vtipná, sršela optimismem, ordinace pěkná, čistá, sestřičká velmi milá. Vše fajn. Člověk by nečekal problém.
Až jsem jednou přišla se zubem, že mě v něm píchá při zkousnutí. Řešení: kaz žádný nenašla, ale vysvětlila mi, že se může skrývat kaz i uvnitř, rozvrtala proto zub, ale nic nenašla. Dostala jsem plombu, kterou jsem si zaplatila. Bylo mi to líto, že to tak chodí, že kaz uvnitř nejde jinak zjistit.
Později jsme o podobném případu mluvily s maminkou. Ta na mě zírala, co to doktorka udělala. "To je přeci hloupost, může přeci udělat rtg a tam to vidí! Tak jako moje zubařka."
Zděsilo mě to... to je jako, kdyby Vám lékař rozvrtal nohu jestli není zlomená, protože se mu nechce dělat rtg. Je tohle normální??! Nazvali byste takového doktora doktorem ??
Aby se něco podobného nebo snad horšího neopakovalo, přešla jsem jinam. A moje péče o chrup se rapidně zlepšila. Poprvé v životě mám odborně postaráno o zuby.
Paní doktorka Šťastná je moc milá lékařka, ale na kontrolu bych k ní šla maximálně pro její úsměv, ale né jako k doktorovi přes zuby. Když k zubaři tak pro odbornou péči o chrup. To mám teď u své zubařky, která nosí titul MUDr. stomatologie oprávněně.

Skutečně nedoporučuji. Paní doktorka mne léčila od základní školy až po dospělost. Díky neodborné léčbě jsem přišla o jeden zub. Přála bych Vám slyšet jak se vyjádřil můj současný zubař, když viděl můj chrup spravovaný paní doktorkou. Styděla jsem se za ni. Už dva roky chodím k jinému zubaři a teprve nyní chápu ten obrovský rozdíl. Vždy jsem si myslela, že si za svůj chrup mohu sama (genetika, sladkosti v dětství, lajdáctví v čištění zubů), teď je mi jasné, že ten důvod byl také trochu jinde.

nezájem, neléčení ale pouze udržování stavu, bohužel díky jejímu "léčení" jsem přišla o 6 zubů

spokojenost jak já tak i syn

Vynikající

- radost navštívit