Praktický lékař pro děti a dorost
Štefánikova 1301, Kopřivnice

Pani doktorka konečna je velmi dobrý pediatr,s dětmi to umí,velmi ochotná i mimo pracovní dobu jak bylo malému zle stačilo jen zvednout telefon a pomoc byla na světě,jak se říka tisíc lidí tisic chutí a jak se někomu ledíbi at si jde jinam,

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, o naši starší dceru se stará již deset let. Byla hodně a často nemocná a mnohokrát byla dceru doma zkontrolovat, jak po pracovní době, tak i o víkendech. Před třemi lety jsme se přestěhovali, naštěstí ne daleko od Kopřivnice a u paní doktorky jsme zůstali. Všem doporučuji. Pro nás je paní doktorka nejlepší. I moje maminka říká, že s takovou ochotou dětské lékařky se ještě nesetkala. Děkujeme za Vaši péči o naše děti. Pavlína Sazovská

Paní doktorka Konečná je anděl, nehledě na to, že jsme jako děti k ní chodili, následně jsem měla u ní i mé 3 syny. Kdybychom se neodstěhovali z Kopřivnice, byli bychom tam dál. Chodí k ní i neteř, můžu říct, že vždy nám pomohla, nikdy nás neodmítla, dokonce chodí i domů, tak nevím, kde bych našla jinou a ještě lepší. Paní doktorce přeji moc spokojených pacientů a málo hysterických matek.

Je to dobrá doktorka.

Paní doktorka Konečná se nám zdála jako dobrá lékařka, do doby, než nastaly u dětí určité problémy. Lékařku jsme změnili a žasneme, o co jsme u paní doktorky přicházeli.

Myslím že lepší pediatr v Kopřivnici ani není....a to posuzuji se zkušenostmi kamarádek které mají malé děti jako já....my chodíme s dvěma kluky ..a jsme velice spokojeni,nehledě na to , že paní doktorka přijede po ordiační době klidně i domu.VE SVÉM VOLNÉM ČASE.S mladším synem jsme si zvláště užili a za pomoc mohu opět poděkovat pouze jí.Vlastně měla v péči i mého manžela od narození..takže si troufám říct že je náš dětský rodinný lékař...moc děkujeme...Monika

Paní doktorka Konečná je nejlepší pediatr, jakého mé dvě děti měly. Jelikož jsme se často stěhovali, byla jsem nucena dětem několikrát změnit pediatra. Ale vždycky si ráda vzpomenu na její hezkej přístup,ochotu a odbornost. Není nad to, když se děcka lékaře nebojí a narozdíl od jiných pediatrů to jediná ona dokázala. Chtěla bych jí a sestřičce poděkovat za péči, kterou mým dětem věnovala.

Přesně tak,velmi špatné zkušenosti méme taky,vyměnili jsme naštěstí a jsme nyní spokojeni velmi

Velmi špatné zkušenosti. Škoda mluvit.