Helena Koželuhová, otorinolaryngolog Plzeň

MUDr. Helena Koželuhová

Otorinolaryngolog

Pod Jezírkem 2, Plzeň
ORL, foniatrie, sluchová protetika s.r.o.

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Po dvou měsících zjišťování mého onemocnění u různých doktorů mi paní doktorka Koželuhová jako jediná pomohla a určila pravou diagnozu, byla ke mě velmi milá a i přes nepříjemné věci, co se týče dutin, uší, zánětu od zubu apod.mne ona sama dokázala uklidnit a já ztratila veškerý strach, díky ní jsem zdravá a nadále pokud budu mít jakýkoli problém, budu se na ní vždy obracet, byla mi doporučena od kamaráda, kterému vylěčila obě děti od zánětů uší a opravdu pokud hledáte profesionála v oboru, jděte k paní Koželuhové, takových doktorů je u nás totiž už jen opravdu troška, děkuji Vám paní doktorko a přeji mnoho dalších úspěchů, Hošková Barbora

Paní doktorka byla velmi milá, pečlivá a profesionální. S její vyšetřením jsem byla moc spokojená. I sestřička byla velmi příjemná. Doporučuji.

S MUDr. Koželuhovou jsme velice spokojeni,má úžasný přístup k dětem.Se synem k ní docházíme skoro 3 roky,má problémy se sluchem.Jediná negativní věc je příšerná čekací doba,ale po mých zkušenostech s ostatními lékaři ORL je to malá překážka.

Chodím k paní doktorce již 9let s mojí dcerou která trpí na záněty stř. ucha.Dcera má raději p Mudr. Havlovou ,má super přístup k dětem. Je pravda,že vždy čekáme dlouho,ale myslím,že je to tím,že tyto lékařky jsou ženy na svém místě. Jsou profesionální ve svém oboru a velice pečlivé.Děkujem za Vaši pečlivost. H. Válková

Paní doktorka Koželuhová je výborný diagnostik! Rozpoznala u mě hned to, co jiní ne.

Dobrý den,

jen tu chci upozornit k diskuzi MUDr. Štěpánce Havlové :

Prosím uvědomte si, že toto jsou hodnocení, POUZE k MUDr. Heleně Koželuhové.

proto se snažte být objektivní a hodnoťte odpovídající doktorku.
Sice je pravda, že dvě zmíněné dr. mají společnou ordinaci, ale pracují nezávisle.

MUDr. Štěpánka Havlová má stránku zde :

Děkuji za pochopení
Přejí krásný den

K paní doktorce Koželuhové i Havlové chodím řadu let. U obou oceňuji vysoce profesionální přístup k pacientům. Také sestřičky v jejich ordinaci pracují profesionálně.

Velice vstřícná, ochotná a příjemná pí.doktorka i ostatní personál v ordinaci.Docházíme k ní s jakýmkoliv problémem co se týče uší, nosních problémů celá moje rodina.Miksová Jaroslava

Přijdete za ní s problémem a ona najde řešení...

Odborná péče, citlivý přístup, rozumné nasazování léků.