Ivana Polzerová, gynekolog Prostějov

MUDr. Ivana Polzerová

Gynekolog

22 názorů

Uložit


Adresa

Vodní 25, Prostějov
Centrum zdraví

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
22 názorů

K
Umístění: Centrum zdraví Jiný

Minuly rok jsem šla k paní doktorce s tím, ze porad krvacim mimo menstruaci. Paní doktorka nejen ze byla nepříjemná a arogantní, ale poslala mě domu s tím, ze mám brát algifen ze to bude dobrý , ze to nic není . Seřvala mě ze jsem taky u ni nebyla dlouhou dobu( člověk když něco potřeboval se tam ani nedovolal). Řekla ze to nic není a přišlo mi to, jako nezájem z její strany. Ještě ten večer jsem skončila v nemocnici na pohotovosti, nemohla jsem se hnout, krvacela,omdlivala jsem. Druhy den jsem musela ihned na operaci. Krvácení mi zastavili a po operaci už to bylo lepší. K této doktorce už bych nikdy nesla a absolutně nedoporucuji. Zvolila jsem jiného gynekologa a nedá se to s paní polzerovou srovnat. Pan doktor je citlivý a příjemný. Jediný pozitivum u téhle doktorky je úžasná sestřička.


N
Ověřeny pacient
Umístění: Centrum zdraví

Ze začátku byla paní doktorka dobrá, ale během posledních 2 let je arogantní a nepříjemná. Často se chová, jako bych otravovala. Na většinu problémů by nejraději předepsala nesmyslně HA a neřešila příčinu. Líp mi poradil i internet a mám po potížích. Bohužel už se nevrátím a budu hledat jinde.


Ověřeny pacient
Umístění: Centrum zdraví

Polzerová mi na moji žádost zavedla nitroděložní tělísko. Místo 5 let bylo zavedeno na tři roky(stálo to 5.000,-), i když mělo být zavedeno na 5 let, protože o dětech neuvažuji (což jsem jí i řekla). Bohužel jsem ji ještě tehdy věřila a myslela, že jako nerodička nemůžu mít na 5 let. Po zavedení jsem byla ještě dvakrát na kontrole a údajně bylo vše v pořádku. Zhruba po půl roce jsem musela jít náhodou na rentgen spodní části zad, kde se zjistilo, že tělísko je atypicky uloženo. Šla jsem opět k ní, ať zjistí, co se děje. Jediné, co řekla, že musím jít na operaci, aby se tělísko vyoperovalo. Nic víc. Navštívila jsem druhého gynegologa, abych znala druhý názor, protože se mi to nezdálo a bylo mi sděleno, že tělísko bylo špatně zavedeno do dutiny břišní a musí ven, protože si mi mohou protrhnout střeva, nechápe, jak to Polzerová nemohla na dvou kontrolách vidět a proč mi ho dala jen na tři roky. Okamžitě jsem zavolala k ní do ordinace, že již nechci být její pacientkou. Další den mi volala, že když bude dělat operaci ona, druhé tělísko budu mít zdarma, žádné vysvětlení ani omluva. Momentálně jsem po laparoskopii, tělísko bylo vyoperováno přes břicho a protože nebylo poškozené bylo zavedeno zpět na správné místo. V žádném případě nechci mít s touto (rozhodně nemohu tuto osobu nazvat paní doktorka) společného a nedoporučuji být její pacientkou. Lenka Bílá


A
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od svých 16 let. Preventivní prohlídky probíhaly vždy v pořádku, ale v momentě, kdy má člověk nějaký problém, paní doktorka neřeší příčinu. Mimoto souhlasím s názory, že je velmi arogantní. Rozhodla jsem se najít si jiného gynekologa.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka, ač to možná tak sama nevnímá, půdobí velmi negativně, arogantně a nepřijde mi jako člověk, kterému se svěřím s nějakým problémem. Prohlídky dělá velice pečlivě, ale necitelně, chci vždy utéct z toho křesla, proto jsem se rozhodla změnit svého gynekologa. Ale prováděla mi jeden zákrok a ten byl proveden na jedničku.


