Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Na rozdíl od předešlých názorů, já mám s touto paní doktorkou zcela opačné zkušenosti. Chodil jsem k ní asi dva roky. Při každé návštěvě mi vynadala že si málo čistím zuby, což ani v nejmenším nebyla pravda a vyhrožovala, že mě přístě už nebude ošetřovat. Dále takřka nepoužívá rentgen, který je u mého nového zubaře samozřejmostí. Z variant ošetření si automaticky vybrala tu nejdražší bez jakékoliv konzultace a když jsem se jí náhodou pokoušel oponovat začala se chovat arogantně a takřka křičet, že když se mi to nelíbí, tak můžu jít jinam a že má pacientů dostatek. Největší katastrofa u ní ale bylo odstraňování zubního kamene, po kterém jsem měl týden tak rozřezané dásně, že jsem musel být na " kašičkách". Nakonec mě to přestalo bavit a přešel jsem jinam, kde jsem zcela spokojený.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Jako doktorka skvělá.
Rada si však účtuje na co nemá nárok. Praventivní prohlídka jednou za rok stojí 200,- Kč u paní doktorky přitom to hradí pojišťovna.

P
Ověřený profil

Pani doktorka je skvela jako zubarka i jako osobnost ! Chodim k ni uz 15 let (tehdy snad zacinala), zakroky uspesne, sleduje nove trendy v zubarstvi, perfektne sehrane se sestrickou, zachranila mi zub kt. zastupujici lekar chtel rovnou vytrhnout a ted uz 5 let drzi. Kdyz je nejhur tak i zpiva :)

Je to velice dobrá paní zubařka

Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodil několik let než jsem se odstěhoval z Třebíče. Musím velmi pochválit její profesionální ale přesto lidský přístup a kvalitně provedenou práci. Vřele doporučuji.

*

S paní doktorkou mam ty nejlepší zkušenosti! Vyzkoušela jsem plno zubních lékařů a s takovým vynikajícím přístupem a odvedenou prací jsem se ještě nesetkala. Příjemné prostředí,odbornost na vysoké úrovni a přitom lidskost...dle mého názoru je to nejlepší zubní lékařka! Vřele doporučuji!

J

S paní doktorkou mám pouze ty nejlepší zkušenosti.

M

Nemůžu si paní doktorku vynachválit. Už mi pomohla v mnoha nelehkých případech. U mě za 1

P

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojen. Ostatním můžu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti