Sídl. Vajgar 724, Jindřichův Hradec
Stomatologická ordinace (mapa)

Já že se zubařů bojim,a mám vždy hrůzu že mi vynadá...jsem v klidu,je hodná a v pohodě.To samé i sestra.

Paní doktorka mi ze začátku připadala velmi milá a ochotná. Dokud jsem k ní chodila s rodiči, pomalu by se pro pacienta rozkrájela. Ale jen do doby, kdy jsem k ní začala chodit sama bez rodičů. Nepříjemná, jako kdybych si snad dovolila jí vyrušovat od kafe!
Když jsem se zmínila o tom, že jsem nepřišla jen na kontrolu, ale že mám i nějaký problém, bylo to špatně. Tvářila se, že jí tím otravuju a že je jí to jedno!
Po dvou dalších návštěvách jsem změnila lékaře. Už tak mám ze zubařů hrůzu. Natož potom, když se k člověku chovají, jako by jim byl ukradený a jsou nepříjěmní a neochotní !!!!

Š

Pani doktorka je velice hodná a šikovná.Má v péči celou naší rodinu a dokonce naše vnoučátka:o).Vždy jsem se bála zubaře,ale celé roky,které navštěvuji tuto ordinaci jsem nad věcí:o))Samozdřejmě také moc chválím přístup její sestřičky.

Už nikdy!!!

paní zubarka je mochodna

Paní zubařka má v péči chrup celé naší rodiny,můj,manželův i obou synů.

Má pěkný přístup k lidem dospělým i dětem.
Ošetření a pravidelná kontrola nevzbuzuje ani u mě ani u dětí strach,chodíme pravidelně každý půlrok.

Mohu vřele doporučit.

Já jsem byla vždy spokojena.

Š

Už nikdy!!!

paní zubarka je mochodna

Paní zubařka má v péči chrup celé naší rodiny,můj,manželův i obou synů.

Má pěkný přístup k lidem dospělým i dětem.

Mohu vřele doporučit.

Já jsem byla vždy spokojena.