Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Komenského náměstí 372, Kroměříž

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Neskutečná arogance ke mě, to co si dovoluje paní doktorka je až za hranicí všeho!!!! Způsob jednání, nadřazenost, povýšenost i její nedochvilnost (půl hodiny, žádný čas). Odcházím o dní. Jediné pozitivní je její sestřička, která je ochotná a milá.

N
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejhorší doktorka, kterou znám. Byla jsem u ni několik let a před tím, než jsem od ní odešla se vyznamenala... Nejdříve mi nebyla schopna vyléčit problém se zády a když jsem ji požádala, aby mě poslala k odborné lékařce, ke které jsem chodila už dříve s jiným problémem, nechtěla mi vyhovět, za to mi prvně doporučila prášky od bolesti a pak, když jsem měla z toho velkého množství prášků totálně rozhozený žaludek, nadala mi, že proč jsem je brala. Nejhorší ale bylo, když jsem přišla na kontrolu s doporučením odborné lékařky (kde jsem si zašla sama, protože se léčba táhla nic než prášky od bolesti mi paní doktorka Sýkorová nedávala), že mám být dále na neschopence a léčbu mi zahájila ona, začala na mě paní doktorka Sýkorová být neuvěřitelně sprostá a arogantní, doslova na mě řvala tak v ordinaci, že to bylo slyšet až do čekárny a řekla mi, že ať si nemyslím, že budu s "tímto problémem" na neschopence dál a ukončila mi ji...Kvůli ní jsem musela dát výpověď v práci, protože jsem nebyla schopna chodit do práce (nemohla jsem se dobře hýbat ještě několik měsíců poté). Nikomu bych tuto paní doktorku nedoporučovala!!!

F
Ověřený profil

Jeden s nejhorších praktických lékařů s nekonečně čekací dobou,paní doktorka chodí s půlhodinovým zpožděním. Neřeší problémy, jen dává antibiotika. Na problémy jsem upozorňovala 4 měsíce, vždy jsme dostala jen antibiotika bez vyšetření. S bolestmi břicha mě poslala domů. Na vlastní žádost jsme šla k chirurgovi, sdělil mě silný zánět střev. Dodnes se z toho dostávám. Díky všem práškům, které mě napsala, včetně antidepresiv, na které jsem nesáhla, mám totálně zničenou imunitu a zvětšená játra. Odešli jsme celá rodina . Jediné plus je zde sestřička.


N
Ověřený profil

asi máte paní doktorko nového chlapa.Ta vaše nastupující anorexie a zvýšená arogance k nám,pacientům je zarážející a varovná.Asi od vás odejdu,to čekání na vyšetření je frustrující.Není to jen názor můj,my,vaši pacienti se už tak trochu známe.


Ověřený profil

Byl jsem u p. doktorky Sýkorové asi dvakrát když zaskakovala za mou doktorku a bez problémů a za pár let kdy kní chodila má partnerka to už bylo úplně jiné. To jsem se dozvěděl o paní doktorce, že chlapi prostě může a stejné pohlaví jako je ona je pro ní hrozbou a ženy prostě nesmí. Tedy mladší a atraktivnější. Má partnerka mývala problémy opakovaně ledvinovími kameny. P. doktorka kdyby měla zájem tak by to našla v kartě a úplně na konci protože její poslední marodění bylo k vůli tomu. Asi po týdnu neůspěšného léčení, kdy byla tato pro mě veterinářka Sýkorová ještě na partnerku velmi nepříjemná ji poslala na gyndu že k ní s bolestí břicha ani neměla chodit, zrušila ji neschopenku a dokonce že partnerku už nehodlá nikdy léčit ji vyhodila!!! Partnerku nakonec ještě ten samý den odvezla záchranka s akutní ledvinovou kolikou. By mě zajímalo kolik žen za své léčení už za....


Výborná lékařka, a ještě lepší člověk. Vždy se pacientům věnuje snad víc, než je její povinností! Nelečí vždy nejen tělo, ale i jejich duši. Můžu o ní říct jen to nejlepší! Rozhodně doporučuji!!!


Velmi ochotná.


J

Je ochotná, s lidským přístupem a má medicínský přehled.


F

dobrá a příjemná
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


M

Sestřička super. Doktorka taky, ale v čekárně jsou před vámi tři pacienti a čekáte tam půlden, proto k ní pokud možno nechodím a drobné záležitosti ( což je vlastně vše s co mne zatím potkalo) si raději léčím sám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu