MUDr. Ivana Šmrhová

Gynekolog Více

Mariánské Lázně 1 adresa

Gynekologie Mariánské Lázně s.r.o.
Tepelská 867/3a, Mariánské Lázně

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: Gynekologie Mariánské Lázně s.r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá. Své práci opravdu rozumí a nemáte pocit, že jí “otravujete”
Doporučuji. :))

Doporučuji, paní doktorka je při vyšetření velmi pečlivá, vše vysvětlí, je příjemná, empatická. Na otázky odpovídá, aniž je položíte, příjemná změna oproti lékařům, z kterých informce musíte páčit.

vyborna doktorka ,prijemna ,pacienta vyslechne,pecliva ,zkusena,empaticka ,verim ji.,proto vrele doporucuji

Paní doktorka je skvělá! Je velice pečlivá, svědomitá, příjemná, profesionální. Nic nenechá náhodě, zdraví klientky je pro paní doktorku na 1. místě. Paní Ivana Šmrhová je skvělý doktor a skvělý člověk. Budu opakovat slova paní Evy Benešové: Z celého srdce mohu všem ženám jedině doporučit.
Chvála patří i sestřičce. Vždy je velice milá, příjemná a lidská!
Ma.Ma. Mariánské Lázně

Paní doktorka i sestřička mají jednání a přístup na jedničku s hvězdičkou. Mrzí mě, že jsem byla tak "hloupá" a doposud chodila k jinému lékaři. Z celého srdce mohu všem ženám jedině doporučit. Prostředí, atmosféra, jednání, přístup, péče a zájem - nevím, co více bych ještě vyjmenovala, vše je opravdu na vysoké úrovni. A jako velké + hodnotím to, že se zde nenacházejí kabinky, takže máte opravdu soukromí a není nic slyšet. Škoda, že není více takových lékařů, kteří mají opravdu zájem o pacienta a neberou ho jen jako další "čárku" ve svém výkazu úkonů pro pojišťovnu. Eva Benešová, Mariánské Lázně.

Paní doktorka je velmi pečlivá a příjemná. Navíc je laktační poradce, takže pro čerstvé maminky velmi výhodné... Jsem s ní velice spokojena. Mohu všem doporučit...