MUDr. Iva Solarová

Zubař Více

Mariánské Lázně 1 adresa

Zubní ordinace
Lidická 125, Mariánské Lázně

Umístění: Zubní ordinace Prevence i neodkladná péče.

V ordinaci paní MUDr. Solarové, jsem byl vždy ošetřen, nebo prohlédnut s maximální péčí a profesionalitou. Pokud se vyskytl nějaký problém, vždy jej vysvětlila a navrhla nějaká řešení, mnohdy v několika alternativách. S péčí paní doktorky jsem maximálně spokojen.

Umístění: Zubní ordinace

Paní doktorku mám jako svou "zubařku" již mnoho let. Nikdy u ní nemám pocit,že jde o nepříjemné případné ošetření v ústech.Nikdy jsem ji neviděl ve špatné náladě,vždy s úsměvem komunikuje i o jiných záležitostech než je samotné vyšetření,které ovšem vždy vysvětlí a popíše případný zákrok.Mohu pouze poděkovat za její péči a lidský,přátelský přístup.Vážím si jí a děkuji.

Byla jsem tam párkrát a naprosto super přístup. I na mou dceru je moc milá a hodná! Zatím nemíním měnit :-)

Po letité zkušenosti hodnotím paní doktorku jako perfektního profesionála.

S touto zubařkou už nechci mít nikdy nic společného. Do její ordinace by mě nedostalo ani stádo volů... Její práci shlédli dva na sobě nezávislí zubaři a byli naprosto zděšeni. Pod každou plombou co mi udělala jsem měla kaz, v dásních záněty a po špatně léčeném zubu mi chybí kus kosti... Díky její "pečlivosti" jsem strávila v Plzni u výborného zubaře 12 tříhodinových návštev a nechala jsem tam několik desítek tisíc korun... Nikdy více paní Solarová!

lepší zubařku neznám. Vřele doporučuji.

Tak krátce....lékaři ani sestry nejsou stroje, pokud se pacient chová slušně, personál to oplatí stejnou mincí. Paní doktorka je ke mě vždy velmi milá!

Ochotná, spolehlivá, edukovaná...

jo jo...zavist je holt svine...
...souhlasim s nazorem: S U P E R zubarka v m.l. takrka the BEST....
a na tu zavist pozor!!!

Nejhorší zubařka jakou znám. Každý zub mi vyvrtala tak, že se po zaplombování dál kazil. Poté ho znovu vyrtala. To se opakovalo, až zub musel jiný lékař vytrhnout. A příjmná není ani trochu.