Adresa

Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím s dcerou již dva roky a nelze nic jiného napsat, než že je super. A i sestra, kdykoliv si nevím rady, zavolám, a sestřička mi poradí. A moc se mi líbí, že radí především alternativní postupy. Fakt super!


Ověřeny pacient

Výborná lékařka, chodil jsem k ní od narození až po dospělost. K dětem je hodná a příjemá, s maminkami si povídá a vše jim vysvětluje. Snaží se nenasazovat antibiotika pokud to lze. Velice doporučuji.


Doktory mám obecně rád a Vážím si jich, ale paní doktorky Cibulkové a její sestřičky si vážím obzvlášť. Vždy milý, profesionální a ochotný-takový je jejich sehraný tým. Doporučuji


velice vynikající doktorka


paní doktorka i sestřička Milena jsou dokonale sehraný tým a obě přistupují k dětem s láskou. Všem maminkám doporučuji. Chodili jsme k nim s našimi dvojčátky Honzíkem a Ondráškem moc rádi. Scherbaumová
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Super doktorka a vlidny pristup.


M
Ověřeny pacient

Nejlepsi detska lekarka jakou znam. Syn je trochu hyperaktivni, ale pani doktorka pro nej vzdy mela usmev a velkou trpelivost i kdyz syn chvilku neposedi v klidu.Pro me zase slova utechy a radu. Vynikajici lekarka a velmi mila zena.


P

S paní doktorkou i sestřičkou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Obě jsou moc milé, trpělivé a je radost tam chodit. Všem maminkám doporučuji!!!


J

Paní doktorku i sestřičku velmi doporučuji. Chodila jsem k ní od narození a vždy jsem na ni vzpomínala velmi ráda a s úsměvem. Se svou dcerou chodím také k ní a znovu se mi při návštěvách vybavuje jak byla i na mne milá a trpělivá (což děti jedině ocení). Doporučuji.


A

pani doktorka je moc hodna a rada k ni chodim


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti