Ilja Doleželová, praktický lékař Kroměříž

MUDr. Ilja Doleželová

Praktický lékař

Havlíčkova 814, Kroměříž
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je skvělá a sestřička také. Pečlivá lékařka s lidským přístupem, ochotou vyslechnout a pomoci k úspěšnému řešení mých problémů. Málokdy se setkávám s takovou obětavostí a zájmem o pacienta a jeho potíže... Moc ji i touto cestou děkuji. Také chci pochválit příjemně prostředí ordinace.

Neměnila bych, paní doktorka mi vždy pomohla a dobře poradila. Zvlášť si cením milého a lidského přístupu. Děkuji. Navrátilová

Maximální spokojenost, neměnila bych

Paní doktorka je léta moji ošetřující lékařkou. Jsem s ní velmi spokojen. Dokáže pozorně naslouchat, je pečlivá , výborná diagnostička .

Velice spokojený. Po celou dobu léčení vstřícná.

S paní doktorkou jsem řadu let velmi spokojena.Mohu ji všem doporučit.

Pani doktorka je skromná, pečlivá, zodpovědná, nezištná. Toto je jen skromný projev vděku a poděkování za včasnou a správnou diagnozu, kterou se nepodařilo více lékařům po delší dobu zjistit a za záchranu života.

K paní doktorce chodím již 10 let a nikdy jsem se nesetkal s ničím, co je popisováno v negativních komentářích. Potížisti a nepřejícníci se najdou všude. Paní doktorka je velice milá, slušná, pečlivá a nikdy mě s ničím neodbyla. Jsem velmi spokojen a rozhodně doporučuji.

Odborně i lidsky skvělá lékařka, pečlivá, cítí s pacientem, máme k ní důvěru, že vždy udělá maximum z toho co může.

Velice milá laskavá, hodná paní doktorka.Je to člověk na svém místě.