Mrštíkova 10, Hustopeče
Praktická zubní lékařka (mapa)

Vždy profesionální přístup

Vždy velmi profesionální přístup.

Velice příjemná lékařka s yisoce kvalitní péčí.Mohu jen ndoporučit.

Velmi dobrá, poptávka po ní zákonitě převyšuje kapacitní možnosti, t.zn.poměrně dlouhá objednací doba

je to výborná zubařka s dobrým přístupem k pacientům. i když mám strach, ráda k ní chodím /když mi nic jiného nezbyde/.

Výborná lékařka, vždy příjemná, profesionální, vždy pomůže. Čekací doba je opravdu dlouhá, ale pokud mám problém, vždy mě vezme, snaží se vyjít vstříc.Je opravdu profesionál

Mohu jen souhlasit, paní zubařka je velmi příjemná a ochotná, jen je opravdu dlouhá čekací doba.

Vynikající doktorka.

doporučuji všem /jen čekací doba nic moc/

Vždy profesionální přístup

Vždy velmi profesionální přístup.

Velice příjemná lékařka s yisoce kvalitní péčí.Mohu jen ndoporučit.

Vynikající doktorka.

doporučuji všem /jen čekací doba nic moc/