Samostatná ordinace PL - stomatologa
Tyršova 238, Rakovník

Paní doktorka Charvátová je člověk,který mně odnaučil bát se zubaře.Moc mi pomohla a i přesto že nejsem člověk,který by dodržoval přesně preventivní prohlídky,nikdy se nestalo aby se kvůli tomu na mne nějak osočovala a ani na nikoho z naší rodiny.Jen tak dál

Kbybych zůstala u p. doktorky asi bych brzy přišla o všechny zuby.
V lednu jsem absolvovala celkovou prohlídku zubů - p. dr. konstatovala, že je vše v pořádku, že mám přijít za půl roku na kontrolu.
Vzhledem k tomu, že jsem měla opakované problémy a už ani mě laikovi se nezdálo, že je vše v pořádku přešla jsem k jinému zubaři. V březnu jsem absolvovala celkovou prohlídku u nového zubaře - výsledkem bylo asi tak 8 kazů viditelných okem/bez rentgenu/.
Do dneška jsem byla u tohoto nového p. dr. 13x a konečně mohu říci, že mám spravené zuby.
Takže pozor!!! To že chodíte 2x do roka pravidelně na kontroly, vůbec neznamená, že máte zdravé zuby - alespoň ne u p. dr. Charvátové!!!!

K paní doktorce chodí celá naše rodina (moji rodiče, já, manžel i naše děti) už po léta a jsme s ní velice spokojeni. Vřele ji doporučuji.