Praktický lékař pro děti a dorost
Studentská 2039, Turnov

K paní doktorce už jsem chodila se svojí mladší sestrou,nyní se svými třemi dcerami 16,9 a 2roky,mají paní doktorku i sestřičku moc rády a nikdy se nebály návštěv v její bezvadné ordinaci.Nejde jen o přístup,pochopení,rady,ale vždy za ní můžete přijít a to s čím-koli a nikdy Vás neodmítne,je velmi dobrý diagnostik,velmi se vzdělává a předává svoje nové poznatky nám...Nikdy bych paní doktorku nevyměnila a doufám,že bude ještě dlouho...dlouho...ordinovat a s ní i velmi rychlá,hodná a vstříctná sestřička..Velmi doporučuji Radmila Koucká

MUDr.Helenu Letákovou je třeba naklonovat. Nesetkal jsem se u jiných dětských lékařů s tak profesionálním a součastně velmi lidským přístupem. Její laskavý přístup k dětem přirozeně odbourává jejich strach z vyšetření a dokonale nám dospělým vše vysvětli tak, abychom případně mohli sdělit i své pochyby k navržené léčbě. Po mnoha letech péče o naše děti sleduji profesionální růst a velmi osobní zájem o řešení všech zdravotních problémů u dětí. Mohu tedy všem jen vřele doporučit. Je skutečnou špičkou mezi lékaři. (kamil kraus)

S touto p.doktorkou mám nejlepší zkušenosti,mám 3 dcery ve věku 21,16 a 4 roky o všechny se mi s největší péčí od jejich narození stará.Když naše nejstarší dcera dostala ve 12 letech cukrovku dokázala nám pomoci a vyrovnat se s tím,nikdy bych se svými dětmi nepřešla k jiné p.doktorce.Za všechno jí moc děkuji.Kinská Jarmila

nejlepsi doktorka.je velmi ochotna a vzdy vse dukladne vysvetli.

jako paní doktorka je vynikající a doporučuji,ovšem čekací doba v čekárně i když je prázdná čekárna ,jsem tam byla celou hodinu je šílená!

Myslím ,že nejsem jediná komu se čekací doba nelíbí!!!

Paní doktorka je svělá a nezanedbá opravdu nic!!!!

Naďa

Ordinace paní doktorky Letákové je pro mě vzorem toho, jak má práce dětského lékaře vypadat. A to počínaje vybavením ordinace a konče rozsáhlými znalostmi této lékařky v oboru pediatrie. A nepočítám citlivý a lidský přístup k pacientům. Děkuji. M.Chalupová

super

Absolutně nejlepší, po všech stránkách je doktorka Letáková. Naše rozrůstající rodina využívá její služby již více než 15 let. Své práci se věnuje s velkou péčí. Její vyšetření je vždy profesionální a velmi citlivé, lidské. Výborně komunikuje s dětmi. Vše nám vždy důkladně vysvětlí a doporučí další nejlepší možný postup. Upozorní na možná rizika. Byla vždy ochotná pomoct i mimo ordinační hodiny. Je to nejen názor můj, ale i kolegů z jeji "branže". Máme jedno dítě vážně postižené a ještě jedno další dítě také problematické. Proto jezdíme na konzultace za specialisty. Velmi si pochvalují připravu a průvodní zpracované dokumenty od této naší dětské lékařky. Rád zde píšu "náší", protože mám pocit že bez její péče by naše rodina měla řadu věcí mnohem složitější. Pokud bych měl uvést něco k jejim nedostatkům, tak snad jen politování nad tím, že není možné jí alespoň 100x naklonovat. Jinak oceňujeme také skvělou práci jeji sestry, bez které by nebylo možné zvládnout takové množství pacietů. Tedy skutečně vřele doporučuji a všem v ordinaci děkuji.!!! kamil kraus

doktorka je opravdu naprosto super,velice ochotná a poradí i přijede .Jsem velmi ráda,že ji máme

Určitě člověk na svém místě, odborník. Ale s dcerou jsem u ní vydržela jen do 2 let, pak nevěděla léčbu. Také neúměrně dlouhé čekání v čekárně.