Irena Moravíková, praktický lékař Česká Lípa

MUDr. Irena Moravíková

Uložit

Praktický lékař Více

7 názor

Uložit


Adresa

Ordinace
Československé armády 1566/2, Česká Lípa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je anděl. V sobotu, v neděli i po pracovní době se věnovala našemu umírajícímu dědečkovi v domácím prostředí. Její milé jednání a soucítění s rodinou z ní dělají skvělou paní Doktorku. Touto cestou jí děkujeme a přejeme hodně zdraví.

K
Umístění: Ordinace Jiný

Při hledání lékaře pro dospělé mi právě paní Moravíková byla doporučena. A nelituji mého rozhodnutí k ní nastoupit. Jak paní doktorka tak i sestřička jsou úžasné a vždy odcházím s úsměvem na tváři. Jedno velké DÍKY!

Ověřený profil
Umístění: Ordinace zdravotní problémy

Vynikající lékařka a zároveň i jako člověk.Je příkladem,jaký má lékař být po všech stránkách.Zní to jako paradox,ale navštívit paní doktorku Moravíkovou je radost.

Z
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Nemoc

Dr. MORAVIKOVA nemá konkurenci, opravdu řeší příčiny onemocnění a to pokaždé s úsměvem a ochotou, jsem ráda, že jsem se k ní dostala, a sestra je také moc hodná a usměvavá.

Ověřený profil

Iveta M. Měla jsem možnost díky své dceři, která potřebovala vyzvednout dokumentaci a doporučení na vyšetření, setkat se s paní doktorkou Moravíkovou. Byla jsem velmi mile překvapena již sestřičkou,která je velmi milá a příjemná. A následné setkání s paní doktorkou, tak to jsem byla jako v jiném světě. Velice milá,příjemná, ochotná cokoli zařídit,což se dneska již málokdy vidí. Víc než spokojenost !!

I
Ověřený profil

Jsem moc ráda, že mou praktickou lékařkou je zrovna dr. Moravíková. Pečlivá, milá, empatická, nepíše ATB na každou rýmu a každé zakašlání. Když je problém, neřeší jen důsledky, ale i příčiny. Za mě naprostá spokojenost!

S
Ověřený profil

Největší spokojenost!! Pani doktorka nic nezanedbává a snaží se vše vyléčit, je velmi milá, přívětivá a otevřená k jakémukoliv dotazu. Sestra je taky výtečná - obě jsou velké srandistky :) nejlepší praktický lékař! Mohu jen doporučit

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti