K paní doktorce chodím už 5 let a nemůžu si stěžovat na nic.
Zatím se se mnou bavila o všem na co jsem se zeptal velmi ochotně Při lehce zvýšené glykemii ihned odeslala na zátežový test a následně ke specialistovi. Sestřička skvělá, na všem se s ní dá domluvit a celkově v ordinaci panuje dobrá nálada.

Mohu jen potvrdit, že paní MUDr Vilímová je skvělá lékařka. Familirní oslovení sice nepotřebuji, ale nevadí mi a z vlastní zkušenosti vím, že mnoha pacientům usnadní a ulehčí svěřit se lékaři se svými problémy. Ale mnohem důležitější je, že velice svědomitá a výborná diagnostička. Já osobně jí vděčím za záchranu zdraví a možná i života. Nespokojila se s dobrým EKG a podle příznaků zjistila, že se jedná o vážnější chorobu, což mi pak potvrdilo vyšetření u specialistů, kam mě poslala. Potřebný zákrok byl podle nich pár týdnů před infarktem a od té už uplynulo více než 10 roků. Také moje manželka si péči paní doktorky nemůže vynachválit a právě jí pomáhá její lidský přístup zvládat návštěvy lékaře. Můžeme oba paní doktorce řadu let jen být vděční.

Chodila jsem k paní doktorce3roky a když jsem nemusela,tak jsem tam nešla.
Pak se vyskytly u mně vážné zdravotní potíže a ona si mne přehazovala s jedním panem Dr.jako horký brambor.Dost mne to vytočilo,naprosto neprofesionální přístup.Jsem ráda,že jsem odešla k jinému lékaři,se kterým není problém cokoli probrat.
Paní doktorka využívá více přírodopisných oslovení a výrazů, než výrazů týkajících se medicíny...Někdy jsem si nepřipadala jako u lékaře,ale spíše jak v ordinaci zvěrolékaře...broučku otevři zobáček mi přišlo poněkud trapné!

Nejlepší doktorka

Paní doktorka i sestřička jsou ty nejlepší, jaké si člověk může přát. Familiérní oslovení se mi zdá zvláštní, ale líbí se mi, že se nechová k pacientům jen jako k dalším případům, které musí řešit. Těší mě, že si s pacienty rozumí a umí poradit. Myslím, že je výběr na každém, ale aby si na ni někdo stěžoval a přesto k ní chodil, se mi zdá dost nefér. Já osobně bych ji nevyměnila.

Také já mám velmi negativní zkušenosti s paní doktorkou. Familiérní oslovení "broučku" mi také připadá trapné k mému a jejímu věku, ale to by bylo to nejmenší. Přišla jsem se svými problémy až po padesátce. Snad 30 let jsem neměla žádnou absenci. Paní doktorka nechala udělat základní rozbor krve a moči a prohlásila "jste úplně zdravá, manžel bude mít radost, a kdyby něco, tak si vemte paralen". Pak jsem dlouho trpěla, než jsem se znovu odvážila. Byla jsem ale odeslána k psychiatrovi, kde se samozřejmě nic neprokázalo. Následně jsem chtěla udělat alespoň test na různé viry a bakterie apod., protože příznaky napovídaly, ale pí dr. mi sdělila, že oni na žádné testy nejsou zařízeni, a když jsem pípla, že jsem myslela, jestli by mně nenapsala někam doporučení, tak odsekla, že mi žádné doporučení nenapíše a vyrazila se mnou dveře - doslova. Vylítla jsem, ani nevím jak a ještě na mě ječela. Nakonec jsem zjistila, že se lze objednat i bez doporučení. A také nesnáší, když se ptáte na něco vyhledaného na internetu (chvála té možnosti).Z mého okolí, kdo paní doktorku navštěvuje, je nespokojen každý. Se sestřičkou jsem problémy nikdy neměla. Budu pátrat po novém lékaři.

Souhlasím se všemi negativy, mám navíc špatnou zkušenost i se sestřičkou - obvinila mě, že jsem na ní při objednávání po telefonu řvala, což vůbec nebyla pravda! Když jsem dorazila do ordinace, sestřička mi neodpověděla na pozdrav, a jaké bylo moje překvapení, když jsme v ordinaci "dostala" za svůj "prohřešek", o kterém jsem do té doby neměla ani tušení! Od té doby jsem se doktorovi vyhýbala, jak jen to bylo možné. A přehlásila se jinam.

jsem s p. doktorkou velmi spokojena. Sestricka je take sympaticka, usmevava, coz se vzdycky nevidi, ze?

doporučuji

Snaží se přijít na to, co člověku je.