Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Dvořákova 385, Nový Bor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: jiné místo Jiný

Po přečtení několika názorů, bude zřejmě nejlepší pokud možno co nejobjektivnější a upřímný názor. V každém případě považuji paní doktorku za vynikající lékařku, jež se bezpochyb snaží pomoci. Někdy musí lidé čekat o něco déle, ale je jen jedna a lidí mnoho. To že je občas podrážděnější, se proto není čemu divit. To že raději slyší, co slyšet chce, je jen zkrátka zase jen známka toho, že je také prostě jen člověk.

R
Ověřený profil

Sestra je opravdu solidní,ale paní doktorka má skutečně chování a mluvu arogantního úředníka-mohla by si uvědomit,že ne každý,kdo k ní jde,musí být zákonitě feťák nebo alkoholik-její chování k pacientům odpovídá spíš chování štěkavé učitelky ze základní školy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Přijemné vystupování, vždy poradila


P
Ověřený profil

Paní Sedláčková na mě byla vždy příjemná a pomohla mi.


X
Ověřený profil

k pani doktorce jsem chodila pred x lety, ale z duvodu stehovani nechodim, coz je jasne. nemuzu rict spatny slovo, vzdy poradila, prohledla, doporucila a vzdy dobre.


M
Ověřený profil

Nejhorší lékařka, s kterou jsem kdy přišla do kontaktu. Každý máme nějaký názor - já prostě negativní a nehodlám na tom nic měnit. Jméno neuvedu, nejsem blázen.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Poprvé jsem si přečetla co se zde píše,k p.doktorce chodím a jsem sní velmi spokojená a neměnila bych a ten kdo tu píše různé bludy ať se zamyslí sám nad sebou a pak kritizuje druhé!!!!!Však p.doktorka je také jen člověk a pokud se to někomu nelíbí tak ať chodí jinam však dnes si může vybrat a pomluvy z jejího soukromí,že se nestydíte!zameťte si nejdříve před svým prahem a pak se starejte o druhé!Myslím že zde se hodnotí lékaři a ne jejich soukromí!!!!!!!Paní doktorka je dobrý lékař a i člověk!!!!!!!!


Paní doktorka je dobrý člověk a taktéž i lékařka.Škoda,že sestřička Železná nám odešla do důchodu,spolu tvořili dobrý tým.Nová sestra nic moc,je pomalá,chaotická a hlavně náladová


Paní doktorka je perfektní. Má laskavý přístup, po odborné stránce je vždy perfektní - výborný diagnostik a nikdy nic nezanedbá.

Co se týče špatné nálady, tu máme občas všichni a nevyhýbá se to nikomu. Na mě je paní doktorka vždy milá a přívětivá.

Nová sestra Jana je také fajn, milá, laskavá a umí si udělat pořádek v čekárně.

Celkově vřele doporučuji a těm co zde píší nějaké negativní bludy bych nejprve doporučil zamyslet se nad jejich osobou, zda-li není problém někde jinde. Skoro bych se vsadil, že ti co takovéto komentáže píšou mají možná 8 tříd základky a jen čistě závidí, což je v Čechách tak rozšířená vlastnost, že se občas sytdím za to že jsem Čech.


vždy si udělá čas probrat potíže


Došlo k chybě, zkuste to znovu