Adresa

Dvořákova 385, Nový Bor
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
31 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
R
Ověřeny pacient

Sestra je opravdu solidní,ale paní doktorka má skutečně chování a mluvu arogantního úředníka-mohla by si uvědomit,že ne každý,kdo k ní jde,musí být zákonitě feťák nebo alkoholik-její chování k pacientům odpovídá spíš chování štěkavé učitelky ze základní školy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Přijemné vystupování, vždy poradila


P
Ověřeny pacient

Paní Sedláčková na mě byla vždy příjemná a pomohla mi.


X
Ověřeny pacient

k pani doktorce jsem chodila pred x lety, ale z duvodu stehovani nechodim, coz je jasne. nemuzu rict spatny slovo, vzdy poradila, prohledla, doporucila a vzdy dobre.


M
Ověřeny pacient

Nejhorší lékařka, s kterou jsem kdy přišla do kontaktu. Každý máme nějaký názor - já prostě negativní a nehodlám na tom nic měnit. Jméno neuvedu, nejsem blázen.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Poprvé jsem si přečetla co se zde píše,k p.doktorce chodím a jsem sní velmi spokojená a neměnila bych a ten kdo tu píše různé bludy ať se zamyslí sám nad sebou a pak kritizuje druhé!!!!!Však p.doktorka je také jen člověk a pokud se to někomu nelíbí tak ať chodí jinam však dnes si může vybrat a pomluvy z jejího soukromí,že se nestydíte!zameťte si nejdříve před svým prahem a pak se starejte o druhé!Myslím že zde se hodnotí lékaři a ne jejich soukromí!!!!!!!Paní doktorka je dobrý lékař a i člověk!!!!!!!!


Paní doktorka je dobrý člověk a taktéž i lékařka.Škoda,že sestřička Železná nám odešla do důchodu,spolu tvořili dobrý tým.Nová sestra nic moc,je pomalá,chaotická a hlavně náladová


Paní doktorka je perfektní. Má laskavý přístup, po odborné stránce je vždy perfektní - výborný diagnostik a nikdy nic nezanedbá.

Co se týče špatné nálady, tu máme občas všichni a nevyhýbá se to nikomu. Na mě je paní doktorka vždy milá a přívětivá.

Nová sestra Jana je také fajn, milá, laskavá a umí si udělat pořádek v čekárně.

Celkově vřele doporučuji a těm co zde píší nějaké negativní bludy bych nejprve doporučil zamyslet se nad jejich osobou, zda-li není problém někde jinde. Skoro bych se vsadil, že ti co takovéto komentáže píšou mají možná 8 tříd základky a jen čistě závidí, což je v Čechách tak rozšířená vlastnost, že se občas sytdím za to že jsem Čech.


vždy si udělá čas probrat potíže


Paní doktorku považuji za jednoho z nejkvalitnějších lékařů se kterým jsem měla možnost se setkat a to že jich nebylo málo. Ráda budu dál její pacientkou. Kdykoliv ochotně pomůže a poradí s problémy. Paní doktorko díky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti