nám. Míru 3287/13, Kroměříž
Ordinace (mapa)

1.5

Umístění: Ordinace

Pokud máte zbytečné 3-4 hodiny času, paní doktorka je pro vás to pravé. Pokud se chcete do ordinace dovolat, marně. Zkouším to již měsíc a bez odezvy. Pokud bych šla do ordinace bez telef.domluvy, odmítne mě-jako vždy. Přímo s paní doktorkou problém nebyl, ale nějaký empatický přístup rozhodně nečekejte.

X

Po 3 hodinovem cekani, kdy maji prednost znami pacienti a dealeri mi dosla trpelivost a odesel jsem. Doktorku jsem ani nevidel. Takze pokud mate cas a pevne nervy, tak vrele doporucuju.

Š

Paní doktorce jsem volala na objednání přes tel.objednala nás bez problémů,na vyšetření byla příjemná a milá všechno nám vysvětlila.na další kontrolu jsme se domluvily že si taky zavoláme protože jsme z Přerova a nevím kdy budeme mít cestu.já jsem byla maximálně spokojená.Šrotová

Nemohu hodnotit odbornost, ale přístup k pacientovi je velmi špatný, setkal jsem se s velmi arogantním jednáním. Po hodině a půl čekání v čekárně vás odmítne vyšetřit. Telefonický dotaz ji doslovně obtěžuje a klidně vám neslušně položí telefon. Bohužel i takové tu máme lékaře.