Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Dusivy davivy kasel - zachvaty

Pani doktorka je uzasna. Prestoze casto nevi, co driv, zustava vstricna a snazi se najit byt malou skulinku v diari, aby pacienta mohla videt. Skvely profesionalni a presto lidsky pristup a jednani. ATB nepise na pockani. S diagnozou, lecebnym postupem i vysledky jsem naprosto spokojena a jsem stastna, ze mobu byt jejim pacientem.

Absolvuji v rámci vrozené deformace orgánů cca 2 krát ročně odborné kontroly. Paní doktorka Stachová je žena na svém místě - lidská, rychlé objednání, profesionální přístup. Závažné plicní postižení mám 48 let, bylo nezbytné několik půl ročních pobytů i na plicním v izolaci, tudíž mohu srovnávat lékaře..přístup některých a charakter mé nemoci mě přivedl až k léčitelství - stala jsem se Reiki Mistrem a uzdravila jsem sebe i diagnozy dle lékařů neléčitelné. Co člověk to názor, paní doktorku Stachovou vřele doporučuji, každý má cestu po které dojde k uzdravení. Marie Ch.

C

Velká světlá výjimka v českém zdravotnictví. Velmi pečlivá doktorka. Hrozně milá paní. Můj příběh: Praktická lékařka selhala, třetí atb už jsem si dát nenechala, šla jsem k první plicní. Ta mi dala mi další dvoje ATB. Pak že mám chronickou bronchytidu a vyřešeno... Pro hrozné bolesti jsem pak navštívila internistu, s tim, že mě ke kašli chytl žlučník - už jsem skutečně nevěděla čí jsem a proč to tak bolí. Internistovi se situace nelíbila, ať změnim plicní a doporučil mi MUDr. Stachovou, že za bolestmi jsou plíce a že je MUDr Stachová hodně dobrá:). Měl pravdu. Pani doktorka Stachová prohlídla historický RTG, co jsem si donesla a udělala nové RTG a krevní testy + chtěla sputum. Našla skrytý zápal plic. Atypický, bez teplot. Cítim z paní doktorky odborníka, mám k ní plnou důvěru... více takových lékařů! ( Navíc když se dozvíte, že ranní směně předcházela noční v Motole a ještě je paní doktorka milá, tak nechápete). Díky moc za záchranu zdraví.... žádnej chronickej kašel nebude :)))

Výborná lékařka s nesmírně lidským přístupem, která se snaží pacientovi srozumitelně vysvětlit jeho obtíže,způsob léčby, ochotně zodpoví případné další dotazy. Jelikož toto není první lékař, ke kterému jsem se dostavila se svými obtížemi, ve srovnání s těmi předchozími jsem víc než příjemně překvapena jejím přístupem a skutečně je mi potěšením napsat tato slova chvály týkající se pí doktorky Stachové.

Erudovaná velmi dobrá lékařka, zodpovědná a vstřícná k pacientovi.

Fundovaná a vstřícná lékařka, krátká objednací lhůta, pomůže Vám.

Jsem fakt spokojená.

Nejlepší lékařka.

Nejlepší lékařka kterou jsem kdy poznal. Vždy dokázala pomoci a její lečba pokaždé zabrala. Doporučuji všem kteří hledají dobrou lékařku.