Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Dupuytrenova kontraktura

Pocatkem tohoto mesice provedl Dr. Ivan Justan lecbu kontraktury me prave ruky aplikaci injekce Xiapex. Jiz druhy den po zakroku jsem byl schopen podavat pravou ruku a dnes, po 25 dnech od zakroku a pravidelnem dlahovani, je muj prst a dlan narovnane. Dekuji panu doktorovi za odborne provedeni aplikace, ktera probehla bez komplikaci na rozdil od dlouhodobeho bolestiveho leceni klasickym chirurgickym zakrokem. Vrele doporucuji jak Dr. Justana, tak tento druh lecby dupuytrenove kontraktury. Skoda, ze pojistovna nehradi naklady na injekci.

Effect Clinic (mapa)

Plastická operace břicha (od 20 490 kč)

Plastická operace nosu (od 11 490 kč)

Liposukce (od 9 999 kč) + 5 Více

Korekce víček (od 7 900 kč)

Plastická operace intimní oblasti (od 6 900 kč)

Zvětšení prsou (od 53 490 kč)

Plastická operace břicha (od 20 490 kč)

Plastická operace nosu (od 11 490 kč)

Liposukce (od 9 999 kč) + 5 Více

Korekce víček (od 7 900 kč)

Plastická operace intimní oblasti (od 6 900 kč)

Zvětšení prsou (od 53 490 kč)

"Cílem umění je dělat člověka šťastným"

• kosmetické vady

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. platická operace ruky

Za dobu svého života (a není to krátká doba) jsem se nesetkala s tak příjemným, citlivým a k pacientovi empatickým lékařem, navíc velmi zkušeným odborníkem. Zastaralou rupturu extenzoru palce odhalil a odoperoval par excellence, ani jizvy nejsou vidět. Stoprocentně doporučuji tohoto výborného, skromného a zručného plastického chirurga.
Libuše T., Brno

X

byla jsem u pana doktora na abdominoplastice... Jsem více než týden po operaci a strašně moc chválím- a nejen, za krásnou jizvu, ale za úžasnej přístup....

Měsíc zpátky, jsem byla u pana Justana na plastice nosu. Také bych mu chtěla poděkovat za skvěle odvedenou práci. Jsem konečně spokojená se svým malým nosem, vypadá, tak jak jsem vždycky chtěla ;). Opravdu skvělý plastik, je vidět, že ho práce s lidmi baví a jde to vidět ;). Mohu jen doporučit.

pred tydnem me pan doktor operoval na MOU v brne, rekonstrukce obou prsou po kompletni mastektomii, timto bych mu chtela podekovat za suprovy vykon, symetricky stejne a nadherna jizva, ktera se velmi dobre hoji....dekuji

U pana doktora jsem podstoupila liposukci boku. Musím říct, že už od první konzultace jsem byla z pana doktora nadšená. Je velmi zkušený, milý, mladý, sympatický a hlavně vtipný. Důležité je, že má dost zkušeností a moje operace proběhla bez problému a s výsledkem jsem velmi spokojená. Už jsem s panem doktorem domluvená na další operaci. Líbí se mi, že Vás do ničeho nenutí a byl by nejraději, kdybyste na operaci nešli a raději zhubli přirozeně :) Cením si toho, že mu nejde jen o peníze a navrhne vám i jiné varianty jak vaší situaci řešit. Velmi doporučuji !!! Věřím, že jsou i ostatní doktoři dobrý, ale já bych už jinam nešla.

super přístup

vynikající odborník

Nejlepší

Super odborník, super přístup, super výsledky.

Augmentace prsů

X

super přístup

vynikající odborník

Nejlepší

Super odborník, super přístup, super výsledky.

"Cílem umění je dělat člověka šťastným"

• kosmetické vady

• plastická chirurgie