Adresa

Ordinace praktického lékaře
Brodská 10, Žďár nad Sázavou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Doktor sám Neporadí, neschopnosti od obou dorazí vždy opožděně ! Sestřička jen odposlouchává drby.. Velice špatný přístup od obou.. Recenzi ještě u lidí udělám.

P
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Sestřička úslužná příjemná a ochotná doplnit informace. Umí pohladit po duši pokud je člověku zle a je na dně sil a sotva tam stojí na nohou(horečka, záda atd)

Pan Kovář. Zlatý člověk, který umí srozumitelně poradit, vyslechnout, vysvětlit. Příjemný a naslouchá co mu říkáte. Přesto, že je staršího věku, každý den dojíždí až z Křižanova, aby se o nás pacienty v ZR staral.
Nikdy se nekope o to dát člověku neschopenku pokud mu je opravdu zle. Mnohokrát jsem odmítnul. Nikdy nic nenutí. Vždy řekne otevřené to a to vám napíšu a to v lékárně nekupujte je to k ničemu atd. Často jsem skrze záda jezdil opakovaně na injekce. Vždy ochota. hned ráno. Pan Kovář mě poradil cviky i prevenci. V horečkách nesedíte hodinu v čekárně. Když chcete sestřičce pouze něco dát prostě ťuknete a dáte ji to. Žádné obtěžující tváře žádné zastrašující cedulky. Vždy úsměv a přátelská atmosféra. Jsem rád, že do této ordinace mohu chodit už cca 7 let
Vždy mě pomohl nikdy mě nenechal ve srabu a to i po telefonu.

Příjemný přístup a rychlé jednání
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Výborné výsledky léčení pomocí akupunktury.

Pan doktor Kovář je velice skvělý doktor. Vždy pomůže, umí vyhovět pocientovým požadavkům, vždy poradí a je velmi starostlivý. Sestřička je úžasná a moc ochotná. Jediná ordinace pod sluncem, kam se člověk i těší.

Ověřený profil

Pokud nejste nemocný - ideální lékař. Pokud vám něco je neváhejte a okamžitě se přeregistrujte k jinému lékaři. Prohloupit není možné.

Josef Chodím k panu doktorovi již od te doby co je ve Žďáře.Jsem velmi spokojen. Vždy je milý a ochotný a ve všem mi poradí i pomuže. Sestřička rovněž vynikající.

N

Možná je hodný a vstřícný, ale pozor. Důchodcům napíše léky, o které si sami řeknou a už ho nezajímá, jestli ho potřebují nebo ne a jak ho berou. Vzhledem k tomu, že spousta léku se navzájem ovlivňují, mají pak doma zabijácký koktejl z léků, který berou hlava nehlava, takže to není lékař, ale šarlatán! Pozor na něj, pokud k němu chodí nějaký Váš staroušek, choďte raději s ním a pohlídejte si to. Při osobní návštěvě u nemocného nepozná vážný stav. Máme s ním jen špatné zkušenosti, bohužel.

M

Výborný lékař.Musím jen chválit.Vždy ochotný a trpělivý. Vše vysvětlí a dobře poradí.

M

Chodím k panu doktorovi již 15 let.Jsem stále velmi spokojená. Vždy milý a ochotný.Sestřička rovněž vynikající.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti