Adresa

Privátní stomatolog
Masarykovo nám. 1129, Vizovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Ověřený profil

Je velké štěstí, že tato paní zubařka již neordinuje. Když si na ni vzpomenu, vzteky mi tuhne krev v žilách, hned řeknu proč. Tato paní zubařka se ani v nejmenším při extrakci zubu nedívá zda vytrhla zub se všemi kořeny. Dopadl jsem tak, že mi zarostl do dasně zalomený kořen. Po cca 6ti letech neustálé vyčerpanosti, jsem zjstil ,že mám zánět čelisti a čelistní dutinou plnou zánětlivých polypů, takže následovala nepříjemná operace na Baťovce, 10 dní v nemocnici se šlauchem přišitým k nosu a zavedeným do útrob hlavy 14 stehů vevnitř v puse, poté 14dní doma. Pokud tuto paní zubařku potkám někde na ulici,tak se obávám že veškeré morální zasady půjdou stranou. Momentálně věc navíc řeším s advokátem, tak se ještě uvidí co se podnikne za kroky, protože její práce je ryze odbytý amaterizmus.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Arogantní a nepříjemná sestra Brdušíková. Přišel jsem jednou pozdě asi o 12min a měl jsem alespoň tu slušnost, že jsem se omluvil. Místo toho, aby sestrou byla má omluva přijata, bylo mi odpovězeno, že prý já příjdu vždy pozdě, což ovšem není zase tolik pravda. Jindy, když jsem přišel včas, tak jsem tam v čekárně mnohokráte seděl třičtvrtě hodiny jako trubka a hleděl do nástěnky. Následně se mi ale nikdo neomluvil. Tahle zkušenost mě vůbec nevede k tomu, že bych měl zájem chodit na objednaný čas, jelikož tam pak stejně zbytečně sedím a čas je pro mě vzácný. Potom při ošetřování mi paní doktorka neviděla na stoličku a tak jsem se měl prý více natočit. Ovšem já samozřejmě z pozice ošetřovaného nemohu vidět kam ona vidí nebo nevidí a kolik se mám natočit. Následně na to přišla ke mě sestra a dvakrát mi s hlavou nešetrně škubnula místo toho, aby mě jemně a v klidu natočila tak, jak je potřeba. Jinak mě paní doktorka docela šetně ošetřila, ale tato zkušenost se setrou je pro mě odporná. Jiří Maruna.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Pěkný přístup k pacientovi,vše říká co dělá,poradí,pomůže.Jedině doporučuji.


Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá stomatoložka, má velmi citlivý přístup k pacientům a solidní jednání. Vše mi vždy s předstihem vysvětlí a nehoní se za penězi jako jiní. Pokud jsem měla problém, ošetřila mě i mimo ordinační hodiny a toho si vážím. Děkuji.


Z

Paní Šimková je skvělá, se vším poradí a dokáže povzbudit. Jako malá jsem vyzkoušela dvě jiné zubní lékařky, u kterých jsem trpěla, asi v deseti letech jsem přesla k paní Šimkové a nemohu si stěžovat!


Ověřený profil

Nedoporučuji, nerozezná kaz od pigmentové skvrny

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

nedoporučuji, léčení zubů vždy skončilo extrakcí, ve třiceti letech za 1 rok to byly 3 zuby.Od té doby uplynulo přes 20 let a po tuto dobu se o mě stará p.doktorka Vodičková ze Zlína a nevím, co je vytrhnout zub.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Doporucujeme,ale pouze jen na trhani zubu


Došlo k chybě, zkuste to znovu