Adresa

Československé armády 1566/2, Česká Lípa
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

K
Umístění: Ordinace Jiný

Při hledání lékaře pro dospělé mi právě paní Moravíková byla doporučena. A nelituji mého rozhodnutí k ní nastoupit. Jak paní doktorka tak i sestřička jsou úžasné a vždy odcházím s úsměvem na tváři. Jedno velké DÍKY!


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace zdravotní problémy

Vynikající lékařka a zároveň i jako člověk.Je příkladem,jaký má lékař být po všech stránkách.Zní to jako paradox,ale navštívit paní doktorku Moravíkovou je radost.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Nemoc

Dr. MORAVIKOVA nemá konkurenci, opravdu řeší příčiny onemocnění a to pokaždé s úsměvem a ochotou, jsem ráda, že jsem se k ní dostala, a sestra je také moc hodná a usměvavá.


Ověřeny pacient

Iveta M. Měla jsem možnost díky své dceři, která potřebovala vyzvednout dokumentaci a doporučení na vyšetření, setkat se s paní doktorkou Moravíkovou. Byla jsem velmi mile překvapena již sestřičkou,která je velmi milá a příjemná. A následné setkání s paní doktorkou, tak to jsem byla jako v jiném světě. Velice milá,příjemná, ochotná cokoli zařídit,což se dneska již málokdy vidí. Víc než spokojenost !!


I
Ověřeny pacient

Jsem moc ráda, že mou praktickou lékařkou je zrovna dr. Moravíková. Pečlivá, milá, empatická, nepíše ATB na každou rýmu a každé zakašlání. Když je problém, neřeší jen důsledky, ale i příčiny. Za mě naprostá spokojenost!


S
Ověřeny pacient

Největší spokojenost!! Pani doktorka nic nezanedbává a snaží se vše vyléčit, je velmi milá, přívětivá a otevřená k jakémukoliv dotazu. Sestra je taky výtečná - obě jsou velké srandistky :) nejlepší praktický lékař! Mohu jen doporučit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti