Nemocniční 898/20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava, p.o.

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Umístění: jiné místo

Velmi neosobní přístup k pacientovi, bez úsměvu a empatie.
Lékařka během vyšetření a velmi dlouhé očistě rukou (přestože měla rukavice a dotýkala se mé pokožky pouze pomůckami) a zapisování zjištěných údajů nepromluvila.
Zkusila jsem ji popsat můj další problém.Očividně ji to vadilo, neprohlédla mě , pouze “od stolu” poskytla radu.
Paní doktorka je možná odbornice (tvrzení její zdravotní sestry), ale to určitě nestačí.

O
Umístění: jiné místo

Paní doktorka je milá vše vysvětlí byla i dost důsledná, profesionální , znaménka i akné lečila důsledně, mohu jen doporučit

Taktéž jsem měla pocit, že paní doktorka mě vůbec neposlouchá, jen koukala do počitače, na mé otázky mi neodpovídala, bohužel dost kožních onemocnění je spojeno s psychikou a ona vám dá najevo, že pacient ji vubec nezajimá...můj zdravotní problém samozrejmě nevyřešila...

Je zvláštní, s kolika lékaři a jejich přístupem jsem se setkal. Tenhle mi ale vůbec nepřišel profesionální. Je mi padesát, před deseti lety jsem si prošel rakovinu od operace přes onko léčbu. Dnes již chodím na kontroly jednou za dva roky. V pohodě, ale díky léčbě se mi třeba zkusil zrak, z nuly na čtyři dioptrie. Také, třeba na zádech se mi dělají "beďary" jako v pubertě, jen jsou asi 1cm pod kůží, takže nejdou vymáčknout bez skalpelu. Paní doktorka Sasýnová mi pouze řekla, že je to normální akné, doporučila mi, ať si dojdou na kosmetiku a ať si koupím něco volně prodejného v lékárně. Žádná další kontrola... Dala mi najevo, že nejsem kategorie jejích pacientů. Nikdy více!!!

Mladá lékařka, která již teď působí vyhořele. I přes objektivní problémy ( a jejich zhoršení) mi pouze a jen doporučila volně prodejnou mast, bez receptu. Vůbec nepsolouchala co jsem ji říkal, pouze ona je "lékař". Prý se s tím mám smířit a naučit se s tím žít, má to přece každý muž ??? Nemá smysl to popisovat, mykóza je sice problém to chápu, ale každý problém má řešení, objednal jsem se k soukromému dermatologovi. Jiný přístup, jiné jednání a hlavně snaha problém řešit.
Už nikdy více nemám potřebu s touto lékařkou řešit dermatologické problémy, jsem příliš mladý na to, abych se trápil neschopnosti jiných lidí. Možná by si měla paní doktorka uvědomit, že být "lékařem" neznamená být něčím více a mohla by naslouchat pacientům co jí říkají.

Perfektní a velmi svědomitá s velkým přehledem o problematice daného oboru. Velmi příjemná při jednání s pacienty, vždy milá a usměvavá. Súpokojenost na 100%.Má zájem o stálé zvyšování svých znalosti ve svém oboru.