nábřeží K.Čapka 596, Chrudim
Sam.ord.PL pro dospělé

Umístění: Sam.ord.PL pro dospělé

Perfektní péče a poradenství. Doposud jsem s paní doktorkou neměla jediný problém. Vždy skvěle vyřešila to, s čím jsem tam přišla.

Paní doktorka má svérázný přístup. K doktorům chovám úctu a respekt, ale ne k těm, kteří ordinují v džínách a košili, skoro se na Vás nepodívají, mají ruce v kapsách a o arogantním přístupu a urážkách že jste labilní ani nemluvím. Po dnešní zkušenosti s pouhým potvrzením lékaře na VŠ už nikdy více! Přestupuji k někomu jinému, ponižovat se nenechám.

Dlouhodobá nespokojenost. Problémy brány na lehkou váhu, člověk, že si snad vymýšlí. Neochota, nevybrané chování, neprofesionální přístup. O komunikaci ani nemluvím.

Vidím profesionální přístup, velkou pečlivost. Fandím jí a přeju zdraví a pokojenost. V.S.

U paní doktorky jsem byla kvůli tomu, že můj lékař měl dovolenou. Přišla jsem do čekárny plné lidí, kde bylo ticho a z ordinace bylo slyšet paní doktorku se sestrou. Vůbec mi není příjemné slyšet o cizích problémech, sama mám svých dost. To, že mají sbírat po tři dny stolici a co mají a nemají jíst, aby se nezabarvila, byla na mě velice silná káva. Ale bohužel se to přeslechnout nedalo. Lékařka byla velice odtažitá, svérázná a odměřená, sestra mi nejprve tykala, ačkoliv mi je skoro 30. Doufám, že sem nebudu muset nikdy více.

super, super, super co víc říct

velmi pečlivá a profesionální lékařka

Je úplně jasné,že jeden se bohužel nemůže zavděčit všem...co člověk to názor...ale nemohu nepřidat svůj ...
Pan Dr.Trněný-to byla prostě jednička!!!
Jeho přístup a vůbec...Takových doktorů je dnes opravdu málo!!!
A paní doktorka,má sice svůj rázný přístup k pacientům,ale rozhodně je velmi poctivá!!!Svoji práci odvádí dokonale!!!
Na vše upozorní,nechce na nic zapomenout...Jsem s ní velice spokojená a docela kritika na ní mi moc dvakrát nesedí!!!
Rozhodně pro každého se snaží udělat maximum,i když má svůj zvláštní přístup...koneckonců je tam aspoň pořádek a jen tak si zas nikdo na ní moc nedovolí.Má svůj respekt!
Jediné co mi vadí a souhlasím tady s názory jiných ohledně čekárny ...Pokud jdete jen s nějakým vyjádřením od jiného lékaře či nesete nějaké výsledky,tak to opravdu nenídobré a na místě,aby to věděl opravdu každý kdo sedí v čekárně.Ta akustika tam opravdu není dobrá a pokud jste stejně u sestřičky je vše slyšet. Přeji jim hodně zdraví a pohody!!!

Jsem spokojený. Až na tu zvukovou izolaci mezi čekárnou a ordinací.

Paní doktorku mohu také vřele doporučit - její ráznost a to, že se s nikým zbytečně nevykecává je naopak ku prospěchu všech ostatních v čekárně - pacientů tam je vždy velké množství, ale jedou jak na běžícím pásu - když jdu k lékaři, tak nepotřebuji, aby se mnou pokecal, div nebrečet umělou empatií, ale aby léčil. Průběh léčby perfektní, nic nezanedbá