C
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc milá, našla mi problém a hned další den jsem šla na zákrok. I sestra je milá, když čekám u ní, povídá si se mnou a je moc příjemná.


I
Ověřeny pacient

souhlasím s názorem, že paní doktorka je hrozně arogantní. chodím k ní už nějaký ten rok, ale asi od ní odejdu. když jí řeknu, že mám nějaký problém, odvětí mi, že jsem naposledy u ní byla před rokem, tak na co si stěžuju....po téhle větě jsem neměla náladu s ní cokoliv jiného řešit. navrhla mi "léčbu", která samozřejmě nezabrala. mám strach s tím samým problémem za ní zajít znovu, ale dám jí ještě šanci....jsem ale zatím velmi zklamaná.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá chodí k ní jak mamka tak teta i babička. Hlavně je lidská když sem k ní ve 22 letech přišla a oznámila mi těhotenství o kterém jsem už tak nějak tušila. Po hádkách z rodinou kdy po mě všichni chtěly ať jdu na potrat jen já sama jsem to nechtěla jenže co zmůžu. Přišla sem za paní doktorkou a ona mi to malý ukázala bylo to něco nádherného a když sem jí řekla že po mě rodina chce přerušení, sama mi řekla ať neposlouchám názor rodiny a zvážím zda se o dítě opravdu nezvládnu postarat s tím že ať si to pořádně rozmyslím a pak jí zavolám že vše vyřídí. A na další prohlídku co byla cca za 14 dnů sem sebou vzala i mojí maminku aby to malé také viděla. Paní doktorka naprosto úžasná neměla námitky že se mnou mamka jde do ordinace ba naopak miminko jí krásně ukázala a popsala :-). K tomu jí ještě zalichotila že jí to jako babičce bude pasovat. Naprosto skvělá paní doktorka a jsem jí moc vděčná že mi hned nenapsala žádanku do nemocnice když sem si přišla pro papíry na potrat. Nakonec se všichni na miminko těší a hlavně babička nakupuje výbavičku :-). A já sem hrozně šťastná že chodím tak úžasné a hlavně lidské paní doktorce.


Ověřeny pacient

perfektní lékařka.. super přístup k ženám.. perfektní odborník, operovala moji maminku i sestru.. chodíme k ní leta.. sestra u ní 2x rodila.. absolutní profesionál... perfektní operatér, dlouhá praxe... někdy možná trošku náladová.., ale nikdy nebyla nepříjemná!!! když měla narvanou ordinaci - téměř vždy, pokaždé se chovala profesionálně... mám jí moc ráda.. absolutně super lékařka... já bych se z těch ženských a problémů zbláznila.. a že dokážou být pěkně nepříjemný... mohu jen doporučit... v Prostějově jedna z nejlepších...


1
Ověřeny pacient

Paní doktorka působí v prvé řadě velice arogantně, má problém se vůbec na vás usmát. Chodím k ní už druhým rokem a jsem absolutně z jejího přístupu jak po osobní tak i po profesionální stránce velice zklamaná. Není schopna se semnou o mých problémech pobavit, natož je léčit. Každá moje návštěva končí stejně, začnu mluvit o svém problému a paní doktorka mi dá hned najevo, že ji to nezajímá a obtěžuje, nenechá vás ani domluvit. Pokud vám již stanoví nějakou diagnózu, není schopna vám ani říct, co vám vlastně je. Co se týče její sestry je taktéž katastrofa. Mluví si pod nos, není ji vůbec rozumět, takže pokud s ní komunikujete po telefonu, rozumíte každé druhé až třetí slovo. Neumí vůbec s lidmi jednat a komunikovat. Takže rozhodně nedoporočuji!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti