Iva Madejová, pediatr Pardubice

MUDr. Iva Madejová

Pediatr

Kosmonautů 399, Pardubice
Sam.ord.PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: jiné místo Zvraceni syna pred jidlem

Dnes jsme byli s nasim 8 tydennim synem na pohotovosti,zprvu byla dost razna,mozna trosku "od rany",cimz me,jako cerstvou mamu, rozhodila,mela jsem dojem,ze otravuju s blbosti a to jsem si predem volala,ale pak maleho peclive prohlidla,hezky si s nim povidala,poslala nas na UZ-pro jistotu,pak me vse vysvetlila,poradila,s usmevem. Va finale velice mila a znala pani doktorka.

paní doktorka ,=,,,,,,,,,,zlatý zdravý střed:))))nezveličuje ani nezmenšuje problémy, přistupuje odpovídajícím způsobem....na děti moc milá, dobře si je pamatuje a ráda je vidí..................

Paní doktorka je skvělá...Syn trpí na laringitidu takže jsme tam takřka pořád a je na děti moc hodná...vše mu vždy vysvětlí..k paní doktorce jsem chodila ještě já a nemůžu si stěžovat.Sestru obdivuji jakého má pamatováka na děti..pamatuje si snad každé

Č

Souhlasím,paní doktorka je jedinečná,ani nevím co bychom si bez ní a pochopitelně i bez její suprové sestřičky počali.

S paní doktorkou máme jen dobré zkušenosti. Je milá, vstřícná, starostlivá. Mohu jedině doporučit.

K pani doktorce chodíme tři roky na doporučeni kamaradky a s klidným srdcem toto doporučeni posiláme dal. Děkujeme za péči.
Matěj a Eliška :-)

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Chodím k ní od začátku její působnosti a odešla jsem až nyní v 19 letech, kdy už se mění obvodní lékař. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém, vždy mi všechno skvěle vysvětlila, popovídala si. Nezajímají ji jen nemoce, ale zeptá se vás i na běžný život, školu ap. To že by něco zanedbala, to se mi nezdá. Při nějakém podezření mne poslala k dalšímu vyšetření ke specialistům.
Jak doktorka tak i sestřička jsou prostě úžasné ženské.
Až si jednou pořídím děti, určitě budou chodit právě sem :)
Nikola

Dobrý den, dnes jsem byla u doktorky Madejové se synem a nemohu si stěžovat. Samozřejmě, že nemohu mluvit za ostatní a chápu i negativní komentáře, ale ruku na srdce nevím o žádném doktoru co je doktorem i člověkem na 100 procent. Je to milá , ochotná " ženská" ráda si povídá ,nejen o nemocech ,ale myslím si, že občas umí pomoci i v osobním životě, a o tom svědčí neustálé telefonáty maminek, které potřebují pomoci nejen s péčí o dítě. Pokud budu reagovat na rychlost prohlídky atd. ve výše zmiňovaných textech, je pravda že občas je to tam jak na běžícím páse a člověk se nestihne zeptat na to co potřebuje, ale i já jsem se přesvědčila o tom že není problém zajít jindy a domluvit se. Že údajně nepomohla mamince povídám o tam jak se její dítě má vyvíjet si myslím ,že na internetu je dost informací a i dost literatury co dítě musí a nemusí. Ona tu není od toho ,aby 30 minut povídala jak to bude nebo nebude, ona je tu od toho, aby léčila a pomáhala, není poradna.Ty jsou jinde.Pokud vidí chybu upozorní ,reaguje. Já jsem jako malá chodila k paní dr. Horké a později k paní dr. Madejová a nyní jsem zde přihlásila svého syna Adama a jsem moc spokojená. Máme studie, ve kterých jsme zapojeni a jsou nám prospěsné.Jediné s čím musím souhlasit, že mi vadí přijít na běžnou např. 2 letou prohlídku spolu s nemocnými dětmi, samozřejmě ne vždy ,ale stává se to.Jinak musím říct že je to hodná ,milá , zodpovědná lékařka a jsem ráda ,že můj syn sem chodí.
A sestřička? To dodávám s úsměvem ,že ta byla je a bude ,vždy rázná žena a nikdy bych se nebála dát na její radu ,protože je skvělá a na svém místě. Kolikrát jdu večer kolem jejich ordinace a tam se svítí a pracuje se a to velmi často. Takže je i spousta věcí ,které mi nevidíme. Takže "holky " nenechte se odradit negativními komentáři ty jsou a budou ,ale obě jste skvělé
Děkuji B.B. a Adámek

Paní doktorka Madejová je opravdu člověk na svém místě. S dětmi to umí, je moc milá. Děti k ní chodí rádi. Paní doktorka je vždy odmění nějakou
maličkostí "za statečnost". I když jsme se přestěhovali, stále k paní doktorce chodíme a jsme rádi, že ji máme.

Velmi profesionální a ochotná.Zásadne nesouhlasím s jakoukoli negací.Sestricka je stejně jako paní doktorka příjemná.Celkově jsme spokojení.