Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Síť očních klinik LEXUM Jiný

Chtěla bych poděkovat paní doktorce Krejčí za velmi profesionální a odborný přístup. Není to běžné aby byl odborník jak profesně výborně erudovaný tak i velmi lidský a příjemný. 100%.

Umístění: Síť očních klinik LEXUM Jiný

Chci poděkovat p.doktorce Ivě Krejčí za naprostou kvalitu, profesionalitu, lidskost a empatii při mé operaci očních víček. Velmi příjemná a lidská lékařka.

Umístění: Síť očních klinik LEXUM

Jsem velice ráda, že jsem na paní doktorku při své cestě za uzdravením narazila. Je to jak úžasný člověk s lidským a empatickým přístupem, tak skvělá lékařka. Po konzultacích s ní věřím, že se mé problémy jednoho dne vyřeší, dokáže na mě přenést svůj optimismus a vím, že u ní jsem v těch nejlepších rukou. Přestože mé problémy nejsou úplně jednoznačné a i paní doktorka to se mnou má asi těžké, vždy mě dokáže vyslechnout, trpělivě zodpoví mé otázky a navrhne další postup. Je vidět že má opravdu zájem mi pomoct a bere mě vážně - to není v dnešní době samozřejmost.

Umístění: Síť očních klinik LEXUM keratokonus

Chci touto cestou poděkovat paní doktorce za profesionální zdvořilé vstřícné chování k pacientům. Ona byla mým prvním kontaktem při rozhodování, zda je operace šedého zákalu žádoucí. Nejenže mě zbavila hned při první návštěvě šíleného strachu, ale měla odpovědi na všechny moje zvědavé technické otázky, proběhlo to pak přesně dle jejího popisu. Paní doktorko moc moc moc Vám děkuji, že zase vidím. Máte na tom lví podíl. MK

Paní doktorka je vynikající oční lékařka, ke které mám naprostou důvěru. Navíc její chování a jednání s pacienty by si mnozí lékaří měli vzít za vzor.

Velice přesná diagnoza. Příjemné jednání.

Velmi milá a příjemná paní doktorka.. Klobouk dolů před ní - na to, kolik jí za den projde rukama pacientů, je stále milá a usměvavá.. Vše ochotně vysvětlí a poradí.. Na paní doktorce je prostě vše nej... :-))
P.S. Moc děkuji za oči :-)