Helena Novotná, zubař Havlíčkův Brod

MUDr. Helena Novotná

Zubař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Musím připustit, že dříve (v dětství) jsem zažila několik nepříjemných scén, kdy sestřička mezi dveřmi někomu vynadala, odbyla ho, nebo dokonce vyhodila. Ale od té doby se hodně změnilo, a nyní musim říct, že jsem s péčí p. doktorky i setřičky víc než spokojená. Vždy jsou příjemné, ochotné, vše vysvětlí a péče je komplexní. Dodržují časy objednání, takže se v čekárně nezdržujete a dokonce vás seznámí s novinkami v péči o vaše zuby. Nevím, o žádném svém problému, který by p. doktorka zanedbala nebo mě nějak poškodila. Ba naopak, vždy zachránila, co se dalo a bez dalších následků. Velmi si vážím nadstandartní péče p. doktorky, kterou poskytuje jako samozřejmost, přestože jiní za tohle všechno platí v soukromých klinikách vysoké částky.


Nejlepší paní zubařka...chodím k ní 10 let a vše je OK...příjemná, hodná... doporučuji :)


Paní zubařka je dobrá od malička se o mé zuby stará pěkně, akorát to čekání s bolestí ted mě zrovna bolí zub, ale mám noční, takže čekat celý den jestly m vezme nereálné:(jinak doporučiji


Doporučuji !
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

výborná lékařka


Z
Ověřeny pacient

Paní zubařku nedoporučuji, šla jsem k ní se zánětem v zubu ráno v 7 hodin a sestra mi řekla, že musím počkat a nebo se objednat... se zánětem čekat třeba týden...
Přešla jsem k jiné PANÍ ZUBAŘCE, která mi 3/4 roku předělávala vše co bylo špatně. A když k ní chodila neteř se synovcem, tak také odešli... Vůbec nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Chodím k paní zubařce skoro 20 let a můžu říct, že péče je naprosto skvělá. Dr. velice milá, setra také. Mam hodně problémové zuby, vždy mi pomohla od bolesti a vše řádně vysvětlila . Ordinace je moderní. Jako dítě jsem se nikdy nebála. Vřele doporučuji.


Synovi trhala mléčné zuby,když se mu vytvořil váček,ještě neměl zcela vyvinutý chrupJiný stomatolog mu při stejném problému zoubek pouze navrtal,aby hnis mohl odtéct a problém byl vyřešen.Po pár letech,co jsme se vrátili zpět do Brodu,syn ani dcera se nechtějí k paní doktorce vrátit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Praci, ktera memu nynejsimu stomatologovi trva 20 minut, mela tato pani doktorka hotovou za 5. Velice odflaknute a neprofesionalni. Take to podle toho nyni vypada. Muj soucasny zubar mi jeste ted opravuje vady, ktere pani doktorka neudelala poradne!! Nedoporcuji!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

K paní doktorce chodím s 3 letým synkem. Ona i sestřička jsou velmi milé a na dítko nijak nenaléhají. Paní doktorka si se synem před prohlídkou povídá a hraje (např. si posílají autíčka) a teprve až je děťátko připraveno, tak ho vyšetří. Nikdy nezapomene ani na malý dáreček pro hodné pacienty. Další kladné body uděluji za to, že v čekárně nikdy nečekáme a přesně v čas, na který jsme objednaní, jdeme do ordinace.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti