Československé armády 1566/2, Česká Lípa

Umístění: Ordinace zdravotní problémy

Vynikající lékařka a zároveň i jako člověk.Je příkladem,jaký má lékař být po všech stránkách.Zní to jako paradox,ale navštívit paní doktorku Moravíkovou je radost.

Umístění: Ordinace Nemoc

Dr. MORAVIKOVA nemá konkurenci, opravdu řeší příčiny onemocnění a to pokaždé s úsměvem a ochotou, jsem ráda, že jsem se k ní dostala, a sestra je také moc hodná a usměvavá.

Iveta M. Měla jsem možnost díky své dceři, která potřebovala vyzvednout dokumentaci a doporučení na vyšetření, setkat se s paní doktorkou Moravíkovou. Byla jsem velmi mile překvapena již sestřičkou,která je velmi milá a příjemná. A následné setkání s paní doktorkou, tak to jsem byla jako v jiném světě. Velice milá,příjemná, ochotná cokoli zařídit,což se dneska již málokdy vidí. Víc než spokojenost !!

Jsem moc ráda, že mou praktickou lékařkou je zrovna dr. Moravíková. Pečlivá, milá, empatická, nepíše ATB na každou rýmu a každé zakašlání. Když je problém, neřeší jen důsledky, ale i příčiny. Za mě naprostá spokojenost!

Největší spokojenost!! Pani doktorka nic nezanedbává a snaží se vše vyléčit, je velmi milá, přívětivá a otevřená k jakémukoliv dotazu. Sestra je taky výtečná - obě jsou velké srandistky :) nejlepší praktický lékař! Mohu jen doporučit