Praktický lékař pro dospělé
Dvořákova 385, Nový Bor

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosto neprofesionální místy až drzé arogantní vystupování. Žádná sebereflexe a absence veškeré empatie. Pokud si nechcete zkazit den, tak se této lékařce obloukem vyhněte.

Po přečtení několika názorů, bude zřejmě nejlepší pokud možno co nejobjektivnější a upřímný názor. V každém případě považuji paní doktorku za vynikající lékařku, jež se bezpochyb snaží pomoci. Někdy musí lidé čekat o něco déle, ale je jen jedna a lidí mnoho. To že je občas podrážděnější, se proto není čemu divit. To že raději slyší, co slyšet chce, je jen zkrátka zase jen známka toho, že je také prostě jen člověk.

Sestra je opravdu solidní,ale paní doktorka má skutečně chování a mluvu arogantního úředníka-mohla by si uvědomit,že ne každý,kdo k ní jde,musí být zákonitě feťák nebo alkoholik-její chování k pacientům odpovídá spíš chování štěkavé učitelky ze základní školy.

Přijemné vystupování, vždy poradila

Paní Sedláčková na mě byla vždy příjemná a pomohla mi.

X

k pani doktorce jsem chodila pred x lety, ale z duvodu stehovani nechodim, coz je jasne. nemuzu rict spatny slovo, vzdy poradila, prohledla, doporucila a vzdy dobre.

Nejhorší lékařka, s kterou jsem kdy přišla do kontaktu. Každý máme nějaký názor - já prostě negativní a nehodlám na tom nic měnit. Jméno neuvedu, nejsem blázen.

Poprvé jsem si přečetla co se zde píše,k p.doktorce chodím a jsem sní velmi spokojená a neměnila bych a ten kdo tu píše různé bludy ať se zamyslí sám nad sebou a pak kritizuje druhé!!!!!Však p.doktorka je také jen člověk a pokud se to někomu nelíbí tak ať chodí jinam však dnes si může vybrat a pomluvy z jejího soukromí,že se nestydíte!zameťte si nejdříve před svým prahem a pak se starejte o druhé!Myslím že zde se hodnotí lékaři a ne jejich soukromí!!!!!!!Paní doktorka je dobrý lékař a i člověk!!!!!!!!

Paní doktorka je dobrý člověk a taktéž i lékařka.Škoda,že sestřička Železná nám odešla do důchodu,spolu tvořili dobrý tým.Nová sestra nic moc,je pomalá,chaotická a hlavně náladová

Paní doktorka je perfektní. Má laskavý přístup, po odborné stránce je vždy perfektní - výborný diagnostik a nikdy nic nezanedbá.

Co se týče špatné nálady, tu máme občas všichni a nevyhýbá se to nikomu. Na mě je paní doktorka vždy milá a přívětivá.

Nová sestra Jana je také fajn, milá, laskavá a umí si udělat pořádek v čekárně.

Celkově vřele doporučuji a těm co zde píší nějaké negativní bludy bych nejprve doporučil zamyslet se nad jejich osobou, zda-li není problém někde jinde. Skoro bych se vsadil, že ti co takovéto komentáže píšou mají možná 8 tříd základky a jen čistě závidí, což je v Čechách tak rozšířená vlastnost, že se občas sytdím za to že jsem Čech.