Praktická lékařka pro dospělé
Tyršova 1320, Vsetín

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Velmi ochotná lékařka i přes její vysokou vytíženost.

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Vydej receptu,prohlidka ,

Otřesné , neprofesionální chování , o aroganci kterou vkládá do každého rozhovoru ani nemluvě . Nejdelší čekací doby scimž jsem se setkal .Sestra nedokaže zvládat stres,takžež neprofesionální ,drzá odmeřená , při obednání receptu pro seniora čekáte i 2 hodiny pouze na recept který ma sestra pouze vydat. Staci se na doktorku pozeptat u jinych doktoru a hned mate jasno co je zač .! Usmevná ordinace opravdu ,babičku okamzite přesouváme od tehle frašky .

Včera jsem u doktorky byla už po páté v měsíci (podruhé v týdnu) a ona mi řekla, že mě v životě neviděla, která že jsem! Odmítla mě poslat i na předoperační vyšetření kvůli chronickému záánětu mandlí který diagnostikovala ORL, že mě stejně nic není. :D Jinde mě vzít nechtějí, aby prý neměli nepříjemnosti s paní doktorkou. Paráda.

Šílené čekání, sestra zatím vždy, když jsem byla na návštěvě ve stresu, nepříjemná. Paní doktorka pravidelně velmi arogantní.
Přišla jsem s příšernými bolestmi a bavila se se mnou velmi spatra, arogantně, bez zájmu. Nehledě na to, že ani nebyla schopná správně diagnostikovat, to se stane, chápu, každopádně ušní lékařka, ke které jsem byla odeslána nechápala co tam dělám a byla schopna lepší diagnostiky mého celkového stavu než paní doktorka.

Pani doktorka Prochazkova je velmi dobra lekarka,jsem u ni snad temer 20 let,a vzdy mi spravne pomohla.To ze je raznejsi,nevadi-kazdy jsme nejaky,ale je lidska..A setra Miluska toho ma take hodne a snazi se svou praci vykonavat svedomite.Moc si vas obou vazim a dekuji za vse.Mohu jen doporucit.Michnova Renata

Pani doktorka si vždy ví poradit co s Vámi a po případě Vás odešle k odborníkovy.Má vždy lidký přístup k pacientovi

Paní doktroka je velmi kvalifikovaná a opravdu hodně vzdělaná osoba,která své práci asi velmi dobře rozumí a proto není některým lidem bohužel pochuti. Nepřehlédne žádnou drobnost vedoucí i k sebemenšímu onemocnění a proto je u ní stále řada. I když je setra opravdu někdy trošku neomalená - neboli přetažená, snaží se. A komu se tam nelíbí, nevím, proč nezmění lékaře a jen tady zveřejňuje negativa a ani se nezaregistruje a ani nepodepíše. Pokud si stojí za svým názorem, měl by se také podepsat. Děkuji Monika Šťastná

U paní doktorky jsme již zaregistrovaní celá rodina a neznám jiného lékaře, který i přes jeho vytíženost /vždy plná čekárna/ vždy každého poctivě vyšetřuje,odesílá na potřebná vyšetření,odebírá krve a vždy se snaží pomoct.Tohoto lékaře doporučuji a pokud chce někdo odejít, tak ať to udělá, alespoň bude moct vzít pacienty, kteří jeho schopnosti ve výborné diagnostice ocení.
Schopnosti lékaře poznáte bohužel jindy, ne když chcete vyplnit nějaký formulář, nebo neschopenku pro ´´bolesti v zádech´´.
A pokud vím objednávat se dá i po telefonu a bohužel čeká se i na uřadech a v obchodech a lékař objednávání neřeší,to je práce sestry.

Opět musela má žena čekat několik desítek minut na to,aby se pouze objednala.A to je prosím těhotná!!!!Uvědomte si prosím paní doktorko,že jste tu VY PRO NÁS!!!Zvažujeme jiného lékaře.To kladné honocení ostatních je smutné a nevěříme mu.