Iva Krejčí, oční lékař Ostrava

MUDr. Iva Krejčí

Oční lékař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Síť očních klinik LEXUM

Jsem velice ráda, že jsem na paní doktorku při své cestě za uzdravením narazila. Je to jak úžasný člověk s lidským a empatickým přístupem, tak skvělá lékařka. Po konzultacích s ní věřím, že se mé problémy jednoho dne vyřeší, dokáže na mě přenést svůj optimismus a vím, že u ní jsem v těch nejlepších rukou. Přestože mé problémy nejsou úplně jednoznačné a i paní doktorka to se mnou má asi těžké, vždy mě dokáže vyslechnout, trpělivě zodpoví mé otázky a navrhne další postup. Je vidět že má opravdu zájem mi pomoct a bere mě vážně - to není v dnešní době samozřejmost.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Síť očních klinik LEXUM keratokonus

Chci touto cestou poděkovat paní doktorce za profesionální zdvořilé vstřícné chování k pacientům. Ona byla mým prvním kontaktem při rozhodování, zda je operace šedého zákalu žádoucí. Nejenže mě zbavila hned při první návštěvě šíleného strachu, ale měla odpovědi na všechny moje zvědavé technické otázky, proběhlo to pak přesně dle jejího popisu. Paní doktorko moc moc moc Vám děkuji, že zase vidím. Máte na tom lví podíl. MK


Paní doktorka je vynikající oční lékařka, ke které mám naprostou důvěru. Navíc její chování a jednání s pacienty by si mnozí lékaří měli vzít za vzor.


Velice přesná diagnoza. Příjemné jednání.


Ověřeny pacient

Velmi milá a příjemná paní doktorka.. Klobouk dolů před ní - na to, kolik jí za den projde rukama pacientů, je stále milá a usměvavá.. Vše ochotně vysvětlí a poradí.. Na paní doktorce je prostě vše nej... :-))
P.S. Moc děkuji za oči :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti