Adresa

Ordinace PL pro dospělé
Vrdy

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Super...,co víc...

S
Ověřený profil

Naprosto souhlasím, navíc nezájem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Ordinační hodiny mají uvedené od 7,30 ale sestra chodí až kolem 8 hodiny, pacienti se hromadí v čekárně, ale nemáme dovolání. Sestra je nepříjemná. Chybí jim konkurence. Bylo by potřeba, aby se lidi ozvali, nejen "nadávali" v čekárně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Jsem vždy kvalitně vyšetřen a spokojený.


Jsem vždy spokojen...


S paní doktorkou jsem velice spokojená je vždy vstřícná ochotná usměvavá. Akorát mi nesedí u ní sestřička která je protivná na první pohled škoda že tam není ta hodná slečinka žákynka ze školy.


Paní doktorka je praktik jak má být s lidským přístupem. Mému známému diagnostikovala závažnou chorobu a i přes jeho odpor nebo váhání mu zařídila telefonicky vyšetření na druhý den. Snad díky ní i díky Bohu je onen známý stále mezi námi. Jinak podobné ankety nesnáším, ale když jsem viděla některá negativní hodnocení, rozhodla jsem se reagovat. Tato anketa je jako dělaná pro Vrdy, napsat do ní můžeš cokoliv. Obrana nulová. Paní doktorka není sice můj oš. lékař,ale s těmi neschopenkami na počkání je to všude stejné. I já když si o ni řeknu svému doktorovi, dostanu ji bez váhání.( řeknu pravdu proč) A to i u specialisty popř. stomatologa. Ale nezneužívám toho, ale někdy to jinak nejde. Vše je o lidech


Ověřený profil

Paní doktorka nemá již zažity novější laboratorní postupy,ale ani alarmující klinický obraz ji nevyvede z míry.Jen tak může krvácejícímu pacientovi odeslat vyšetření srážlivosti do Prahy-výsledek za 6hod,místo statim do Čáslavi a INR 7,4
jí nezvedne ze židle,takže je na rodině,aby-již umírajícího člověka sama RZP odeslala do nemocnice-post festum.A svědomí?V této době pro vážnější stavy rozhodně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K této doktorce chodím již 32let a vždy se mi dostalo odborné péče a příjemného přijetí.Nemohu si stěžovat a jinam bych nešel.


Je to nejlepši doktorka moc milá a hodná......


Došlo k chybě, zkuste to znovu