Iva Sasýnová, dermatolog Ostrava

MUDr. Iva Sasýnová

Uložit

Dermatolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nemocniční 898/20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava, p.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: jiné místo Jiný

Přišel jsem na vyšetření s problémem, který jsem konzultoval již s několika lékaři. Paní doktorka zcela přesně určila diagnózu a míchaná mast, kterou mi napsala, mi do tří dnů pomohla. Děkuji, jsem moc spokojen


A
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka není moc komunikativní, ale vše, co jsem potřeboval, tak jsem se dověděl, poslala mě na odběry, což jiná lékařka neudělala. Léčba mi zabrala, odborně mohu jen doporučit.


P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

I když jsem se chtěla objednat k jiné doktorce z ordinace, bohužel mě zaregistrovali k paní doktorce Sasýnové, která není velmi komunikativní. Nikdy jsem neměla vážnější problémy, tak jsem její přístup moc neřešila, nicméně dneska jsem z kontroly odcházela opravdu s pocitem, že nevím, zda se smát či ne. V době koronavirové jsem trpěla na velké podráždění pleti. Paní doktorka mě objednala s tím, že si to mám vyfotit. Dnes na kontrole se ke mně prakticky opravdu nepřiblížila na vzdálenost menší než 1,5 metru a ani se na pleť z dálky nepodívala (a to měla ochranný oblek, gumové rukavice, roušku a štít). Prostě jsem se cítila, jako bych měla přinejmenším lepru. Vím, že je třeba být obezřetný. Kdybych to věděla, radši využiji služeb virtuální kliniky, kvůli které bych aspoň: ušetřila čas strávený přejezdem z Poruby do centra, ušetřila PHM za cestu, ušetřila si nervy a myslím, že na virtuální klinice by si aspoň zasloužili nějakou odměnu od pojišťovny za to, že tento projekt vytvořili. Až se situace uklidní, určitě budu hledat nového dermatologa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Umístění: jiné místo Jiný

Chování paní doktorky bylo hned od začátku velmi chladné a neúčastné. Dvakrát jsem jí položila dotaz, na který neodpověděla. Vlastně mě celou dobu ignorovala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Velmi neosobní přístup k pacientovi, bez úsměvu a empatie.
Lékařka během vyšetření a velmi dlouhé očistě rukou (přestože měla rukavice a dotýkala se mé pokožky pouze pomůckami) a zapisování zjištěných údajů nepromluvila.
Zkusila jsem ji popsat můj další problém.Očividně ji to vadilo, neprohlédla mě , pouze “od stolu” poskytla radu.
Paní doktorka je možná odbornice (tvrzení její zdravotní sestry), ale to určitě nestačí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní doktorka je milá vše vysvětlí byla i dost důsledná, profesionální , znaménka i akné lečila důsledně, mohu jen doporučit


K
Ověřeny pacient

Taktéž jsem měla pocit, že paní doktorka mě vůbec neposlouchá, jen koukala do počitače, na mé otázky mi neodpovídala, bohužel dost kožních onemocnění je spojeno s psychikou a ona vám dá najevo, že pacient ji vubec nezajimá...můj zdravotní problém samozrejmě nevyřešila...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Je zvláštní, s kolika lékaři a jejich přístupem jsem se setkal. Tenhle mi ale vůbec nepřišel profesionální. Je mi padesát, před deseti lety jsem si prošel rakovinu od operace přes onko léčbu. Dnes již chodím na kontroly jednou za dva roky. V pohodě, ale díky léčbě se mi třeba zkusil zrak, z nuly na čtyři dioptrie. Také, třeba na zádech se mi dělají "beďary" jako v pubertě, jen jsou asi 1cm pod kůží, takže nejdou vymáčknout bez skalpelu. Paní doktorka Sasýnová mi pouze řekla, že je to normální akné, doporučila mi, ať si dojdou na kosmetiku a ať si koupím něco volně prodejného v lékárně. Žádná další kontrola... Dala mi najevo, že nejsem kategorie jejích pacientů. Nikdy více!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Mladá lékařka, která již teď působí vyhořele. I přes objektivní problémy ( a jejich zhoršení) mi pouze a jen doporučila volně prodejnou mast, bez receptu. Vůbec nepsolouchala co jsem ji říkal, pouze ona je "lékař". Prý se s tím mám smířit a naučit se s tím žít, má to přece každý muž ??? Nemá smysl to popisovat, mykóza je sice problém to chápu, ale každý problém má řešení, objednal jsem se k soukromému dermatologovi. Jiný přístup, jiné jednání a hlavně snaha problém řešit.
Už nikdy více nemám potřebu s touto lékařkou řešit dermatologické problémy, jsem příliš mladý na to, abych se trápil neschopnosti jiných lidí. Možná by si měla paní doktorka uvědomit, že být "lékařem" neznamená být něčím více a mohla by naslouchat pacientům co jí říkají.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Perfektní a velmi svědomitá s velkým přehledem o problematice daného oboru. Velmi příjemná při jednání s pacienty, vždy milá a usměvavá. Súpokojenost na 100%.Má zájem o stálé zvyšování svých znalosti ve svém oboru.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti