MUDr. Helena Novotná

Zubař Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

Zubní ordinace
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod

Musím připustit, že dříve (v dětství) jsem zažila několik nepříjemných scén, kdy sestřička mezi dveřmi někomu vynadala, odbyla ho, nebo dokonce vyhodila. Ale od té doby se hodně změnilo, a nyní musim říct, že jsem s péčí p. doktorky i setřičky víc než spokojená. Vždy jsou příjemné, ochotné, vše vysvětlí a péče je komplexní. Dodržují časy objednání, takže se v čekárně nezdržujete a dokonce vás seznámí s novinkami v péči o vaše zuby. Nevím, o žádném svém problému, který by p. doktorka zanedbala nebo mě nějak poškodila. Ba naopak, vždy zachránila, co se dalo a bez dalších následků. Velmi si vážím nadstandartní péče p. doktorky, kterou poskytuje jako samozřejmost, přestože jiní za tohle všechno platí v soukromých klinikách vysoké částky.

Nejlepší paní zubařka...chodím k ní 10 let a vše je OK...příjemná, hodná... doporučuji :)

Paní zubařka je dobrá od malička se o mé zuby stará pěkně, akorát to čekání s bolestí ted mě zrovna bolí zub, ale mám noční, takže čekat celý den jestly m vezme nereálné:(jinak doporučiji

Doporučuji !

výborná lékařka

Paní zubařku nedoporučuji, šla jsem k ní se zánětem v zubu ráno v 7 hodin a sestra mi řekla, že musím počkat a nebo se objednat... se zánětem čekat třeba týden...
Přešla jsem k jiné PANÍ ZUBAŘCE, která mi 3/4 roku předělávala vše co bylo špatně. A když k ní chodila neteř se synovcem, tak také odešli... Vůbec nedoporučuji.

Chodím k paní zubařce skoro 20 let a můžu říct, že péče je naprosto skvělá. Dr. velice milá, setra také. Mam hodně problémové zuby, vždy mi pomohla od bolesti a vše řádně vysvětlila . Ordinace je moderní. Jako dítě jsem se nikdy nebála. Vřele doporučuji.

Synovi trhala mléčné zuby,když se mu vytvořil váček,ještě neměl zcela vyvinutý chrupJiný stomatolog mu při stejném problému zoubek pouze navrtal,aby hnis mohl odtéct a problém byl vyřešen.Po pár letech,co jsme se vrátili zpět do Brodu,syn ani dcera se nechtějí k paní doktorce vrátit.

Praci, ktera memu nynejsimu stomatologovi trva 20 minut, mela tato pani doktorka hotovou za 5. Velice odflaknute a neprofesionalni. Take to podle toho nyni vypada. Muj soucasny zubar mi jeste ted opravuje vady, ktere pani doktorka neudelala poradne!! Nedoporcuji!!

K paní doktorce chodím s 3 letým synkem. Ona i sestřička jsou velmi milé a na dítko nijak nenaléhají. Paní doktorka si se synem před prohlídkou povídá a hraje (např. si posílají autíčka) a teprve až je děťátko připraveno, tak ho vyšetří. Nikdy nezapomene ani na malý dáreček pro hodné pacienty. Další kladné body uděluji za to, že v čekárně nikdy nečekáme a přesně v čas, na který jsme objednaní, jdeme do ordinace.