Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

K paní doktorce chodím s dcerou již dva roky a nelze nic jiného napsat, než že je super. A i sestra, kdykoliv si nevím rady, zavolám, a sestřička mi poradí. A moc se mi líbí, že radí především alternativní postupy. Fakt super!

Výborná lékařka, chodil jsem k ní od narození až po dospělost. K dětem je hodná a příjemá, s maminkami si povídá a vše jim vysvětluje. Snaží se nenasazovat antibiotika pokud to lze. Velice doporučuji.

Doktory mám obecně rád a Vážím si jich, ale paní doktorky Cibulkové a její sestřičky si vážím obzvlášť. Vždy milý, profesionální a ochotný-takový je jejich sehraný tým. Doporučuji

velice vynikající doktorka

paní doktorka i sestřička Milena jsou dokonale sehraný tým a obě přistupují k dětem s láskou. Všem maminkám doporučuji. Chodili jsme k nim s našimi dvojčátky Honzíkem a Ondráškem moc rádi. Scherbaumová

Super doktorka a vlidny pristup.

Nejlepsi detska lekarka jakou znam. Syn je trochu hyperaktivni, ale pani doktorka pro nej vzdy mela usmev a velkou trpelivost i kdyz syn chvilku neposedi v klidu.Pro me zase slova utechy a radu. Vynikajici lekarka a velmi mila zena.

S paní doktorkou i sestřičkou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Obě jsou moc milé, trpělivé a je radost tam chodit. Všem maminkám doporučuji!!!

Paní doktorku i sestřičku velmi doporučuji. Chodila jsem k ní od narození a vždy jsem na ni vzpomínala velmi ráda a s úsměvem. Se svou dcerou chodím také k ní a znovu se mi při návštěvách vybavuje jak byla i na mne milá a trpělivá (což děti jedině ocení). Doporučuji.

pani doktorka je moc hodna a rada k ni chodim