Psychiatrie pro děti a dospělé
kap. Jaroše. 582, Mělník

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je skvělá, konečně mi někdo dokázal pomoci po devíti letech depresí a panik:-)) nikdy se mi žádný psychiatr tak dlouho nevěnoval a neposlouchal. Doporučuji

výborná lékařka ve svém oboru, neměnila bych. Velice pomohla mně i mému synovi a pomáhá dodnes. Fraňková

K paní doktorce chodím relativně krátce,ani ne,2 roky.Již dříve jse měla možnost vyzkoušet i jiné psychiatry,ale musím smeknout.Je to profesionál každým coulem!Mám ji nesmírně ráda,nejen po její profesionalitu ale především lidskost,citlivé a empativní chování,její pochopení a obětavost.Je to nejen výborný psychiatr ale i psycholog,který vidí do lidské duše a její problematiky a citlivě s tímto našík křehkým nástrojem zachází.Není ji co vytknout,jen před ní hluboce smeknout.Děkuji paní doktorko a jistě nejen za sebe...Lada,Křivenice

V době kdy jsem potřebovala pomoc odborníka, jsem na lepšího člověka než je paní doktorka Matláková nemohla narazit. Je to velmi přátelský a obětavý člověk, který svému povolání zasvětil život. Jako málokterý člověk se dokáže vcítit do problémů pacienta a společně s ním z nich najít východisko. I když je to již šest let zpátky, velmi často na ni vzpomínám a to jen a jen v dobrém. Všem vřele doporučuji.

Paní doktorka Matláková, je nejen nejlepší a nejhodnější člověk co znám,ale také užasná žena. Stará se teď o mého tatínka,který paradoxně byl před x lety jejím učitelem. Moc a moc jí děkuji hlavně za maminku,která se na ní může kdykoliv obrátit,když potřebuje poradit a potěšit. Bohužel maminka a celá naše rodina bude potřebovat hodně trpělivosti,abychom se s tatínkovou chorobou poprali. Bude to náročné a ještě jednou ji za všechny moc a moc děkuji. S přáním krásného jara. Petra M.

Je to dobrá doktorka........je to o tom že toho má hodně a někdy se jí musí člověk připomenout,A hlavně když je nějaký problém můžete zavolat sestřičce a ona váš objedná dříve.Je moc ochotná a snaží se opravdu každému vyhovět.

S paní doktorkou jsem moc spokojená.Velmi citlivý přístup,profesionalita,ochota naslouchat.Též sestřička je skvělá.Bartošová

Jsem v péči doktorky Matlákové a po přečtení těch několika strašných blábolů musím napsat své zkušenosti. Kdyby někdo hledal neochotného psychiatra, určitě by ho nenašel v její ordinaci. Jako jediná na Mělníce má ordinační hodiny i pozdě odpoledne. A když tam příjde někdo neobjednaný, tak ho vždy objednavajína nejbližší možný termín. Když člověk čte, že pani doktorka pomáhá manželům zbavit se manželek s úsměvem pochopí proč manžel pisatelky musel vyhledat psychiatrickou pomoc a je s obdivem že pani doktorka dokázala že se byl schopen své megery zbavit.
Reakce že je pani doktorka jako automat na nápoje hraničí podle mne se žalobou na cti utrhání. Vždyť nenapsal nic co by ho opravňovalo takhle pomlouvat.
A poslední dobrák, který pani doktorku nikdy neviděl, by zasloužil kopat do zadnice až by do smrti seděl na břiše! Pani doktorka každému vysvětlí, a i mně pokaždé změně léků, kdy se dá očekávat nástup účinku, co je jako že kdy by to mělo začít být na člověku vidět a i on sám si to měl všimnout. Jestli vaši příbuznou objednala na kontrolu za měsíc, tak asi proto že to dřívěji nemělo smysl! Jestli jste našel někoho co sní každý týden hodinu kecal tak jste to taky musel i zaplatit. Protože to žádná pojišťovna tomu doktorovi nezaplatí! A to co píšete je psychoterapie a dělají to psychologové a ne psychiatři. Moje zkušenosti jsou jen ty nejlepší. a za celou dobu jsem neměl v ordinaci Dr. Matlákové žádný problém!
A chci jseště jedno na adresu autorů těchto stránek a hodnocení. Ze dvanáctí reakcí na pani doktorku je 8 kladných 4 záporné (nesmyslné) a přesto má jen 30 bodů Jak to že nepřihlášené hodnocení mají stejnou váhu jako přihlášená! Jak to že souhlasím a nesouhlasím s hodnocením může kdokoli kolikrát chce přidávat svůj hlas, stačí jen změnit prohlížeč. Jak to že negativní reakce nejsou okamžitě konzultovány s daným doktorem? Uvědomujete si, jak může špičkovému odborníkovi, kterým MUDr. Matláková bezesporu je, ublížit jedovatá babizna, které vyléčila manžela. jen proto že se s ní pak rozvedl? Nebo kretén který napíše nicneříkající rádobykritický blábol, snad jen proto aby ublížil a naštval? Jak to že jste v jeho případě nesnížili z nejhorší na nedoporučuji s podobným odůvodněním jako v případě cituji: Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. Jak si vůbec dovolujete změnit nejvyšší hodnocení, víte kolik práce a úsilí to mohlo dát té ženě, či dívce než napsal ty dvě tak důležité věty??? Z vás asi nikdo netrpěl depresí, vy neznáte pocit že otevřít ústa a říci slovo znamená na sebe přivolat neštěstí, vy jste nikdy nepropadli beznaději. a troufnete si člověka, který denně vytahuje z té studně jednoho člověka za druhým takhle znehodnocovat.

Paní doktorka je opravdu jednička v oboru. Moc mi pomáhá!

Kdysi jsme měli problém s anorexií u dcery.
Paní doktorka nám velmi pomohla. Je výborná.