Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: jiné místo Jiný

Dle mého názoru nejlepší paní doktorka v okolí, vše vysvětlí, zajímá se a sestřička je také moc milá. Při objednání jsem nikdy nečekala déle než 10 minut (a to věřím, že byla výjimečná situace). Jinak jdu vždy přesně včas, občas možná i dříve.
V ordinaci je to moc pěkné, moderní a příjemné přítmí.
Vyšetření nebolí, vždy vám je popsáno co se bude dít. Oceňuji i že dostanu pochvalu, že se sama objednávám na preventivky a nemusí mi to připomínat. :-))

T
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je hrozně milá a empatická. Vyšetření provádí vždy co nejjemněji. Vzala mě i jako těhotnou, když jsem utekla od svého pražského doktora. Celé těhotenství se mi hezky věnovala, při každé návštěvě udělala UZ, což taky nebývá všude zvykem. Miminko lze sledovat na monitoru před sebou, dostala jsem i pár obrázků. Tohle všechno bez jediného poplatku a to má ordinaci moc hezkou a přístroje moderní. Je vidět, že kvalitní péči může doktor poskytovat i bez všemožných nedobrovolných VIP a jiných nadstandart předražených balíčků, které jsou teď u gynekologů zvykem. V čekárně jsem nikdy nečekala víc než 10 minut, i když jsem přišla o dost dřív kvůli dojíždění z dálky. Jen paní doktorka už neordinuje v Duchcově, ale v Krupce.

Došlo k chybě, zkuste to znovu