Ord. praktického lékaře pro dospělé
Máchova 1, Lovosice

Velmi dobrá,příjemná a ochotná lékařka.Vždy pomůže a poradí.Jsem šťasná,že mám tu čest být její pacientka.A Cihlová

Výborná paní doktorka, skvělý přístup, vstřícné jednání, žádná náladovost, odborně určitě na vysoké úrovni. Vždy po návštěvě si říkám, jak jsem rád, že jsem u této doktorky. Sestra je sice dost rázná, ale jinak taky v pohodě :-)

Doktorka je velmi vstřícná, milá a odpovědná. Její zdravotní sestra zajišťuje odpovědný servis pro pacienty. Má hodně pacientů, kteří mnohdy vyžadují nemožné, což často zjišťuji při čekání v čekárně.Problémem je samotné zdravotnictví, které je nesystémové a návazná zdravotní pracoviště na praktického lékaře nejen v okrese Litoměřice mají nízkou výkonnost a organizaci.

Paní doktorka je ochotná,milá,vyslechne lidi,snaží se poslat ke spedialistům,pokud to není v její kompetenci.Sestra je občas nepříjemná.Škoda že je paní doktorka již starší a tak uvidíme kdo za ní jednou nastoupí.

K paní doktorce chodila celá má rodina babičkou počínaje. Má maminka dnes byla odbyta sestrou, když chtěla být naočkována proti chřipce, údajně je pozdě.
Kdyby se v této ordinaci sledovali mezinárodní guidelines, tak by tito zdravotničtí pracovníci věděli, že dle odborných doporučení je možno očkovat do vypuknutí epidemie, ale toto asi do Lovosice nedošlo.
Sestra byla spíše líná a nechtěla si přidělávat práci. Dnes to byla jen chřipka, ale co to bude příště?

ing. knotte,navštevuji tuto lékařku vice jak 35 let,vřele doporučuji odbornice jak má být

moc mila doktorka

Je to lékařka na svém místě má cit pro lidi.Jednou jí dude škoda