Praktický lékař gynekolog
Riedlova 5, Přerov

K p. primáři Podhornému chodím již mnoho let, a jsem s ním moc spokojená. Mohu vřele doporučit.

Doporučuji... Nejlepší doktor ve svém oboru. Předchozí gynekolog mi vůbec nepomohl, ale pan doktor Podhorný je poklad. Nemohla jsem 5 let otěhotnět a teď díky němu máme krásné zdravé dvojčátka...

Odborník, velmi mi pomohl, profesionál.

příjemný člověk,chodím k němu 12 let a nikdy jsem s ním neměla problém. Je velice ochotný a nebojím se mu cokoli říct. Michaela ,Přerov

jeden z mála špičkových lékařů ve svém oboru s dlouholetou praxí.

Pan doktor je takový odborník, že při mém prvním těhotenství v 6. měsíci nepoznal, že dítě je už měsíc mrtvé. A to i přesto, že jsem za ten měsíc absolvovala 2 kontroly a při každé ho upozornila na to, že necítím žádné pohyby. Skutečnost mi sdělil až po ultrazvuku a to naprosto šíleným a nelidským způsobem.

Předchozí gynekolog mi nedokázal pomoci s mými často se opakujícími problémy. Pan doktor Podhorný mi jednak doporučil změnit antikoncepci - vzhledem k mojemu věku-předchozí gynekolog mi předepsal z důvodu mých potíží injekční antikoncepci, jenže ta může mít až tříletý antikoncepčí účinek po vysazení (ale byla sem s ní spokojená)-pan Podhorný mi předepsal klasické polykací prášky, jelikož s injekcí bych mohla mít problém otěhotnět; a také začal můj problém řešit, i když se mi občas vrací tak ale vím, jakým způsobem mám postupovat. Pan Podhorný je můj třetí gynekolog a řekla bych že ten nejlepší.

Profesionální a pefektní práce. Vynikající doktor.

JE TO TEN NEJLEPŠÍ ODBORNÍK CO ZNÁM.JE PROSTĚ SUPER.PŘED 10 LETY JSEM MĚLA 1 PORODNÍ ZKUŠENOST NAPROSTO VÝBORNÝ,POTÉ O 2 ROKY POZDĚJI.BOHUŽEL HRANICKOU PORODNICI ZAVŘELY TAK JEJ JAKO PORODNÍKA NEMOHU DOPORUČIT ALE JAKO ODBORNÍKA NA PROBLÉMY ZCELA URČITĚ JE OPRAVDU TEN NEJLEPŠÍ-PORADÍ,DOPORUČÍ TU NEJLEPŠÍ ALTERNATIVU LÉČBY ČI JINÉHO...ALE OPRAVDU VŘELE DOPORUČUJI-TAKOVÝCH MĚLO BÝT VÍC