Iva Procházková, praktický lékař Vsetín

MUDr. Iva Procházková

Uložit

Praktický lékař Více

28 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tyršova 1320, Vsetín
Praktická lékařka pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient
Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Vydej receptu,prohlidka ,

Otřesné , neprofesionální chování , o aroganci kterou vkládá do každého rozhovoru ani nemluvě . Nejdelší čekací doby scimž jsem se setkal .Sestra nedokaže zvládat stres,takžež neprofesionální ,drzá odmeřená , při obednání receptu pro seniora čekáte i 2 hodiny pouze na recept který ma sestra pouze vydat. Staci se na doktorku pozeptat u jinych doktoru a hned mate jasno co je zač .! Usmevná ordinace opravdu ,babičku okamzite přesouváme od tehle frašky .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Včera jsem u doktorky byla už po páté v měsíci (podruhé v týdnu) a ona mi řekla, že mě v životě neviděla, která že jsem! Odmítla mě poslat i na předoperační vyšetření kvůli chronickému záánětu mandlí který diagnostikovala ORL, že mě stejně nic není. :D Jinde mě vzít nechtějí, aby prý neměli nepříjemnosti s paní doktorkou. Paráda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Šílené čekání, sestra zatím vždy, když jsem byla na návštěvě ve stresu, nepříjemná. Paní doktorka pravidelně velmi arogantní.
Přišla jsem s příšernými bolestmi a bavila se se mnou velmi spatra, arogantně, bez zájmu. Nehledě na to, že ani nebyla schopná správně diagnostikovat, to se stane, chápu, každopádně ušní lékařka, ke které jsem byla odeslána nechápala co tam dělám a byla schopna lepší diagnostiky mého celkového stavu než paní doktorka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pani doktorka Prochazkova je velmi dobra lekarka,jsem u ni snad temer 20 let,a vzdy mi spravne pomohla.To ze je raznejsi,nevadi-kazdy jsme nejaky,ale je lidska..A setra Miluska toho ma take hodne a snazi se svou praci vykonavat svedomite.Moc si vas obou vazim a dekuji za vse.Mohu jen doporucit.Michnova Renata


Pani doktorka si vždy ví poradit co s Vámi a po případě Vás odešle k odborníkovy.Má vždy lidký přístup k pacientovi


Názor přidán dne 21.02.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.Ověřeny pacient

Paní doktroka je velmi kvalifikovaná a opravdu hodně vzdělaná osoba,která své práci asi velmi dobře rozumí a proto není některým lidem bohužel pochuti. Nepřehlédne žádnou drobnost vedoucí i k sebemenšímu onemocnění a proto je u ní stále řada. I když je setra opravdu někdy trošku neomalená - neboli přetažená, snaží se. A komu se tam nelíbí, nevím, proč nezmění lékaře a jen tady zveřejňuje negativa a ani se nezaregistruje a ani nepodepíše. Pokud si stojí za svým názorem, měl by se také podepsat. Děkuji Monika Šťastná


Ověřeny pacient


U paní doktorky jsme již zaregistrovaní celá rodina a neznám jiného lékaře, který i přes jeho vytíženost /vždy plná čekárna/ vždy každého poctivě vyšetřuje,odesílá na potřebná vyšetření,odebírá krve a vždy se snaží pomoct.Tohoto lékaře doporučuji a pokud chce někdo odejít, tak ať to udělá, alespoň bude moct vzít pacienty, kteří jeho schopnosti ve výborné diagnostice ocení.
Schopnosti lékaře poznáte bohužel jindy, ne když chcete vyplnit nějaký formulář, nebo neschopenku pro ´´bolesti v zádech´´.
A pokud vím objednávat se dá i po telefonu a bohužel čeká se i na uřadech a v obchodech a lékař objednávání neřeší,to je práce sestry.


Ověřeny pacient

Opět musela má žena čekat několik desítek minut na to,aby se pouze objednala.A to je prosím těhotná!!!!Uvědomte si prosím paní doktorko,že jste tu VY PRO NÁS!!!Zvažujeme jiného lékaře.To kladné honocení ostatních je smutné a nevěříme mu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti