Iva Sýkorová, praktický lékař Kroměříž

MUDr. Iva Sýkorová

Praktický lékař

Komenského náměstí 372, Kroměříž
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

F

Jeden s nejhorších praktických lékařů s nekonečně čekací dobou,paní doktorka chodí s půlhodinovým zpožděním. Neřeší problémy, jen dává antibiotika. Na problémy jsem upozorňovala 4 měsíce, vždy jsme dostala jen antibiotika bez vyšetření. S bolestmi břicha mě poslala domů. Na vlastní žádost jsme šla k chirurgovi, sdělil mě silný zánět střev. Dodnes se z toho dostávám. Díky všem práškům, které mě napsala, včetně antidepresiv, na které jsem nesáhla, mám totálně zničenou imunitu a zvětšená játra. Odešli jsme celá rodina . Jediné plus je zde sestřička.

asi máte paní doktorko nového chlapa.Ta vaše nastupující anorexie a zvýšená arogance k nám,pacientům je zarážející a varovná.Asi od vás odejdu,to čekání na vyšetření je frustrující.Není to jen názor můj,my,vaši pacienti se už tak trochu známe.

Byl jsem u p. doktorky Sýkorové asi dvakrát když zaskakovala za mou doktorku a bez problémů a za pár let kdy kní chodila má partnerka to už bylo úplně jiné. To jsem se dozvěděl o paní doktorce, že chlapi prostě může a stejné pohlaví jako je ona je pro ní hrozbou a ženy prostě nesmí. Tedy mladší a atraktivnější. Má partnerka mývala problémy opakovaně ledvinovími kameny. P. doktorka kdyby měla zájem tak by to našla v kartě a úplně na konci protože její poslední marodění bylo k vůli tomu. Asi po týdnu neůspěšného léčení, kdy byla tato pro mě veterinářka Sýkorová ještě na partnerku velmi nepříjemná ji poslala na gyndu že k ní s bolestí břicha ani neměla chodit, zrušila ji neschopenku a dokonce že partnerku už nehodlá nikdy léčit ji vyhodila!!! Partnerku nakonec ještě ten samý den odvezla záchranka s akutní ledvinovou kolikou. By mě zajímalo kolik žen za své léčení už za....

Výborná lékařka, a ještě lepší člověk. Vždy se pacientům věnuje snad víc, než je její povinností! Nelečí vždy nejen tělo, ale i jejich duši. Můžu o ní říct jen to nejlepší! Rozhodně doporučuji!!!

Velmi ochotná.

Je ochotná, s lidským přístupem a má medicínský přehled.

F

dobrá a příjemná

Sestřička super. Doktorka taky, ale v čekárně jsou před vámi tři pacienti a čekáte tam půlden, proto k ní pokud možno nechodím a drobné záležitosti ( což je vlastně vše s co mne zatím potkalo) si raději léčím sám.

Skvělá a ochotná lékařka. Velmi příjemná sestřička.

velmi dobrá lékařka, vždy pomůže