MUDr. Ivana Blažková

Pediatr Více

České Budějovice 1 adresa

Pediatrie
K. Chocholy 8, České Budějovice

Paní doktorka je sice milá,ale mému synovi nebyla schopná poznat zápal plic!!! A to jsem tam byla dva dny po sobě,že se mi v noci dusí,bublá atd. o 40cítkách nemluvě,vždy mi řekla,že je to jen viroza nic víc... :/

Výborná lékařka, stejně tak jako její manžel. Dlouhé ordinanční hodiny, skvělý přístup k dětem, vřele doporučuji všem maminkám.

Nejdelší ordinační hodiny,nejlepší dostupnost,možnost konzultací i v noci a o svátcích,ochotná,vstřícná.V ordinaci působí i manžel,pediatr a hematolog.

Do ordinace k paní doktorce i jejímu muži,který je rovněž lékař jsem začala chodit skoro před 15ti lety a chodime dodnes.S přístupem a postupem léčby jsem vždy maximálně spokojená.Sestřičky má vždy milé a usměvavé.Doporučuji všem maminkám.

Moc se mi líbí přístup paní doktorky k dětem, respektuje jejich dimenzi, snaží se k nim přistupovat formou hry- Např. nepřiloží hned studený naslouchátko na hrudníček, ale nejprve se to zkouší na mamince, pak na ručičce malýho pacienta a pak už dítě úplně netrpělivě čeká ať už mu paní doktorka bude poslouchat taky to srdíčko :-))
Mám 2 letého syna, chodíme k paní doktorce rok a už při první návštěvě si ho naprosto získala. Kdykoliv jsem potřebovala rychlou konzultaci na telefonu, byla k dispozici a s velkou trpělivostí mi vše vysvětlovala.
Sestra je také velmi ochotná a vstřícná. Máme to k paní doktorce sice přes půlku města, ale ráda si tam dojedu. Jsem velice spokojená a mile ráda všem takovou sympatickou a příjemnou paní doktorku pro své cvrčky doporučuji!

zdraví Romana Zemanová a Kubík

Paní doktorka je velice milá, vždy dobře poradí. Nemoce léčí vždy až do úplného konce. Sestra je rovněž velmi příjemná.