Všeobecná praxe
náměstí Svobody 77, Brtnice

Tak jenom můžu potvrdit to, co je tady již napsáno. Myslím to negativní. Sestry jak v Kněžicích, tak Brtnici to jsou hvězdy jak z Ordinace v růžové zahradě :-) Probojovat se do ordinace přes tyto dvě promované lékařky je nadlidský výkon. Ibalgin a různé oblbováky zvládnou vše. Odcházím a rodině to doporučím také, protože takové Chicago Hope podporovat nebudu.

Tak koukám,že máme hodně podobné zkušenosti s touto dvojicí superzdravotníků!Moje zkušenost byla taková,že asi po půl roce co jsem p.Skálu "obtěžoval" s nedostatkem energie a bylo mi sdělováno,že je to jen nedostatkem železa vlivem mého občasného dárcovství krve,jsem ho konečně přesvědčil o kontrolním odběru krve s podezřením na lymskou boreliózu.Bylo mi neustále předhazováno jak jsou tyto testy drahé a že to bude zbytečné.Ale ouha,jaké překvapení,test vyšel pozitivně!Díky prodlevě,způsobené p.Skálou,již nezabrala nasazená antibiotika a já skončil na 3 týdny na infekčním odd.na kapačkách.Dodnes se můj zdr.stav již nevrátil do původní podoby.Takže asi tak.Raději tam moc nechodit nebo utéci co nejdříve jinam. Tak hodně zdraví milí pacienti ((-:

Pan doktor pacientu s mrtvicí řekl, že je pouze nachlazen, pozdější celoživotní následky pacienta mohly být dnes někde jinde....

Sestřička je moc milá a ochotná, lékaře jsem také viděla. Těším se na další návštěvu:-D

Spatřit pana doktora se mi podařilo až asi po 5 letech co jsem u něho registrovaný. Po celou dobu se mi nepodařilo přes sestru k němu probojovat. Neschopenku jsem si nechal vystavit na jak dlouho jsem chtěl, vycházky při angíně byly naprosto normální. Léčení zmohl všemocný Ibuprofen.

Pokud se dostanete do ordinace, je vyhráno. Léčí tu sestra a málo komu se přes ni podaří k panu doktoru dostat:-(. Sestra (nová) je dost hrozná. O etice asi ani neslyšela.
Doktor je dobrej, nemůžu si stěžovat. Přístup někdy sice nic moc, ale pokud jde o něco důležitýho, nikdy u nás nic nepřehlédl. A pokud trvám na nějakém vyš. dá doporučení a ještě poradí i na koho se obrátit.
Doporučení: probojovat se do ordinace a trvat na svém!!!!

Pokud se k němu vrátí pac. podruhé nebo potřetí tak je neurotik.My jako pac. bychom měli podat žádost k prošetření na lékařskou komoru,nebo odcházet k jiným.

Katastrofální přístup lékaře k pacientům, pokud se dá to ještě nazvat přístupem. Sestra tam ordinuje za něho léky a vůbec nevadí, že nemá na to lékařské vzdělání. Až se stane průser, tak jsme zvědaví kdo ponese za to zodpovědnost. Měli by tam udělat kontrolu na doktora. Spíš oba vyhodit a dát tam pořádného doktora a ochotnější sestru a ne takové tele.

C

Málokdy se k němu pacient dostane.Všechno řeší sestra-primářka.Když se k němu pacient přece jenom dostanou tak pan doktor se na Vás ani nepodívá.Koukne do karty a zeptá se Vás co byste tak chtěl předepsat za prášky a nakonec Vám stejně předepíše ibuprofen.

Horšího lékaře jsem snad nezažila. Když místo v osm začne ordinovat v deset, tak to pak vydrží jen Ti silnější jedinci. Ostatně sestra zastane vše - tedy co se týče vypsání receptu a neschopenky. Pokud jde o odběry krve tak to ji silně obtěžuje a raději Vás podrobí křížovému výslechu, aby Vám na konci řekla, že je vlasně nepotřebuete. A když jste hodně neodbytní, tak je jako vezme, ale výsledky jsou buď pořád dobré nebo stejné jako před X lety! A když s Vámi řeší problematiku salmonelozy před dalšími deseti pacienty v čekárně, tak to už je opravdu síla ... nechala jsem se raději přepsat, protože když Vás doktor neléčí a nakonec Vám vynadá, že už dlouho marodíte ... kam jsme se to dostali?!