Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Míru 3287/13, Kroměříž
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem u P. Doktorky v lednu, s ječným zrnem, asi skoro 4 měsíce mi psala jen psala mastičky, ale nepomáhalo to a pořád rostlo, při poslední návštěvě se ani na mé oko nepodívala od dveří mi řekla, že to není na vyříznutí. To už mě trochu rožtílilo, tak jsem šel k jinému Doktorovi a ten mě okamžitě obědnal na vyříznutí, takže p. doktorku nedoporučuji i díky dlouhé čekací době-

L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pokud máte zbytečné 3-4 hodiny času, paní doktorka je pro vás to pravé. Pokud se chcete do ordinace dovolat, marně. Zkouším to již měsíc a bez odezvy. Pokud bych šla do ordinace bez telef.domluvy, odmítne mě-jako vždy. Přímo s paní doktorkou problém nebyl, ale nějaký empatický přístup rozhodně nečekejte.

X
Ověřeny pacient

Po 3 hodinovem cekani, kdy maji prednost znami pacienti a dealeri mi dosla trpelivost a odesel jsem. Doktorku jsem ani nevidel. Takze pokud mate cas a pevne nervy, tak vrele doporucuju.

Š
Ověřeny pacient

Paní doktorce jsem volala na objednání přes tel.objednala nás bez problémů,na vyšetření byla příjemná a milá všechno nám vysvětlila.na další kontrolu jsme se domluvily že si taky zavoláme protože jsme z Přerova a nevím kdy budeme mít cestu.já jsem byla maximálně spokojená.Šrotová

E
Ověřeny pacient

Nemohu hodnotit odbornost, ale přístup k pacientovi je velmi špatný, setkal jsem se s velmi arogantním jednáním. Po hodině a půl čekání v čekárně vás odmítne vyšetřit. Telefonický dotaz ji doslovně obtěžuje a klidně vám neslušně položí telefon. Bohužel i takové tu máme lékaře.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti