Centrum zdraví
Vodní 25, Prostějov

Umístění: Centrum zdraví Jiný

Já jsem u paní doktorky velmi spokojená.Předtím jsem chodila k panu doktorovi XXXX to byla katastrofa. Místo aby mě léčit tak domě pořád cpal prášky a nic se nevyresilo. Až jsem prestoupila k paní Polzrove tak mi zachránila život .

Umístění: Centrum zdraví Jiný

Paní doktorka byla první gynekolog, ke kterému jsem jako dívka začala chodit. Rozhodně nikomu nedoporučuji!! Během preventivních vyšetření, stejně jako když jsem za ní přišla s problémem, působila velmi neempaticky a chovala se arogantně. Na extrémně bolestivou menstruaci mi predepsala pouze algifen a poslala mě domů, aniž by se pokusila přijít na příčinu bolesti a zjistila, jestli bolestivost menstruace nepramení z nějakého gynekologického problému. Při poslední návštěvě na mě byla velmi arogantní, když jsem za ní přišla s problémem - krvácení mimo menstruaci a naštvaně a stylem “jaktože to nevím” mi bez jakéhokoli vyšetření, aniž by mě prohlédla, od stolu jen řekla, ze to je normální ovulační krvácení. Tohle byl poslední moment, kdy jsem se rozhodla odejít od paní doktorky. Rozhodně nedoporučuji! A už vůbec ne dívkám, které se chystají chodit ke gynekologovi poprvé.. jelikož já kvůli chování paní doktorky měla z gynekologických návštěv obavy a posléze jsem měla strach přijít za ní s problémem, tudíž se mi ze zánětu stal chronický. Na ten mi paní doktorka během celé doby, co jsem byla její pacientkou, nepřišla.

Umístění: Centrum zdraví Jiný

K paní doktorce chodím od svých 15ti let.
Preventivní prohlídky byly vždy v pořádku.
Do 23 let jsem řešila pouze dva zdravotní problémy, které byly hned po návštěvě vyřešeny. Paní doktorka během vyšetření působí poněkud kvapným dojmem a věci vysvětluje hodně povrchně.
Když jsem otěhotněla zaráželo mě časté provádění vnitřních vyšetřeních, vždy každou poradnu. Když jsem odmítla, doktorka nebyla nijak příjemná, ale ani mě nějak dramaticky nepřesvědčovala, každopádně bylo vidět, že se jí to nelíbí. Klady a zápory vv jsem si zjistila sama. Tak jako informace ohledně ultrazvuku kolem 20.tt, kdy jsem nedostala na výběr ohledně placené a neplacené verze a rovnou byla odeslána na placenou. Tedy bez vysvětlení zda to je, či není třeba. Dále mě mrzelo, že se mnou nechtěli pustit na vyšetření partnera s negativním testem! a respirátorem, což je protizákonné covid necovid. Žel někde doktorům záleží na psychice matky a právům otců, někde méně.
Sestra je fajn, poradí, dobře se s ní komunikuje.
Během těhotenství jsem měnila gynekologa.

Umístění: Centrum zdraví Jiný

Minuly rok jsem šla k paní doktorce s tím, ze porad krvacim mimo menstruaci. Paní doktorka nejen ze byla nepříjemná a arogantní, ale poslala mě domu s tím, ze mám brát algifen ze to bude dobrý , ze to nic není . Seřvala mě ze jsem taky u ni nebyla dlouhou dobu( člověk když něco potřeboval se tam ani nedovolal). Řekla ze to nic není a přišlo mi to, jako nezájem z její strany. Ještě ten večer jsem skončila v nemocnici na pohotovosti, nemohla jsem se hnout, krvacela,omdlivala jsem. Druhy den jsem musela ihned na operaci. Krvácení mi zastavili a po operaci už to bylo lepší. K této doktorce už bych nikdy nesla a absolutně nedoporucuji. Zvolila jsem jiného gynekologa a nedá se to s paní polzerovou srovnat. Pan doktor je citlivý a příjemný. Jediný pozitivum u téhle doktorky je úžasná sestřička.

Umístění: Centrum zdraví

Ze začátku byla paní doktorka dobrá, ale během posledních 2 let je arogantní a nepříjemná. Často se chová, jako bych otravovala. Na většinu problémů by nejraději předepsala nesmyslně HA a neřešila příčinu. Líp mi poradil i internet a mám po potížích. Bohužel už se nevrátím a budu hledat jinde.

Umístění: Centrum zdraví

Polzerová mi na moji žádost zavedla nitroděložní tělísko. Místo 5 let bylo zavedeno na tři roky(stálo to 5.000,-), i když mělo být zavedeno na 5 let, protože o dětech neuvažuji (což jsem jí i řekla). Bohužel jsem ji ještě tehdy věřila a myslela, že jako nerodička nemůžu mít na 5 let. Po zavedení jsem byla ještě dvakrát na kontrole a údajně bylo vše v pořádku. Zhruba po půl roce jsem musela jít náhodou na rentgen spodní části zad, kde se zjistilo, že tělísko je atypicky uloženo. Šla jsem opět k ní, ať zjistí, co se děje. Jediné, co řekla, že musím jít na operaci, aby se tělísko vyoperovalo. Nic víc. Navštívila jsem druhého gynegologa, abych znala druhý názor, protože se mi to nezdálo a bylo mi sděleno, že tělísko bylo špatně zavedeno do dutiny břišní a musí ven, protože si mi mohou protrhnout střeva, nechápe, jak to Polzerová nemohla na dvou kontrolách vidět a proč mi ho dala jen na tři roky. Okamžitě jsem zavolala k ní do ordinace, že již nechci být její pacientkou. Další den mi volala, že když bude dělat operaci ona, druhé tělísko budu mít zdarma, žádné vysvětlení ani omluva. Momentálně jsem po laparoskopii, tělísko bylo vyoperováno přes břicho a protože nebylo poškozené bylo zavedeno zpět na správné místo. V žádném případě nechci mít s touto (rozhodně nemohu tuto osobu nazvat paní doktorka) společného a nedoporučuji být její pacientkou. Lenka Bílá

K paní doktorce chodím od svých 16 let. Preventivní prohlídky probíhaly vždy v pořádku, ale v momentě, kdy má člověk nějaký problém, paní doktorka neřeší příčinu. Mimoto souhlasím s názory, že je velmi arogantní. Rozhodla jsem se najít si jiného gynekologa.

Paní doktorka, ač to možná tak sama nevnímá, půdobí velmi negativně, arogantně a nepřijde mi jako člověk, kterému se svěřím s nějakým problémem. Prohlídky dělá velice pečlivě, ale necitelně, chci vždy utéct z toho křesla, proto jsem se rozhodla změnit svého gynekologa. Ale prováděla mi jeden zákrok a ten byl proveden na jedničku.

C

Paní doktorka je moc milá, našla mi problém a hned další den jsem šla na zákrok. I sestra je milá, když čekám u ní, povídá si se mnou a je moc příjemná.

souhlasím s názorem, že paní doktorka je hrozně arogantní. chodím k ní už nějaký ten rok, ale asi od ní odejdu. když jí řeknu, že mám nějaký problém, odvětí mi, že jsem naposledy u ní byla před rokem, tak na co si stěžuju....po téhle větě jsem neměla náladu s ní cokoliv jiného řešit. navrhla mi "léčbu", která samozřejmě nezabrala. mám strach s tím samým problémem za ní zajít znovu, ale dám jí ještě šanci....jsem ale zatím velmi zklamaná.