Irena Hrušková, neurolog Litomyšl

MUDr. Irena Hrušková

Neurolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

J. E. Purkyně 652, Litomyšl
Litomyšlská nemocnice, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

0.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní doktorka je opravdu katastrofální, vše sedí úplně přesně, tak jak je napsáno ve starších recenzích. Strašné chování, o pozdních příchodech nemluvě...paní doktorka si naobjedná lidi, ale vždy dorazí až cca půl hodiny poté, když už se v čekárně hrbí X lidí třeba i v bolestech. Není jí trapně, ikdyž do ordinace přichází přes čekárnu, kde jí i přesto všichni mile přivítají, pozdraví a madam neumí pomalu ani odpovědět. Myslel jsem si, když jsem tam byl poprvé, že třeba nemá svůj den, ale bohužel je to u ní na denním pořádku. Za mě si paní doktorka nezaslouží ani tu jednu hvězdičku co se tu dává.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Po dnešní návštěvě se plně ztotožňuji s názory lidí, kteří psali hodnocení na paní Hruškovou přede mnou. Do ordinace přikráčela po půl deváté i když někteří pacienti byli objednáni už na čtvrt na devět. Je tedy jasné, že její zpoždění nebylo ojedinělé. Její nezájem o moje zdravotní problémy, arogantní a neslušné jednání vyvrcholilo po dvou minutách odchodem z ordinace. Zůstává mi rozum stát, jak takový "lékař" může vůbec ještě na svém místě působit! To už je na tom naše zdravotnictví vážně tak bídně? Vladislav Fater, Česká Třebová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

I když tyto příspěvky jsou starší, plně s nimi souhlasím. Moje první návštěva probíhala úplně stejně. Pozdní příchod paní doktorky, arogantní jednání, hovor do monitoru. Přišlo mi, že spíš obtěžuji. Žádost o vyšetření u jiného lékaře je, dle paní doktorky, zcela nepotřebná a když potřebujete pomoc ihned, tak Vás objednají cca za 3 týdny. Každé objednání špatný datum (měsíc sem nebo tam je jedno). Ale pokud chcete zdravotní procházky, tak je to ideální. Pokud tento obor paní doktorku nebaví ( očividně tomu tak je ), tak ať změní obor. Byla jsem u ní poprvé a myslím, že naposled.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Už dlouho se mnou nikdo nejednal tak arogantně jako "paní doktorka". Po příchodu se ani neobtěžovala pozdravit, celou dobu se mnou jednala jak s malým dítětem, pokládala nesmyslné otázky a byla neuvěřitelně nepříjemná. Nic se nevyřešilo, nebrala ohled na mé připomínky. Předepsala mi stejné věci jako před dvěma lety, jestli je ještě v dnešní době řešení dopovat se silnými prášky, tak je zřejmě něco zle. Byla jsem u ní podruhé a i první návštěva probíhala tímto způsobem. Odcházela jsem velice rozčílena, myslím, že přestože mne má s migrénou léčit, kvůli dnešnímu zážitku ji můžu večer očekávat. Odcházím k jinému neurologovi, takové jednání ať si zkouší někde jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka ordinuje také v České Třebové.. Jsem student, tudíž jsem se objednala už na osmou, abych stíhala školu.. A první co mě teda dostalo bylo, že mi po příchodu do čekárny před osmou hodinou, sestřička sdělila, že paní doktorka chodí až kolem 8:30. Tak co to je? To jsem nemohla být objednána rovnou na 8:30, spíš déle? No nic .. sestřička mě poslala, ať tedy zatím jdu, kam uznám za vhodné, že v čekárně být nemusím .. tak jsem odešla a přišla před půl devátou .. to ovšem paní doktorka v ordinaci ještě nebyla.. A čekárna se pomalu plnila.... Paní doktorka se uráčila dorazit až v 8:45 a prvního pacienta vzala těsně před devátou hodinou. Díky tomu, jsem bohužel nestíhala ani 2. vyučovací hodinu!!! To by šlo překousnout, ale paní doktorka neumí ani mluvit, takže jí pomalu nebylo rozumět, protože mluvila do monitoru a když jsem se slušně zeptala, co říkala, tak byla protivná!! Ono bohužel celou dobu v ordinaci byla protivná!!! K ní už nejdu nikdy více!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti