Praktický lékař pro dospělé
F. Nováka 3, Prostějov

Velmi milá a příjemná paní doktorka má lidský přístup k pacientům vše důkladně vysvětlí a vytváří poklidnou atmosféru v ordinaci

U pani doktorky jsem byla minuly tyden. Po 2 hodinach v cekarne, za coz pani doktorka bez pochyby nemuze, jsem stravila cca 2 minuty v ordinaci s tim, ze se zahnisanym krkem a usty plnymi aft, kdy jsem na toto pani doktorku vyslovne upozornila a sdelila, ze uz jsem byla prelecena sirokospektralnimi antibitiky, mi bylo sdeleno, ze krk mam opravdu osklivy, pani doktorka mi nevzala zadne odbery a predepsala mi antibitika, ktera by pry mohla zabrat s tim, ze kdybych po nich zvracela, mam vydrzet... S ohledem na skutecnost, ze uz mi nebylo delsi dobre, navstivila jsem jineho lekare, ke kteremu jsem se zaregistrovala, jelikoz jsem zjistila, ze na 30 aft v ustech opravdu existuji jine lecebne metody, ktere zabiraji ihned, nez kloktat salvej... S ohledem na svoji nespokojenost jsem zmenila praktickeho lekare, na coz mam bez pochyby pravo a volala jsem do ordinace pani doktorky, zda si mohu vyzvednout kartu. V ordinaci mi bylo sdeleno, ze si mohu prijet. Po prichodu do ordinace si me pani doktorka, z meho pohledu naprosto uskozene, zacala doslova "podavat", ze se neumim slusne chovat, kdyz se v podstate bez jakekoliv zpetne vazby odregistruji a ze se to da resit jinak. Na tema slusnosti bych rada uvedla, ze pan doktorka mi i pres mych 27 let cele vysetreni tykala!!! Navic mi bylo sdeleno, ze prece nemusi brat pokazde odbery - opravdu se pozastavuji nad tim, kdyz uz jsem jednou neuspesne vybrala antibiotika, tak ze pani doktorka nema potrebu. Mimo jine mi muj novy lekar dnes zjistil streptokoka, ano pani doktorko, na co odbery...! Ukrivdenou argumentaci pani doktorky jsem nepochopila, kazdopadne bych ji ze sveho hlediska doporucit bohuzel nemohla. Nikdy jsem nezazila takto pro me arogantni pristup. S pozravem Mgr. Vendula Portesova

Výborná paní doktorka, má lidský přístup k pacientům vyhoví se vším, poradí, má i příjemnou sestřičku, sice dojíždím ze vzdálené vesnice ale nelituju, vybral jsem si dobře! :-)

Bez problémů, vždy poradí profesionálně a na úrovni. Líbí se mi její přímý přístup a žádná zbytečná debata. Vadí mi jen dlouhé čekání a doba mezi jednotlivými pacienty, ale určitě je to ovlivněno administrativou a nutností zapisovat do karet, vypisovat tuny lejster a papírů pro pojišťovny. Nedám na paní doktorku dopustit, je přesně na svém místě.

pro "pacient" - i ženy mají své dny. Zkuste návštěvu o týden později. Jinak z hlediska odborné spolehlivosti je doktorka tak jak praktický lékař má být.

Nepříjemná ,neochotná ,nezájem o pacienta.
Máte pocit ,že ji obtěžujete.
Je to velká škoda,že se tak změnila.

Děkuji paní doktorce za milé a vstřícné jednání.Oceńuji též lidský a citlivý přístup.Poděkování patří i její sestřičce.

doktorka která se umí chovat k pacientům umí poradit pomoct a ne jak ostatní doktoři kteří jen odbidou jednou větou a hotovo

Že má čekárnu plnou pacientů, to o něčem svědčí, nebo ne ?? Každý si může svého lékaře dnes vybrat pokud má volnou kapacitu.

Velmi dobrá lékařka s lidským přístupem