Městská nemocnice Ostrava, p.o.
Nemocniční 898/20, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Městská nemocnice Ostrava, p.o. Jiný

Už od samého příchodu do ordinace jsem se cítěl nepřijat. Její tón hlasu naznačoval její neúspěšné řešení krize pozdního věku. Křičela a snažila se mi vlastně způsobit co nejvíce mikro-škod, když jsem potřeboval pomoc odborníka. Neprofesionální a plné vnitřního hněvu. Bolest jsem si podle všeho vymyslel a zvedat celý den balíky v práci dokážu i se všemi prsty popálenými dusíkem.
Pomoci se vám rozhodně nedostane.
Nedoporučuji, opravdu nepříjemná zkušenost.

Paní doktorka velice dbá na bezpečnost, musí se uvnitř ordinace nosit roušky a koukne se na vás z velice daleké vzdálenosti. Nedoporučuji.

Přišel jsem na vyšetření s problémem, který jsem konzultoval již s několika lékaři. Paní doktorka zcela přesně určila diagnózu a míchaná mast, kterou mi napsala, mi do tří dnů pomohla. Děkuji, jsem moc spokojen

Paní doktorka není moc komunikativní, ale vše, co jsem potřeboval, tak jsem se dověděl, poslala mě na odběry, což jiná lékařka neudělala. Léčba mi zabrala, odborně mohu jen doporučit.

I když jsem se chtěla objednat k jiné doktorce z ordinace, bohužel mě zaregistrovali k paní doktorce Sasýnové, která není velmi komunikativní. Nikdy jsem neměla vážnější problémy, tak jsem její přístup moc neřešila, nicméně dneska jsem z kontroly odcházela opravdu s pocitem, že nevím, zda se smát či ne. V době koronavirové jsem trpěla na velké podráždění pleti. Paní doktorka mě objednala s tím, že si to mám vyfotit. Dnes na kontrole se ke mně prakticky opravdu nepřiblížila na vzdálenost menší než 1,5 metru a ani se na pleť z dálky nepodívala (a to měla ochranný oblek, gumové rukavice, roušku a štít). Prostě jsem se cítila, jako bych měla přinejmenším lepru. Vím, že je třeba být obezřetný. Kdybych to věděla, radši využiji služeb virtuální kliniky, kvůli které bych aspoň: ušetřila čas strávený přejezdem z Poruby do centra, ušetřila PHM za cestu, ušetřila si nervy a myslím, že na virtuální klinice by si aspoň zasloužili nějakou odměnu od pojišťovny za to, že tento projekt vytvořili. Až se situace uklidní, určitě budu hledat nového dermatologa.

Chování paní doktorky bylo hned od začátku velmi chladné a neúčastné. Dvakrát jsem jí položila dotaz, na který neodpověděla. Vlastně mě celou dobu ignorovala.

Umístění: jiné místo

Velmi neosobní přístup k pacientovi, bez úsměvu a empatie.
Lékařka během vyšetření a velmi dlouhé očistě rukou (přestože měla rukavice a dotýkala se mé pokožky pouze pomůckami) a zapisování zjištěných údajů nepromluvila.
Zkusila jsem ji popsat můj další problém.Očividně ji to vadilo, neprohlédla mě , pouze “od stolu” poskytla radu.
Paní doktorka je možná odbornice (tvrzení její zdravotní sestry), ale to určitě nestačí.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je milá vše vysvětlí byla i dost důsledná, profesionální , znaménka i akné lečila důsledně, mohu jen doporučit

Taktéž jsem měla pocit, že paní doktorka mě vůbec neposlouchá, jen koukala do počitače, na mé otázky mi neodpovídala, bohužel dost kožních onemocnění je spojeno s psychikou a ona vám dá najevo, že pacient ji vubec nezajimá...můj zdravotní problém samozrejmě nevyřešila...

Je zvláštní, s kolika lékaři a jejich přístupem jsem se setkal. Tenhle mi ale vůbec nepřišel profesionální. Je mi padesát, před deseti lety jsem si prošel rakovinu od operace přes onko léčbu. Dnes již chodím na kontroly jednou za dva roky. V pohodě, ale díky léčbě se mi třeba zkusil zrak, z nuly na čtyři dioptrie. Také, třeba na zádech se mi dělají "beďary" jako v pubertě, jen jsou asi 1cm pod kůží, takže nejdou vymáčknout bez skalpelu. Paní doktorka Sasýnová mi pouze řekla, že je to normální akné, doporučila mi, ať si dojdou na kosmetiku a ať si koupím něco volně prodejného v lékárně. Žádná další kontrola... Dala mi najevo, že nejsem kategorie jejích pacientů. Nikdy více!!!