Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Poliklinika Chrudim Jiný

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy poradí a stále se usmívá. Nemám s ní jedinou zkušenost, že by neporadila nebo dobře nezaléčila.

E
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím s dcerou již dva roky a nelze nic jiného napsat, než že je super. A i sestra, kdykoliv si nevím rady, zavolám, a sestřička mi poradí. A moc se mi líbí, že radí především alternativní postupy. Fakt super!

Ověřeny pacient

Výborná lékařka, chodil jsem k ní od narození až po dospělost. K dětem je hodná a příjemá, s maminkami si povídá a vše jim vysvětluje. Snaží se nenasazovat antibiotika pokud to lze. Velice doporučuji.

Doktory mám obecně rád a Vážím si jich, ale paní doktorky Cibulkové a její sestřičky si vážím obzvlášť. Vždy milý, profesionální a ochotný-takový je jejich sehraný tým. Doporučuji

velice vynikající doktorka

paní doktorka i sestřička Milena jsou dokonale sehraný tým a obě přistupují k dětem s láskou. Všem maminkám doporučuji. Chodili jsme k nim s našimi dvojčátky Honzíkem a Ondráškem moc rádi. Scherbaumová
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Super doktorka a vlidny pristup.

M
Ověřeny pacient

Nejlepsi detska lekarka jakou znam. Syn je trochu hyperaktivni, ale pani doktorka pro nej vzdy mela usmev a velkou trpelivost i kdyz syn chvilku neposedi v klidu.Pro me zase slova utechy a radu. Vynikajici lekarka a velmi mila zena.

P

S paní doktorkou i sestřičkou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Obě jsou moc milé, trpělivé a je radost tam chodit. Všem maminkám doporučuji!!!

J

Paní doktorku i sestřičku velmi doporučuji. Chodila jsem k ní od narození a vždy jsem na ni vzpomínala velmi ráda a s úsměvem. Se svou dcerou chodím také k ní a znovu se mi při návštěvách vybavuje jak byla i na mne milá a trpělivá (což děti jedině ocení). Doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti