Irena Smolová, psychiatr Plzeň

MUDr. Irena Smolová

Psychiatr Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 21, Plzeň
Psychiatrická ambulance - lékař nepřijímá nové pacienty

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

O mně

Nepřijímám nové pacienty


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Krásný dobrý den, ráda přidávám svůj názor, lékařů i lékařek jsem v oboru poznala již několik, není jich mnoho, které bych s čistým svědomím a ráda doporučila dál. Paní doktorku Smolovou znám krátce, přesto mám pocit, jako když se známe dlouho... tak zlehka, nenásilně, nenápadně a velmi profesionálně a zároveň lidsky na mě zapůsobila. A za to jí patří můj velký dík: Díky Bohu, že jsem Vás, paní doktorko, potkala :-) Těším se na příští návštěvu a přeji vše dobré :-) V.M.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu skvělá, během krátké doby mi pomohla z deprese, je moc sympatická, poslouchá vás a přesně vystihne, kudy z problému ven, k tomu dobře zvolené léky, prostě senzační, nevím, jak ji více pochválit. Má i smysl pro humor, na kontroly jsem se těšila, jako na schůzku s kamarádkou. Setkání s ní je moc příjemné a hlavně mi hrozně moc pomohla.


C
Ověřeny pacient

Pani doktorka Smolová je ten nejlepši lékař co znám!!! Doporučuji všem co maji nějaký psychický problém..Je hrozně hodná,přátelská,pohodová,pomůže,poradi,velice chytrá,ve svém oboru ten nejlepši odbornik!!! Nikdy bych nešla jinam,než k pani doktorce Smolové!!! Pani doktorka pozná hned problém ,a pomůže!!! Vřele všem doporučuji,a všem přeji uzdraveni ,klidek ,pohodu :-) M.Červenková...


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejlepší psychiatr, kterého jsem poznala, vřele doporučuji všem známým, kteří mají psychické problémy, škoda, že už má paní doktorka tak plno.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka Smolová mi ohromně pomohla a pomáhá nadále.Nedám na ni dopustit je
ŮŽASNÁ
Hanka


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi velmi pomohla, perfektně určila diagnózu, velmi účinně vyřešila moji krutou nespavost, pomohla mi zorientovat se v problému a svým velmi lidským přístupem mě přesvědčila, že i v dnešní době se dá najít výborný lékař, jemuž se dá věřit a kde se místo arogance kloubí zároveň jak odbornost, tak lidskost. Zkrátka jste tu za člověka, nikoli za kus.


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka Smolová je v pořadí asi čtvrtý psychiatr, u kterého jsem byla a už ji nevyměním! Je velmi lidská, empatická, věci říká narovinu. Na každou návštěvu se vlastně těším, protože rozhovor s ní je pro mě balzámem na duši. Je na ní vidět, že se opravdu snaží pomoci. Skvělá doktorka, skvělý člověk.


F
Ověřeny pacient

Vstřícná, lidská, chápavá, pohodová, fundovaná ... takto bych mohl ještě dlouho pokračovat. Zkrátka vynikající lékařka, se kterou jsem si sedl hned při prvním sezení. Neměnil bych ani za nic. Vřele doporučuji všem, kteří se ostýchají - v její přítomnosti z vás všechny mindráky a nejistoty spadnou.


P
Ověřeny pacient

Lékařka na svém místě,profesionál, nejlepší lékař v mém životě.Velmi pomohla a pomáhá celé mé rodině, za to všechno vřelý dík..


Hodná,upřímná doktorka. Moc mi pomohla za vše děkuji vděčná pacientka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Nepřijímám nové pacienty