Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí
Odborný lékař oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient

Šikovná a milá paní doktorka. Dělá svoji práci pořádně. Mám za sebou několik návštěv u ní a všechny hodnotím kladně. Dokáže pomoci. Můžu doporučit. Akorát si dejte pozor, když se objednáváte telefonicky, musíte dát důraz, že byste chtěli opravdu paní Ševčíkovou, v ordinaci se střídají totiž lékařky dvě.

Ověřeny pacient

Byla jsem nespokojena s touto lékařkou. Bydlím 4km od Frýdlantu n. O. a dosud jsem vše řešila ve Frýdlantě n. O. Bydlíme v Metylovicích na horním konci. Šla jsem k paní doktorce s akutním zánětem spojivek a byla jsem ODMÍTNUTA, že spádově nepatřím pod její ambulanci. Jsem sama zdravotní sestra a vím moc dobře, že spádová oblast není důležitá. Navíc v dnešní době má každý pacient právo na svobodnou volbu lékaře. Navíc akutní případy se řeší hned!!!!!!!!!! Byla jsem odkázána do Frýdku Místku - kde to máme 20 km daleko - s bolestí v očích a čekací dobou v čekárně asi všichni pochopí, že jsem to neabsolvovala!!!!!!!! Tímto paní doktorce přeji, aby měla úraz v okolí Frenštátu p. R. a musela navštívit naší chirurgickou ambulanci, kde bych jí s radostí ODMÍTLA. U nás se totiž takové podrazy nedělají a ošetříme kohokoliv i kdyby to měl být úplný cizinec. Tímto chci dát najevo můj nesouhlas " s léčbou" v této ambulanci. A s radostí se podepíšu Kudělková Eva

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní Ševčíková je hrozně milá doktorka. Chodím k ní už asi 10 let a nehodlám měnit... :)

D

Paní doktorka je odborník na svém místě!!!! Vybavena přístroji na špičkové úrovni!!! Laskavá a milá k pacientům i se sestřičkou tvoří výborný team!!!!!

M

Paní doktorka je vynikající odborník a jsem s její péčí maximálně spokojen. Její přístup k pacientům je ryze profesionální, ale za jinou bych ji nevyměnil.

H

Vážím si odborných znalostí a profesionalního přístupu k pacientům.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti