Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rabasova 2535, Rakovník
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Dobrý den. S paní doktorkou mám zkušenost z pohotovosti v Rakovníku a vše v pořádku. Nemohu si stěžovat.

G
Ověřeny pacient

Také mám z Paní doktorky dobrý pocit a jsem spokojená spolu s celou svojí rodinou.Vždy mi vyšla maximálně vstříct,ať již se to týká objednání,léčby nebo i konzultace s ohledem na moje finanční možnosti při řešení zubních náhrad apod.Je milá umí to s dětmi i dospělými.

L
Ověřeny pacient

Paní zubařka je super, nikdy jsem nezažila, aby mě nějaký jiný zubař řekl, jak používat zubní nit atd. Vždy mi říká, co bude dělat.Jsem maximálně spokojená.

Ověřeny pacient

Já jsem moc spokojená, nikdy mi nikdo neukazoval, jak se zubní nití, jak si správně čistit zuby ... Paní dokroka dbá hodně na prevenci, je rychlá, milá. Pokaždé mě informuje, co bude dělat. To jsem zatím nikdy nezažila. Takže pro mě nejlepší.

Tuhle zubařku jsem navštívila jen dvakrát za celou dobu a víckrát už mě neuvidí, jdu jinam, je bezcitná, vůbec nepřihlíží na bolest pacienta! Nikomu nedoporučuji...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

arogantni

Paní zubařka je opravdu profesionálka. :-)) Mohu jen doporučit:-)))

Pani doktorka Milicova je nejlepsi zubarka.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem s ní velmi spokojená. Musím dát opravdu nejlepší hodnocení, protože je velice vstřícná, ochotná a ví co dělá. Když se někdo o svoje zuby stará, nemůže mít se zubaři problém :-)

Paní doktorka Miličová je nejlepší zubařka, kterou jsem kdy poznala. Velmi pečlivá a zároveň provádí ošetření jemně s ohledem na pacienta, témeř bezbolestně, vždy připravena dát utišující prostředek. Proto se divím, že tu někdo může napsat, že je dobrá jen na trhání. Já mám jinou zkušenost. Zachránila mi zuby, které mi jiný "pan zubař" už už chtěl operovat nebo vyrvat. "Díky" jiným doposud navštěvovaným zubařům jsem měla hrůzu ze zubního křesla, ale až paní doktorka Miličová mě svým přístupem tohoto strachu zbavila. Nyní chodím na kontroly, vrtání a další zákroky v klidu a odcházím s úsměvem.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti