Iva Madejová, pediatr Pardubice

MUDr. Iva Madejová

Uložit

Pediatr Více

24 názorů

Uložit


Adresa

Kosmonautů 399, Pardubice
Sam.ord.PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Sam.ord.PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku jsem měla velmi ráda, ale od doby co ji navštěvuji se svým dítětem, jsou mé zkušenosti stále horší, její laxnost je až neuvěřitelná, vážně bych nevěřila, že zrovna u ní se setkám s nezájmem. Bohužel se stalo, ještě že existují skvělí lekárníci a pohotovost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Zvraceni syna pred jidlem

Dnes jsme byli s nasim 8 tydennim synem na pohotovosti,zprvu byla dost razna,mozna trosku "od rany",cimz me,jako cerstvou mamu, rozhodila,mela jsem dojem,ze otravuju s blbosti a to jsem si predem volala,ale pak maleho peclive prohlidla,hezky si s nim povidala,poslala nas na UZ-pro jistotu,pak me vse vysvetlila,poradila,s usmevem. Va finale velice mila a znala pani doktorka.

Ověřený profil

paní doktorka ,=,,,,,,,,,,zlatý zdravý střed:))))nezveličuje ani nezmenšuje problémy, přistupuje odpovídajícím způsobem....na děti moc milá, dobře si je pamatuje a ráda je vidí..................

T
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá...Syn trpí na laringitidu takže jsme tam takřka pořád a je na děti moc hodná...vše mu vždy vysvětlí..k paní doktorce jsem chodila ještě já a nemůžu si stěžovat.Sestru obdivuji jakého má pamatováka na děti..pamatuje si snad každé

Č
Ověřený profil

Souhlasím,paní doktorka je jedinečná,ani nevím co bychom si bez ní a pochopitelně i bez její suprové sestřičky počali.

A
Ověřený profil

S paní doktorkou máme jen dobré zkušenosti. Je milá, vstřícná, starostlivá. Mohu jedině doporučit.

K pani doktorce chodíme tři roky na doporučeni kamaradky a s klidným srdcem toto doporučeni posiláme dal. Děkujeme za péči.
Matěj a Eliška :-)
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Chodím k ní od začátku její působnosti a odešla jsem až nyní v 19 letech, kdy už se mění obvodní lékař. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém, vždy mi všechno skvěle vysvětlila, popovídala si. Nezajímají ji jen nemoce, ale zeptá se vás i na běžný život, školu ap. To že by něco zanedbala, to se mi nezdá. Při nějakém podezření mne poslala k dalšímu vyšetření ke specialistům.
Jak doktorka tak i sestřička jsou prostě úžasné ženské.
Až si jednou pořídím děti, určitě budou chodit právě sem :)
Nikola

Ověřený profil

Dobrý den, dnes jsem byla u doktorky Madejové se synem a nemohu si stěžovat. Samozřejmě, že nemohu mluvit za ostatní a chápu i negativní komentáře, ale ruku na srdce nevím o žádném doktoru co je doktorem i člověkem na 100 procent. Je to milá , ochotná " ženská" ráda si povídá ,nejen o nemocech ,ale myslím si, že občas umí pomoci i v osobním životě, a o tom svědčí neustálé telefonáty maminek, které potřebují pomoci nejen s péčí o dítě. Pokud budu reagovat na rychlost prohlídky atd. ve výše zmiňovaných textech, je pravda že občas je to tam jak na běžícím páse a člověk se nestihne zeptat na to co potřebuje, ale i já jsem se přesvědčila o tom že není problém zajít jindy a domluvit se. Že údajně nepomohla mamince povídám o tam jak se její dítě má vyvíjet si myslím ,že na internetu je dost informací a i dost literatury co dítě musí a nemusí. Ona tu není od toho ,aby 30 minut povídala jak to bude nebo nebude, ona je tu od toho, aby léčila a pomáhala, není poradna.Ty jsou jinde.Pokud vidí chybu upozorní ,reaguje. Já jsem jako malá chodila k paní dr. Horké a později k paní dr. Madejová a nyní jsem zde přihlásila svého syna Adama a jsem moc spokojená. Máme studie, ve kterých jsme zapojeni a jsou nám prospěsné.Jediné s čím musím souhlasit, že mi vadí přijít na běžnou např. 2 letou prohlídku spolu s nemocnými dětmi, samozřejmě ne vždy ,ale stává se to.Jinak musím říct že je to hodná ,milá , zodpovědná lékařka a jsem ráda ,že můj syn sem chodí.
A sestřička? To dodávám s úsměvem ,že ta byla je a bude ,vždy rázná žena a nikdy bych se nebála dát na její radu ,protože je skvělá a na svém místě. Kolikrát jdu večer kolem jejich ordinace a tam se svítí a pracuje se a to velmi často. Takže je i spousta věcí ,které mi nevidíme. Takže "holky " nenechte se odradit negativními komentáři ty jsou a budou ,ale obě jste skvělé
Děkuji B.B. a Adámek

Ověřený profil

Paní doktorka Madejová je opravdu člověk na svém místě. S dětmi to umí, je moc milá. Děti k ní chodí rádi. Paní doktorka je vždy odmění nějakou
maličkostí "za statečnost". I když jsme se přestěhovali, stále k paní doktorce chodíme a jsme rádi, že ji máme.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti