MUDr.

Irena Smolová

Kontaktní informace

• Krásný dobrý den, ráda přidávám svůj názor, lékařů i lékařek jsem v oboru poznala již několik, není jich mnoho, které bych s čistým svědomím a ráda doporučila dál. Paní doktorku Smolovou znám krátce, přesto mám pocit, jako když se známe dlouho... tak zlehka, nenásilně, nenápadně a velmi profesionálně a zároveň lidsky na mě zapůsobila. A za to jí patří můj velký dík: Díky Bohu, že jsem Vás, paní doktorko, potkala :-) Těším se na příští návštěvu a přeji vše dobré :-) V.M.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Helena Pešanová
    Helena Pešanová
    Zábělská 43, Plzeň
    já jsem s paní doktorkou moc spokojena, hodně mi pomohla, dnes žiji s její pomocí celkem spokojeně, což jsem při… Více

Jana Reifová
    Jana Reifová
    Zábělská 43, Plzeň
    Moc mi paní doktorka pomohla. Dobre zkusenosti, osobni a citlivý pristup. Velice dobry pocit z terapie. Více

Olga Koldinská
    Olga Koldinská
    Plzeň

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3, Slaný
    Za mě velká spokojenost , paní doktorku doporučuji , rychlé objenání a velmi milé jednání v příjemném prostředí. Více
    Objednat se

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Řeznická 20, Praha
    Pan Kacenak je psycholog, ktery si s vami jen nepovida, ale pracuje s vami a snazi se nasmerovat klienta k reseni… Více
    Objednat se

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

Paní doktorka je opravdu skvělá, během krátké doby mi pomohla z deprese, je moc sympatická, poslouchá vás a přesně vystihne, kudy z problému ven, k tomu dobře zvolené léky, prostě senzační, nevím, jak ji více pochválit. Má i smysl pro humor, na kontroly jsem se těšila, jako na schůzku s kamarádkou. Setkání s ní je moc příjemné a hlavně mi hrozně moc pomohla.

• C

Pani doktorka Smolová je ten nejlepši lékař co znám!!! Doporučuji všem co maji nějaký psychický problém..Je hrozně hodná,přátelská,pohodová,pomůže,poradi,velice chytrá,ve svém oboru ten nejlepši odbornik!!! Nikdy bych nešla jinam,než k pani doktorce Smolové!!! Pani doktorka pozná hned problém ,a pomůže!!! Vřele všem doporučuji,a všem přeji uzdraveni ,klidek ,pohodu :-) M.Červenková...

• E

Paní doktorka je nejlepší psychiatr, kterého jsem poznala, vřele doporučuji všem známým, kteří mají psychické problémy, škoda, že už má paní doktorka tak plno.

• H

Paní doktorka Smolová mi ohromně pomohla a pomáhá nadále.Nedám na ni dopustit je
      ŮŽASNÁ
      Hanka

• H

Paní doktorka mi velmi pomohla, perfektně určila diagnózu, velmi účinně vyřešila moji krutou nespavost, pomohla mi zorientovat se v problému a svým velmi lidským přístupem mě přesvědčila, že i v dnešní době se dá najít výborný lékař, jemuž se dá věřit a kde se místo arogance kloubí zároveň jak odbornost, tak lidskost. Zkrátka jste tu za člověka, nikoli za kus.

• A

Paní doktorka Smolová je v pořadí asi čtvrtý psychiatr, u kterého jsem byla a už ji nevyměním! Je velmi lidská, empatická, věci říká narovinu. Na každou návštěvu se vlastně těším, protože rozhovor s ní je pro mě balzámem na duši. Je na ní vidět, že se opravdu snaží pomoci. Skvělá doktorka, skvělý člověk.

• F

Vstřícná, lidská, chápavá, pohodová, fundovaná ... takto bych mohl ještě dlouho pokračovat. Zkrátka vynikající lékařka, se kterou jsem si sedl hned při prvním sezení. Neměnil bych ani za nic. Vřele doporučuji všem, kteří se ostýchají - v její přítomnosti z vás všechny mindráky a nejistoty spadnou.

• P

Lékařka na svém místě,profesionál, nejlepší lékař v mém životě.Velmi pomohla a pomáhá celé mé rodině, za to všechno vřelý dík..

• Hodná,upřímná doktorka. Moc mi pomohla za vše děkuji vděčná pacientka