Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Korbářova 324, Chrudim
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Nebyla jsem spokojena s léčbou. Po několikaletém léčení bolestí nohou a špatné chůze zanedbal léčbu pacientky a neposlal na řádné vyšetření léčil pouze lékama na bolest, které nepomáhaly. Na tyto potíže si stěžovala roky až nakonec zemřela. Tohoto lékaře NIKDY VÍC. Sestra nesympatická, arogantní a protivná. V čekárně pacienti čekají až 3 hodiny než se vypovídá.

H
Ověřeny pacient

Je to PAN doktor , chodim k němu 22let a naprostá spokojenost , to čekanije někdy zdlouhave ,ale vyplati se ;)

J
Ověřeny pacient

Velmi zkušený lékař, kardiolog. Vždy pacienta pečlivě vyšetří a poradí. Já mám kardiostimulátor jen proto, že mi včas objevil nepravidelnou činnost srdce. Do čekárny si beru knihu, uklidním se před měřením tlaku, hodnotím to jako plus.

Lékař pro mě bez chybičky, ale s horší sestrou co se týká organizace jsem se ještě nesetkal.

Bylo mi 20 let a byla jsem jeho pacietnkou. Absolutníl neprofesionalita, pokud jste mladí, nic Vám není, měla jsem potíže s klouby a nadměrnou únavou, opakovaně mi říkal, že mi nic není, že jsem mladá a jinými slovy, že se mi nechce studovat ( vystupovala jsem dvě vysoké školy a třetí vysokou školu jsem ukončila stitulem Bc. Dnes učím na vysoké škole, ale díky panu úžasnému doktorovi, který mě v té době vůbec nikam neposlal, říkal mi ať se objednám do výzkummného ústavu únavového syndromu a že se mi nechce studovat. Proto jsem od něj odešla, poté se zjistilo, že mám vážné revmatologické onemocnění, bohužel již nevyléčitelné, takže budu muset do konce života brát léky, které ničí ostatní orgány a poté co mě v nemocnici přijali (bylo mi 24 let mi dávaly půl roku života, naštěstí se to podařilo trochu zvrátit. I tak nedostahuje můj živote ve 30 letech takové kvality (mám hodně velká omezení), jaká má mladý člověk mít. Pane doktore, za Vaši skvělou péči Vám opravdu pane doktore Děkuji.

To čekání u pana doktora je opravdu šílený!!! Ale je to PAN DOKTOR. Během mého těhotenství na běžné preventivní prohlídce - razítko do těh. průkazky, pouhým okem u mě zjistil velmi vážnou chorobu, která se jen těžko pozná. Výsledky krve to potvrdily a díky léčbě u dalšího odborníka je moje narozené dítě zdravé. Bez léčby by hrozilo vážné postižení dítěte. Vím, že je na to pan doktor pyšný. Já mu děkuji.

nebýt velmi špatné organizace sestry, je to nejlepší lékař

Ověřeny pacient

Nejlepší lékař, jakého jsem poznala.

J

Je to lékař na svém místě a velmi vysoký odborník,že se tam čeká je sice pravda.Ovšem to je odvislé od vyšetření.
Pan Minařík si s pacientem dokáže i popovídat a né jen ho prohlédnout a zadat data do počítače a hned další.I toto je v současném lékařství umění.Vlídné slovo a dobrá rada někdy léčí lépe jak předepsané prášky.
Je to výborný lékař,a hlavně člověk který vždy najde čas na vlídné slovo.

N

Ano musím s Vámi souhlasit,je to člověk na pravém místě a to doslova.Moc milý,hodný,vstřícný a také lidský.Až na to čekání jsem velmi spokojená,už bych nešla k jinému za to čekání mi pan doktor stojí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti