MUDr. Ivan Dufek

Gynekolog Více

Valašské Meziříčí 1 adresa

Gynekologická ordinace
Tyršova 406/5, Valašské Meziříčí

Taky doporučuji, i když chodím k paní lékařce do stejné ordinace, kde se střídají, vím, jak moc pomohl mojí mamince, když měla problémy, kvůli kterým nakonec ležela chvíli v nemocnici. Vždycky se o ni velmi dobře postaral. Nikdy nic nezanedbal.

Před panem Dufkem jsem několik let chodila k jisté paní doktorce do nemocnice a musím říct, že pořádné vyšetření jsem zažila až u něj, byla jsem nadšená, úžasný přístup, komunikace všechno, byl to vynikající doktor. Bohužel roky plynou a on stárne. Před 2,5 roky jsem z něho začala mít rozporuplný pocit, a pak jsem otěhotněla. Doma mi testy vyšly pozitivně, takže jsem běžela nadšeně k němu, aby se to potvrdilo. Vyšetřil mě, ale nic mi neřekl, až když jsem se zeptala, tak na to kývnul hlavou. Komunikace sice už delší dobu vázla, ale tohle mě dorazilo, potřebovala jsem vědět spoustu věcí během těhotenství (zdrav.stav miminka apod.) a neměla jsem potřebu to všechno z někoho dolovat, raději jsem změnila lékaře a jsem moc ráda. Pan doktor byl opravdu vynikající lékař, ale dnes už bohužel není :(

Pan doktor mi velmi pomohl před dvěma lety, kdy mi musel sdělit velmi závažnou diagnozu. Jeho chování bylo však velmi profesionální a zdvořilé. Nestává se často, že se lékaři chovají k pacientům lidsky. Řekl mi pravdu, ale také mne dokázal povzbudit a velmi ochotně zařídil další vyšetření. Jsem mu moc vděčná a stydím se, že děkuji až nyní. Děkuji pane doktore. E. Martínková

Pan doktor Dufek je u mě Doktor s velkým D.Vždy mi dobře poradil,při zdravotních problémech mi vždy pomohl a díky jeho pohotovosti a zkušenostem žije můj chlapeček.Děkuji PANE DOKTORE!

K panu doktorovi jsem chodila 7 let... Při mém druhém těhu mi dělal snad 10 ultrazvuků a nerozpoznal ani jedno z četných vad na plodu.Šla jsem rodit s tím, že mám zdravé dítě. Omyl. Dnes by měl můj syn 6 let... U známé ultrazvukem nerozpoznal vnítřní krvácení... Měl by být dávno s nohama na taburetu v obýváku... U něj mohou být spokojeny leda ženy, které nemají žádné problémy... Ani komunikace s ním není dobrá... Mohu leda DOPORUČIT dr. Iva janáčka na VS... Mám zravého syna, bude mít teď rok. Děkuji, pane Janáčku...

Chodila jsem k panu dr. asi od 16ti.Když jsem ve dvaceti chtěla otěhotnět,tak mi tvrdil 4 roky,ža jsem mladá a tudíž i zdravá,že nemám žádný problém a že není důvod abych neotěhotněla. U pana dr. Malíka jsem otěhotněla do třech měsíců. Sperma se totiž nemohlo dostat přes děložní krček k vajíčku.Při inseminaci se to povedlo.Nyní je mi 29 a čekám dalšího chlapečka.Pokud chcete otěhotnět tak u něj to nečejte.

Po srovnání s mým předcházejícím gynekologem "nebe a dudy". Musím jej opravdu pochválit, zvláště jeho šetrný přístup při vyšetření, to mému předcházejícímu gynekologovi opravdu scházelo. Sestřička také vynikající. Děkuji

Velmi ochotný a milý Dr

Panu doktorovi Dufkovi budu do smrti vděčná. Rok po porodu jsem měla špatnou cytologii a on radil udělat konizaci. Byla bych s tím bývala počkala, ale přesvědčil mě. Nakonec se ukázalo, že tam byl malinký maligní tumor. Kdybych zůstala u své bývalé doktorky, možná bych už nebyla... Skvělé chování i přístup - poznala jsem vícero gynekologů, ale díky včasnému zásahu p. doktora žiju a mám další dítě.

Pokud žena nemá žádné potíže, pak je pan doktor asi OK, ale já nemohla otěhotnět a trvalo mi 3 (promarněné) roky, než mi doporučil jiný lékař, že by bylo nejlepší změnit gynekologa, protože je problém gynekologický a né jiný.Kdyby mě pan dr necpal furt práškama a tvrdil, že na TO nemám tolik myslet a podíval se "dovnitř", tak by zjistil, že nikdy přirozeně otěhotnět nemůžu !!!
Zaplať pánu Bohu, že jsou na světě lékaři jako je paní dr Sekvardová a že miminko se z jejím usilím za další 2 roky narodilo !!!