MUDr. Igor Rokyta

Zubař Více

Staré Město (okres Uherské Hradiště) 1 adresa

Umístění: Staré Město Jiný

K panu doktorovi chodíme celá rodina a jsme moc spokojení. Chození k zubaři je nám koníčkem:-) Je to profesionál se super přístupem.

Umístění: Staré Město Jiný

Pan doktor je kapacita. Měl s mými zuby práce jako na kostele, ale každá návštěva u něj byla pohodová, bezbolestná, pečlivá a bez většího čekání..Teď mám díky němu zoubky hezky pospravované, a hlavně jsem se zbavila strachu z do té doby obávaného zubaře. Díky moc pane doctore! :)

Umístění: Staré Město

Naprosto dokonalý zubař. Výborná komunikace s pacientem, vše vysvětlí. Precizní, vzdělaný, usměvavý. O Vaše zuby se stará velmi pečlivě, jako by byly jeho vlastní. Z návštěvy mám vždy dobrý pocit. Vřele doporučuju.

Pana zubaře Rokytu můžu jen a jen doporučit. Zachránil mě od bolesti zubu. Zavolal jsem ráno a ochotná paní sestřička mě objednala na odpoledne. Jinak přístup pana zubaře je na vysoké úrovni. S každým pacientem jedná jako s V.I.P. Je pečlivý a ochotný vše vysvětlit. Zákroky u něj absolutně nebolí. Je vzdělaný a velmi sympatický. Mohu jen a jen vřele doporučit. Takového Pana doktora je třeba si moc vážit. Jelikož jiný takový prostě neexistuje!

Úžasný, zodpovědny, milý, starostlivy, chápavy, vzdělaný, inteligentní, empaticky, vnímavý, svědomitý, důkladný, usmevavy, příjemně naladěný, lidský...... a hlavně jedinečny. Na prohlídky se vždy těším, odcházím spokojena a kvalitně vyšetrena. s každým zakrokem a postupem jsem dopredu vyrozumnena... DOPORUČUJI!!! lepší nenajdete, neexistuje.

Jako zubař je dobrý , ale jeho přístup k pacientu jehož bolí zub je prachmizerný. není přece možné aby mě rozvrtal zub , objednal si mne za 14 dnů a když mě začne bolet a bolí mne dva dny. Nespím žeru prášky jak narkoman a když už to nejde vydržet zavolám a dozvím se že dnes dopoledne mne už nevezmou a ani zítra ráno ne. Tak to je pěkně sprosté. Jelikož jsem již nemohl vydržet bolest, zkusil jsem obvolat jiné zubní lékaře, ale nedoufal jsem , kdo by vzal cizího pacienta. Chvála bohu jsem uspěl a napuchající pusa a stupňující se bolest , po dvou minutách zákroku byla pryča to cizí lékař zůstal po pracovní době déle jen kvůli mě. Pokud se nezmění přístup pana doktora k bolestivým případům změním jej, nedokáži si představit že bych podstoupil nedejbože opět.

Pan doktor Rokyta nás vždy víta s úsměvem na rtech a děkujeme za jeho pozitivni lidský přístup k nám všem pacientům.

Výborný, pečlivý, příjemný, a rád poradí.

Pana doktora Rokytu můžu jen doporučit, je to opravdu velmi příjemný, milý, lidský zubař, který Vám vše vysvětlí, doporučí postupy jak se dá daný problém vyřešit a hlavně se řídí heslem - vše jde bez bolesti :-)
K zubaři jsem se vždy bála, ale teď se těším na další preventivku.

Pro mě je důležitá komunikace. Viděla jsem své zuby na obrazovce, dostala jsem k tomu náležitý komentář, dokonce jsem se mohla i zvědavě vyptávat, pak mi bylo sděleno, co se zubem můžeme udělat dál, byla jsem informována o ceně, bylo mi nabídnuto znecitlivění, při vrtání jsem měla mávat na doktora, kdyby to bylo nepříjemné, pan doktor dělal pauzy na vydýchání a stále se ptal, jestli to dobře zvládám. Nemůžu říct, že je to tak vždy, protože to nevím, ale já jsem byla objednána brzy (a kdyby to bylo akutní, pan doktor by mě prý ošetřil ihned), parkovala jsem pohodlně hned před ordinací, nečekala jsem (prý pan doktor dává přednost kvalitě před kvantitou, no ale neplatila jsem víc než jinde). líbilo se mi, že se řídí heslem, že by ošetření nemělo bolet. no a bonus je, že vás ošetřuje (aspoň podle mého odhadu) DOBRÝ ČLOVĚK, takže vám do zubu nenarve tunu negace... tak snad budu spokojená i dál, kdybych nebyla, hned vám napíšu ;-)