Ord. praktického lékaře pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí
Ord. praktického lékaře pro dospělé
Veitova /Vazební věznice/ 1, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan doktor a sestříčka mají velmi lidský a odborný přístup, maximálně se snaží vyhovět.
Vždy pomůžou, poradí nebo zašlou na odborné vyšetření. Nikdy bych neměnila.

lékař i sestra jsou velmi příjemní, při potížích vždycky poradí, nebo pan doktor pošle na odborné vyšetření bez problémů

nejlepsi doktor v Litomericich jsem snim spokojena

Tak tento lékař mě dost zklamal a to jsem se ho byla jen poprosit o radu, jestli je vhodná cesta do egypta pro těhotnou ženu a případně jaké léky bych mohla, jelikož můj gynekolog mi toho moc neřekl, tak jsem se chtěla ujistit. Bylo mi naznačeno, že jsem úplně blbá proč tam vůbec lezu. Pan doktor u toho navíc svačil a největší co mě dost mrzelo byla otázka: Má váš muž milenku? jestli ano tak at veme jí a vás at někam netahá....Myslím, že takový člověk nemá dělat doktora a radit lidem...Byla jsem nucena jít k němu jelikož můj pan doktor má zrovna dovolenou, ale tohle jsem opravdu nečekala a už nikdy tam nepůjdu.

Velice lidský přístup, maximálně se snaží vyhovět. Takových poctivých lékařů je opravdu málo.

Skvělý pan doktor jako lékař i jako člověk. Také mám zkušenost, že mu nedělá problém
poslat vás ke specialistovi.

Lékař se vyznačuje vysokou mírou profesionality a současně výborným přístupem k pacientům. Neváhá zajišťovat návštěvy u pacientů a jeho diagnostika i léčení vychází ze široké báze praktických zkušeností. Se zdrav. sestrou tvoří výborný tým, který působí klidným a dobře sehraným dojmem.

Ing.Josef Flos

Pan doktor velmi dobrý lékař, chodila jsem k němu asi 2 roky, kdybych se tenkrát neodstěhovala do Prahy tak jsem u něj do dnes :o)
Se sestřičkou také nebyl nikdy žádný problém.

Pan doktor, je též jen člověk, někdy se zavděčí někdy ne. Já jsem s ním prozatím spokojená, zatím vždy pomohl.

dobrej