Praktický zubní lékař+zubní laboratoř
Pošepného 263, Jilemnice

výborný lékař, nechybí mu ůsměv i humor aby jsme se my pacienti tolik nebáli je to lékař jak má být.

Chodím k panu doktorovi téměř 15 let a musím říct, že je to PAN doktor - po odborné i psychické stránce. Nemám k němu jedinou výhradu a díky jeho péči chodím už jen na preventivní prohlídky (tudíž si můžu dovolit za ním dojíždět 200km z místa mého současného bydliště). V ordinaci se vždy zasmějeme, což jsem u jiných zubařů nikdy nezažila - tam byl efekt spíš opačný...
Jen ty objednávací lhůty :-( Holt asi mnoho spokojených pacientů :-)

Velici milý a šikovný pan doktor:-)

Nejlepší zubař v mém životě, dal mě i manželovi zuby po "výkonech" předcházejícíh zubařů do pořádku tak, že již chodíme jen na preventivní prohlídky.

První zubař u kterého je vrtání hračkou i pro "poseroutky" jako jsem já!

Pan doktor je především vynikající stomatolog. Je milý, sympatický, při vrtání rychlý, perfektně vysvětlí jak se správně starat o zuby a dokáže i člověka namotivovat. Škoda jen, že jsem k němu nechodila již od dětství. Dojíždím za ním až z Jablonce nad Nisou a budu i nadále. Tímto bych mu chtěla moc poděkovat. Koťátková

Tohoto doktora navštěvuji již 12 let a jsem s ním plně spokojen. Velmi příjemný a vstřícný, prostě bez problémů.

První zubař u kterého nebolí vrtání ;-)

PoPan doktor má jako jeden z mála doktorů mojí plnou důvěru. Ale netvrdím, že jsem se vším spokojená na 100%. Jsou věci, které se mi také nelíbí. Např., že člověk, který nemůže chodit z práce na propustku se k němu těžko objednává a musí to řešit o dovolené. Ale nevyměnila bych ho.

Celá léta jsem měli problém se zubaři až jsme našli pana doktora Štilce. Chválíme, chválíme.