Brodská 10, Žďár nad Sázavou
Ordinace praktického lékaře

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Příjemný přístup a rychlé jednání

Výborné výsledky léčení pomocí akupunktury.

Pan doktor Kovář je velice skvělý doktor. Vždy pomůže, umí vyhovět pocientovým požadavkům, vždy poradí a je velmi starostlivý. Sestřička je úžasná a moc ochotná. Jediná ordinace pod sluncem, kam se člověk i těší.

Pokud nejste nemocný - ideální lékař. Pokud vám něco je neváhejte a okamžitě se přeregistrujte k jinému lékaři. Prohloupit není možné.

Josef Chodím k panu doktorovi již od te doby co je ve Žďáře.Jsem velmi spokojen. Vždy je milý a ochotný a ve všem mi poradí i pomuže. Sestřička rovněž vynikající.

Možná je hodný a vstřícný, ale pozor. Důchodcům napíše léky, o které si sami řeknou a už ho nezajímá, jestli ho potřebují nebo ne a jak ho berou. Vzhledem k tomu, že spousta léku se navzájem ovlivňují, mají pak doma zabijácký koktejl z léků, který berou hlava nehlava, takže to není lékař, ale šarlatán! Pozor na něj, pokud k němu chodí nějaký Váš staroušek, choďte raději s ním a pohlídejte si to. Při osobní návštěvě u nemocného nepozná vážný stav. Máme s ním jen špatné zkušenosti, bohužel.

Výborný lékař.Musím jen chválit.Vždy ochotný a trpělivý. Vše vysvětlí a dobře poradí.

Chodím k panu doktorovi již 15 let.Jsem stále velmi spokojená. Vždy milý a ochotný.Sestřička rovněž vynikající.

Výborný. Vyslechne pozorně člověka a umí dobře poradit. Vzorně léčil a pečoval o mou matku
umístěnou v Domově seniorů. Děkuji.

Milý lékař i sestra.Vděčím za dobrou a včasnou diagnosu.