Privátní praktický lékař
ZZS TOMA a.s.,tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Privátní praktický lékař Jiný

Mamka přišla k doktorce s tím, že nemůže jíst již nějakou dobu, zvrací a má velké břicho, byla odeslána k jinému doktorovi,který se tímto vůbec nezabývá, ale nechtěl ji tak nechat (obvolal sám lékaře a poslal ji kam ji měla doktorka poslat rovnou)... O 6 týdnů později opět doktorku navštívila, hledala u ní pomoc než se provedou veškerá vyšetření, nemohla stále jíst, stále zvracela,ale doktorka ji odmítla ošetřit...Do rána mamku odvezla záchranka... Paní doktorka by neměla už ordinovat, když odmítá ošetřit pacienty v takovém stavu...

Umístění: Privátní praktický lékař Jiný

K paní Dr. Vašutové chodím již mnoho let a jsem vždy spokojená. Rozebere zdravotní stav, má vždy snahu pomoci, je empatická a hodná. Jsem velmi spokojená, neměnila bych. Přeji hodně úspěchů osobních i pracovních.

Umístění: Privátní praktický lékař Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, vše vysvětlí. Podle mně nikdy nic nezanedbá, vždy i poradi je lidská. Neměnila bych,je to výborná lékařka. G. H

Nejlepší lékařka, co znám.Zodpovědná velmi znalá po odborné stránce a přístupna člověku.Ještě nikdy mne nezklamala.

Poznám ju len krátko,nechodím často k lekárom.Páčilo sa mi ako dôsledné pristupuje ku každému pacientovi.

Jsem spokojen už30 let

Paní dokrotka poradí, pomůže, je příjemná, hodná. Jsem s ní velmi spokojena.

Jsem spokojena s paní doktorkou, s jejím přístupem, s jejími novými poznatky- které aplikuje, nepředepisuje zbytečně antibiotika, velmi se věnuje pacietům a také s tím, že se můžete objednat na určitou hodinu a jste ošetřeni bez čekání. U jiných lékařů i když jste objenaní na určitou hodinu, čekáte i několik hodin.Dík patří paní doktorce a také sestřičce - je velmi milá a vstřícná.

ja jsem sice u pani doktorky kratce ale nemuzu si stezovat vzdy me pomohla po kazde kdyz jsem k ni prisla jsem spokojena

Paní doktorka, se kterou mám jen ty nejlepší zkušenosti - je milá, vstřícná, žádné čekací doby, v ordinaci se objednává, na všechny má stejný metr...... Své práci skvěle rozumí. Mohu jen doporučit!!!