nám. Míru 3287/13, Kroměříž

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem u P. Doktorky v lednu, s ječným zrnem, asi skoro 4 měsíce mi psala jen psala mastičky, ale nepomáhalo to a pořád rostlo, při poslední návštěvě se ani na mé oko nepodívala od dveří mi řekla, že to není na vyříznutí. To už mě trochu rožtílilo, tak jsem šel k jinému Doktorovi a ten mě okamžitě obědnal na vyříznutí, takže p. doktorku nedoporučuji i díky dlouhé čekací době-

Umístění: Ordinace

Pokud máte zbytečné 3-4 hodiny času, paní doktorka je pro vás to pravé. Pokud se chcete do ordinace dovolat, marně. Zkouším to již měsíc a bez odezvy. Pokud bych šla do ordinace bez telef.domluvy, odmítne mě-jako vždy. Přímo s paní doktorkou problém nebyl, ale nějaký empatický přístup rozhodně nečekejte.

X

Po 3 hodinovem cekani, kdy maji prednost znami pacienti a dealeri mi dosla trpelivost a odesel jsem. Doktorku jsem ani nevidel. Takze pokud mate cas a pevne nervy, tak vrele doporucuju.

Paní doktorce jsem volala na objednání přes tel.objednala nás bez problémů,na vyšetření byla příjemná a milá všechno nám vysvětlila.na další kontrolu jsme se domluvily že si taky zavoláme protože jsme z Přerova a nevím kdy budeme mít cestu.já jsem byla maximálně spokojená.Šrotová

Nemohu hodnotit odbornost, ale přístup k pacientovi je velmi špatný, setkal jsem se s velmi arogantním jednáním. Po hodině a půl čekání v čekárně vás odmítne vyšetřit. Telefonický dotaz ji doslovně obtěžuje a klidně vám neslušně položí telefon. Bohužel i takové tu máme lékaře.