Ordinace PL pro dospělé
Vrdy

Super...,co víc...

Naprosto souhlasím, navíc nezájem.

Ordinační hodiny mají uvedené od 7,30 ale sestra chodí až kolem 8 hodiny, pacienti se hromadí v čekárně, ale nemáme dovolání. Sestra je nepříjemná. Chybí jim konkurence. Bylo by potřeba, aby se lidi ozvali, nejen "nadávali" v čekárně.

Jsem vždy kvalitně vyšetřen a spokojený.

Jsem vždy spokojen...

S paní doktorkou jsem velice spokojená je vždy vstřícná ochotná usměvavá. Akorát mi nesedí u ní sestřička která je protivná na první pohled škoda že tam není ta hodná slečinka žákynka ze školy.

Paní doktorka je praktik jak má být s lidským přístupem. Mému známému diagnostikovala závažnou chorobu a i přes jeho odpor nebo váhání mu zařídila telefonicky vyšetření na druhý den. Snad díky ní i díky Bohu je onen známý stále mezi námi. Jinak podobné ankety nesnáším, ale když jsem viděla některá negativní hodnocení, rozhodla jsem se reagovat. Tato anketa je jako dělaná pro Vrdy, napsat do ní můžeš cokoliv. Obrana nulová. Paní doktorka není sice můj oš. lékař,ale s těmi neschopenkami na počkání je to všude stejné. I já když si o ni řeknu svému doktorovi, dostanu ji bez váhání.( řeknu pravdu proč) A to i u specialisty popř. stomatologa. Ale nezneužívám toho, ale někdy to jinak nejde. Vše je o lidech

Paní doktorka nemá již zažity novější laboratorní postupy,ale ani alarmující klinický obraz ji nevyvede z míry.Jen tak může krvácejícímu pacientovi odeslat vyšetření srážlivosti do Prahy-výsledek za 6hod,místo statim do Čáslavi a INR 7,4
jí nezvedne ze židle,takže je na rodině,aby-již umírajícího člověka sama RZP odeslala do nemocnice-post festum.A svědomí?V této době pro vážnější stavy rozhodně nedoporučuji!

K této doktorce chodím již 32let a vždy se mi dostalo odborné péče a příjemného přijetí.Nemohu si stěžovat a jinam bych nešel.

Je to nejlepši doktorka moc milá a hodná......